reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

A_gala, chcę Ci podziękować za cynk o Lidlu! Kupiłam świetny gruby sweterek w kolorze fuksja na polarku i rajtki z abs-em na kolanach i stopach! Jestem bardzo zadowolona z tych zakupów! :)

Izu, najlepsze życzonka dla Tymka! :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny.. Co za dzień..
Rano szybko jechaliśmy do UP po zaświadczenia do mopr-u. Później na 9:30 do MOPR-u i tam znowu milion papierów do wypisania, jeszcze drugie milion musimy donieść, zeby dostać śmieszne 77 zł miesięcznie. :eek: Ja chciałam to olać, ale mój M. wściekły powiedział że im nie popuści i że to w sumie 1000zł rocznie. Później przyznałam mu rację, że może jednak czasem się przyda. Ale i tak twierdzę że wymagania jakie mają są nieadekwatne do tej śmiesznej kwoty jaką przelewają.
Później Adaś zasnął na godzinę więc zrobiłam obiad. Po obiadku spacer, małe zakupy i do domu. Od 18 jednak płacz, marudzenie i wiedziałam że jest śpiący, bo spał jedynie godzinę o 11. Przetrzymałam go cudem do 19 wypił mleczko i zasnął w sekundę.
Padam więc na pysk.. M. nie miał czasu nawet pogadać od rana, bo tak zapracowany.. Jeszcze oczywiście tam siedzi.. :-(
Zaraz chyba spać pójdę bo tak słabo jeszcze się nie czułam!
 
Ja cały dzień spędziłam poza domem, wiec nie zdążyłam nadrobić czytania.
Mam przepisany nowy, silniejszy antybiotyk. Jutro konsultuję się z pediatrą jak to się będzie miało do zdrowia Lenki. lekarka skierowała mnie znów na wszelki wyp.do pulmunologa żeby niczego nie przeoczyć.Na koniec jeszcze rzuciła, żebym w czapce chodziła:-) a u nas bardzo dzis było powiedziałabym gorąco...dorotar dziękuję za troskę.
Wstapiłam dzisiaj dziwnym trafem, do h&m i niestety nie udało mi się wyjść z pustymi rękami....Może wkleję zdjęcie na zakupowym:-)Lenie na zimę butów jedynie brakuje. Butki, te które mi się podobały-fioletowe z h&m odpadają bo nie pasują do czerwono rózowego kombinezonu, który wymyślił mój m. Po przymierzeniu tego kombinezonu w świetle dziennym zaczął mi się on b. podobać, mimo że wczsniej jak juz pisałam byłam przeciwna.Jestem potwornie zmęczona, boli mnie glowa troche w dodatku @..
 
Witam:)

Moje dziecko jest tak żywe ze przec caly dzien nie mam jak wejsc i was nawet poczytac. Na szczescie juz spi. Jak usnął to wsadzilam go do łózeczka, mam nadzieje ze nie bedzie pozniej protestowal z tego powodu:)

Freyia.... Te twoje objawy... Hmmm...o kurde :p Wiadomo juz cos? Trzymam kciuki zeby bylo po twojej myśli.
O docztalam, no dobrze ze jest tak jak ty sobie tego zyczysz:)

Kota moj M czesto jak siedzi z Alanem to sniadanie je dopiero jak ja wróce z pracy:baffled: Ale ja jak z nim siedze to musze posprzatac, ugotowac, isc na spacer, zakupy i jeszcze mam czas na BB, a on biedaczek, nie ma jak sobie jesc zrobic... Cos tu jest nie tak.

Netka zdrowka dla Ninki, oby katarek szybko minął.

Mła Gratuluję zakupów. Tez bylam dzis w lidlu, ale na chlopca w moim rozmiarze bylo wszystko wykupione!

Phelania jak po USG?
 
Ja wlasnie wróciłam z Lidla a nawet dwóch :-)
Kupiłam 2 dresy, rajstopy i skarpety a w carrfourze karton pampersow :-)
Dziekuje za info!!

Mlody nie śpi i na spiacego tez nie wyglada.
 
Widze że Lidl rządzi:)
Ja dzisiaj też kupiłam młodej dres, bluze, rajstopki i skarpetki z abs-em w lidlu. Jak przyszłam a byłam rano to tylko prawie same mamusie z pociechami były w sklepie-dresów juz nie było ale przyszła jakas kobitka chciala dres wymienic na wiekszy a że nie było to ja skorzystałam i odkupilam od niej, bluze wziełam tą pluszowa, a w domu sie dowiedzialam ze teściowa też kupila tą bluze dla małej-bedą 2 dobrze ze w innych kolorach.

Netka-zdrówka dla małej, moja też załapała ode mnie ale nie jest źle-katar jej ściagam kropelki i nawet spi cala noc, ja tez juz dochodze do siebie
Tofika-oby nowy antybiotyk zadzialał odpowiednio,zdrówka dla Ciebie
 
Kota ja się nie stresowałam konfliktem bo byłam pewna że dostanę immunoglobulinę a tu się okazało że z Krzysiem pojawiły się przeciwciała i już było „po zawodach”. Koniec Marzen o kolejnym dziecku w najbliższych latach.

Tofika w moim przypadku to jest tak jakbym się świadomie decydowała na urodzenie chorego dziecka. Chyba dlatego tak się boję. Nie mogę pzrewidzieć czy dzieć zachoruje czy nie ale ryzyko jest ogomne. Iwem jak strasznie przezyłam jak Krzyś był chory i wiem że nie dam rady drugi raz przez to przechodzić.

Bylam w Lidlu - ani pół dresu już nie bylo....
 
Pyszczek, Ty wiesz najlepiej, co jest dla Was dobre i na pewno podejmujesz słuszne wybory :*

Aga, to miałaś trochę szczęścia ;) Ja nigdy nie byłam w Lidlu, bo u mnie nie ma, ale wczoraj specjalnie sobie wyszukałam i pojechałam po pracy :)

Dorotar, wszystkiego najlepszego dla przystojniaczka w tę okrągłą miesięcznicę :)
2701, dla Karolci również buziaczki na 9 m-cy! :)
 
reklama
Pyszczek współczuję takiej sytuacji, co innego nie chcieć dziecka bo nei chcesz, a co innego nie chcieć bo się boisz, okropne. Tulę i trzymam kciuki żeby jednak kiedyś udało się wam mieć drugie, zdrowe dziecko.

Dziewczyny u nas każdy ząb to tragedia, cały wieczór Emilka płakała strasznie i aż biła się po policzku :-( W nocy dawałam jej syrop przeciwbólowy bo biedaczka nie mogła z bólu spać. :-(A zęba ani widu ani słychu i boję się, że to znów potrwa ze dwa tygodnie.
 
Do góry