reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Ja juz mialam to badanie na początku ciąży i nie pozwolili cytryny... bylo ochydne... teraz znowu będę musiała zrobic ale juz w innej przychodni i tam pozwalaja cytrynke wiec na pewno skorzystam :-)
 
reklama
Ja za miesiac dopiero mam badanko z glukoza, juz wiem (podpytalam) ze w tym laboratorium wolno troszke cytrynki wycisnac sobie na jezyk po wypiciu glukozy. No i musze wziac ksiazke ze soba. Z Miko robila mi to badanie znajoma, pobrala krew jazala jechac do domu, wypic to swinstwo i zglosic sie od wypicia rowno po dwoch godz. Wiec bylo lajcikowo. Teraz pewnie juz tak nie bedzie :(
 
Witam wszystkie Mamusie, my juz wrocilismy z naszej podrozy. Dzieci wypoczete a my zmeczeni ;) Ale bylo super, male sie bawily jak szalone.
Dzisiaj mam polowkowe wiec baaardzo prosze o kciuki :)
 
mysza, lili- trzymam kciuki za wizytę :-)
ana- mój od czasu do czasu twardnieje
gabi- ja w sumie na dniach poczułam kopniaczki
kar-ja maiłąm atak na gotowanie, a teraz leżę jak nieboszczka , zmiana pogody idzie, bo ja i dzidzia ledwo się ruszamy
evi- ja też planuje nakupować tych pudełek, Damian ma 2 duże pojemniki w pokoju i jak zrobi sobie bałagan, to szybko się sprząta
annacka- nie wiem jak Ci dziękować!!! miałam iść dziś na badania bo mam wizytę w środę i zapomniałam :szok: jutro ostatni gwizdek
ja glukozę piłam przed samym zajściem w ciążę, bo miałam badanie w kierunku hiperprolaktynemii, nie wiem jak ja do domu dojdę po tym, bo ostatnio miałam ostre zawroty głowy po tak wielkiej ilości glukozy.
Ech co za dzień , jestem nieprzytomna przez tą pogodę. Na szczęście miałam pomrożonych pierogów, to obiad mam z głowy.
 
ana86 - mój brzuch też jest dość miękki, a mam już 23 tydz. Jak leżę na plecach, to jeszcze się trochę zmniejsza, spadając na boki.

gabi - fajnie, że z pracą się tak udało. Dasz radę popracować jeszcze trochę.

Ja ruchy poczułam ok 17-18 tyg., takie że wiedziałam że to to. Wcześniej coś czułam ale sporadycznie.

jagoda - super, że wychodzicie :)

anncka- glukoze musisz kupić w aptece i z nią iść na pobranie krwi (tak jest bynajmniej u mnie). Dla mnie nie jest ona ani niedobra ani się po niej źle nie czułam. Ja wcisnęłam trochę soku z cytryny, ale nie wiem czy coś to dało, bo nie próbowałam bez. W środę idę na to badanie i chyba nie wezmę cytryny, to powiem jak było.

lilii - trzymam kciuki!
 
reklama
ja za to źle wspomonam moja przygode z glukoza,a fuj! W ciazy z Antkiem (bo w tej jeszcze tego badania nie mialam) jak pilam to z kazdym lyczkiem mi sie podnosilo do gory,normalnie myslalam ze zaraz pawia puszcze ,nie szlo wypic szybko,nie szlo malymi lyczkami...meczylam sie z tym okropnie w koncu nawet troche wylalam do zlewu ,nie dalabym rady serio.
 
Do góry