reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Widziałam te rzeczy w Lidlu, faktycznie ładne :) Ja nic nie kupowałam bo już w sumie Emila ma dużo tego typu ubrań, ale w zeszłym tygodniu kupiłam jej dwie pary ciepłych rajstop z sarenkami, jedne brązowe i jedne biało-fioletowe. W zeszłym roku też kupiłam jej grube rajtki w Lidlu i byłam z nich bardzo zadowolona więc ucieszyłam się, że są i w tym roku. Z tego tygodnia podobały mi się takie sukienki z leginsami ale pewnie już nie ma i tak rozmiaru...
 
Buziaczki dla Kacperka i Karolci!!!!

Tez sie chyba wybiore do Lidla po ten dresik, o ile oczywiscie jeszcze beda;P
Lena miala juz podobny szary-welurkowy dresik ale ze sciagaczami na 62cm ;D i bardza ja w nim lubilam, wiec moze beda u nas jeszcze.

Witam i lece rozmrażać lodówke:sorry2:
 
U nas też cieżka noc. Ciągle płacz, ząb już prawie na wierzchu, więc może już długo się nie pomęczę.
Zaraz jadę do rodzinki matki dać zaproszenia na ślub-n trzymajcie kciuki żeby nikt nie przyszedł ;-)
 
Nastazja ok trzymam kciuki żeby nikt nie przyszedł:cool2:

Mężolek wraca do domu i się ciesze, bo padam na pysk dosłownie - jakiś mam ciężki tydzień i @ dlatego potrzebuję troszkę dychnąć. W sumie i tak za dużo nie odpocznę bo weekendzik w pracy.
Ja zaraz objade sklepy w okolicy, może skoczę do tego Lidla i coś jeszcze znajdę.
 
Pyszczek, ja miałam takie przeboje, że gin się machnął na mojej karcie ciąży i wpisał mi gr.krwi ) Rh+ i skreślił plusa i w nawiasie napisał słownie minus), cholernie to nieczytelne było, stresowało mnie to i jakoś w 28t.c. czarnym markerem sama napisałam ) Rh - (MINUS).
A ile lat dokładnie musicie odczekać żeby zacząć starania o następne dziecko? Pewnie będziesz musiała robić specjalne badania.

Chciałam się pochwalić, że mój M. rewelacyjnie poradził sobie wczoraj z synkiem :) wracałam do domu pełna obaw, a tam obiad ugotowany, posprzątane, chłopaki oba zadowolone, pół dnia szaleli na dworze w liściach, tak szaleli, że wieczorem z ubrań kleszcze wytrzepywałam ;) na szczęście tylko z ubrań!

Sosnowiczanka, my od początku zostałyśmy rzucone na głęboką wodę jeśli chodzi o dziecko, nie było przeproś, trzeba się ogarnąć, zadbać o dziecko, zrobić jedzenie i już. Faceci wiedzą, że mogą na nas liczyć, pewnie i nasza wina, że ich do tego przyzwyczailiśmy... :baffled:

Nastazja, powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Kota no to brawo dla chłopaków, że byli obaj dzielni :) To prawda, że mama nie ma taryfy ulgowej od początku, moja koleżanka urodziła 9 dni temu i biedna ciągle płacze, że wszystko źle robi, dopiero po tygodniu nie bała się wykąpać malucha i ogólnie jest przerażona. Faceci nie mają takich rozterek.
 
Cześć.
No my niestety nie mamy taryfy ulgowej, faceci mogą sobie mniej lub bardziej odpuścić, ale my musimy być jak pogotowie-na każde wezwanie itp.
U nas dziś znowu nocka ciężka. Mikołaj dostał kataru, takiego że nie mógł pić z butelki i ssać smoczka bo go przyduszało. W ruch poszła frida i potem było troszkę lepiej ale męczył się bidulek. Teraz mi właśnie zasnął. Pewnie zbliżają się jakieś ząbki albo przeziębienie idzie.

Ja jeśli już coś kupuję to właśnie w Lidlu. Dla siebie też bo tam są ubrania firmy ESMARA a to są duże rozmiary. No i rzeczy są sporo tańsze niż normalnie w sklepie, a wcale nie są gorsze.

Dziewczyny mam propozycję utworzenia LINKOWNI czyli tematu gdzie będziemy podawały ciekawe linki, ale tylko takie co są non stop ważne. Np. link do jakiejś ciekawej zabawki czy link do str. z fryzurami. Te rzeczy mogą nam się przydać np. przy zakupach na Gwiazdkę, fryzury też . tu na forum te linki giną wśród postów. Nie będziemy tam podawać linków dotyczących jakiegoś wydarzenia bo to się stało i do niczego nam się dalej nie przyda (takie możemy sobie tu podawać) Co wy na to? No i temat o grudniowych ciężarówkach.
 
reklama
Mła - nie ma za co :-) jak tylko znowu coś wypatrzę, to na pewno dam znać ;-)
Nikus - ja byłam wczoraj około 13 w lidlu w zg (na zaciszu) i już ciuszki mocno przebrane byly. ledwo co wygrzebalam dwie ostatnie pary rajtuz w rozm 74-80, najwiecej to jeszcze bylo chyba dresikow, ale powiem ci, ze taki troche cienki ten welur.
Kota - mój jeszcze nie mial okazji byc caly dzien z dzieckiem sam, ale wiem na 100% ze by sobie na pewno poradzil....hmmmm przynajmniej mam taka nadzieje ;-) pewnie z dobraniem ciuszkow by mial problem ;-)

Ja w lidlu wczoraj kupilam dwie pary rajtuz z abs do raczkowania, skarpetki i milusia bluze z sowami ;-) Elenka właśnie testuje rajtki na podłodze :-)
U nas też trochę chorobowo, malutka jakies 10 dni temu zaczela nam pokaslywac, nie przechodzilo, wiec w pon. poszlismy do lekarza. osluchowo czysto, temp. brak, gardlo nie zaczerwienione, wszystko niby ok, ale dzis w nocy tak elenka sie biedna meczyla, ze na 12 znow idziemy do przychodni. sama juz nie wiem o co chodzi ztym kaszlem, bo np. teraz od rana ani razu nie zakasłała, a w nocy to się prawie dusiła...Nie wiem, może to jakaś alergia?

Co do konfliktu serologicznego, ja mam 0 rh-, ale na szczescie moj maz ma tą sama grupe krwi, ale i tak w ciazy chyba z 2 razy robilam odczyn coombsa na wykrycie przeciwcial...
 
Ostatnia edycja:
Do góry