reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Kupinosia, ja też myję Kubinkowi głowę codziennie, chyba, że zagapimy się i za późno robimy kąpiel, wtedy główkę już odpuszczam, albo jak jest bardzo marudny

właśnie dostałam @, regularnie, jak przed ciążą, więc idealnie wyczuwałam, ze 2 tyg temu była owulacja. Przyznam się Wam, że zasmuciła mnie ta miesiączka, bo liczyłam, że może to już ktoś maleńki się zagnieździł :)
 
reklama
kota szkoda że @ się pojawiła... ale jak się postaracie to się nie pojawi hihi;p;p
super że zakupy się udały, swoją drogą szkoda że w tym zakupowym szale nie znalazłaś jednak czasu żeby się z nami spotkać.. . mimo że wcześniej Ci termin pasował. No ale coż widomo życie:)
 
Kota my sanek jeszcze nie mamy, ale mam zw planach kupic takie z oparciem:)

Ja Lenie myje głowe codziennie, lubie jak jest calusienka wykapana i pachnaca :)

My jeszcze czekamy na nasz stolik edukacyjny, od mojej siostry na Chrzciny dla Lenki, bo zamawiala przez allegro i wsumie dzisiaj mial juz przyjsc;p

Dziewczyny a jakie kurtki kupujecie dzieciaczkom na jesien? takie cienkie ortalionowe podszyte np polarkiem czy z tych takich a'la pikowanych?
Ja mam w smyku upatrzona kurtke dla Leny i do tego czape i rekawiczki:)
 
Hej laski:-)
U nas po pierwszym dniu przedszkola oki;-) S. odprowadzał Marysię i młoda nie zapłakała..potem w trakcie dnia miała kilka krótkich "kryzysów", ale ogólnie super:-) Majtki suce, jedzonko ładnie wchłaniała, więc luzik:-)
Nikuss, super, że chrxciny za Wami i wszytko się udało:-)
Phelania, ja nie odbijam..sama sobie "beka"..:-D
Mła, ja kąpię dziewczyny już razem. W Smyku kupiłam matę antypoślizgową i jest oki..
Buziaki dla Oskarka:*
Kupinosia..ja myje co 2-3 dni, chyba, że były upały, to codziennie..
Kota, ja mam sanki po Marysi, takie z oparciem i "pchaczem" od tyłu..
I już zwiewam, bo dzieci się domagają mamy:-p
 
O a co tu tak pusto?

Bylam z Alankiem na spacerku zaliczając sklep z wózkami i wiecie co mi pani powiedziala? Zebym kupila Alankowi parasolkę :confused: Bo to wozki po 6 miesiacu i na wiosnę bedzie jak znalazl a zimą jak chce uzywac tylko ze 2-3 razy w tyg zeby jechac do marketu to mi wystarczy i niepotrzebnie mi kupowac dodatkową spacerowkę. No i niewiem, zglupialam totalnie bo parasolki wogole nie bralam pod uwagę....

Maxwell
super ze Marysia dala radę, dzielna dziewczynka :)))

Milva wczesniej mi sie pomylilo i dwa razy wkleilam ci linka do mlynka, tu masz do naszego warsztatu z narzedziami

Warsztat z narzędziami FISCHER PRICE (2543709006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Alankowi bardzo odpowiada ta zabawka:)

Dorotar rozni klienci sie zdazają, rowniez tacy co sie umawiają i nie przychodzą, no ale coz takie uroki naszego zawodu... Kultury niektorym brak, jedni mają wrodzoną, inni nabytą a inni wcale :p

Nikuss my mamy cienką kurtkę podszyta polarkiem, kilka cieplych bluz i bezrekawnik z kurtkowego materialu na razie a jak bedzie juz zimno to trzeba bedzie o czyms cieplejszym pomyslec...

A i zapomnialam sie wam pochwalic : dzis mija rowne 7 lat jak jestem z moim M, Boze jak ten czas szybko leci....
 
Ostatnia edycja:
Kota- szkoda ze nie dostałas okresu:sorry:fajnie by było gdyby któras z grudniówek zaskoczyla:-Dchociaz nie bylabym sama jako ciężarna:))))
Dorotar- ogladałam od poczatku do konca,zobacz jaki ten swiat mały:)
Milva- ja to poluje na to krzesełko:)co dziewczyny zachwalaja:)
Sosnowiczanka - Gratuluje ROCZNICY!!!!! my mamy 17 wrzesnia:) znamy sie 10 lat a po ślubie bedziemy 7 lat:szok:kiedy to zleciało:)

Maxwell- sssuper ze dziewczynki sobie poradzily :)Gratuluje

A ja dzis sie wkurzylam ,pojechalam wreszcie pierwszy dzien na ta rehab. na kregosłup juz prawie mnie podpinaja do jakiegosc dziwnego sprzetu:szok:a ja w ostatnie chwili mowie ze jestem w ciazy 2 miesiac:szok::-Da rehab do mnie (ale przystojniacha:laugh2:) mowi ze niestety nic nie moga zrobic i nici z rehab i ćwiczen dopiero ,mozna pomyslec po 5.miesiacu ale tez wszystko delikatnie:eek:i nie wiadomo czy pomoze...ehhh
 
Mła i co w MASTER CHEF będzie można zobaczyć Twoją koleżankę? Co do Wanny to mamy prysznic bez głębokiego brodzika więc u nas Ninka siedzi w wanience. Póki co nam wystarczy, później będzie trzeba pompowany brodzik zakupić. Póki co łazienkę mam małą i wanna nie wchodzi w grę a Nina kąpie się w naszej sypialni. Po myciu na wyrko i jest ubieranie i wszelakie zabawy a potem kasza i dobranoc. Po 18 dziecko śpi na całą noc.
Venus też szukam tego brodzika i dobrze, że Violett go znalazła ;) Kurde tylko, że ja chciałabym okrągły ;) A może i i taki wejdzie...hymmm
Phelania ja Ninki od początku nie odbijała, a jeśli już to bardzo rzadko. Czasami się jej bekało, można ją było nosić i nosić i nic ani ulewania ani bekania-dziwne dziecko!
Dziewczyny koncerty też są u nas normą, Ninka jadąc w wózku strasznie się wygłupia, robi minki, krzyczy, śpiewa. Wczoraj w restauracji dała swój 1 recital. Zamykałam jej buzię ręką, bo ludzie się nanas non stop patrzyli, a jej się to podobało i jeszcze głośniej dawała.... Boże co za dziecko rośnie dla mnie...
Kupinosia ja główkę myję raz na jakiś czas, obmywam ją zawsze ale porządnie szoruję 2 razy w tygodniu. U nas włosów las i coraz trudniej to ogarniamy...ale co dziwne Nina lubi spłukiwanie główki- nie protestuje.
Łysa 3maj się, oby kolejne dni były dla Was wszystkich łatwiejsze. :tak:
Nikuś fajnie, że Lenka była pokorna w kościele. Moja Ninka też była grzeczna ;) Mimo, że miała 2 miesiące - zdała egzamin bardzo dobrze. Szkoda tylko tych fotek ale my też nie mamy ich wiele ;)

Violett my jeszcze zębów nie mamy. Fajnie Wam weekend wyszedł i pobawiłaś się i odpoczęłaś. Zazdroszczę. Chylę czoła Twoim teściom, że dali radę taką gromadkę wychować ;)
Kota my mamy sanki po moim siostrzeńcu-nie używane, z oparciem ;) ciekawe czy się sprawdzą!
Żabcia moje dziecko nosi już ubrania na 12 miesięcy i są akurat więc ja mam dopiero problem jakie spodnie od kombinezonu jej kupić... haha
Dorator taka szansa nie trafia się zawsze i każdemu. Ludzie, którzy dostają się na szkołę służą po kilka kilkanaście lat a P zaledwie 3 lata, dostał swoją szansę i gdyby nie skorzystał to po 12 latach wywalili by go do cywila, a tak dostanie awans i podwyżkę... Dziecko w domu nikogo nie interesuje. Ninka jeszcze nie miała okazji jeździć w wózku sklepowym. Póki co nie próbowałam z nią tego... No i fajnie, że Amelka taka dzielna dziewczynka i dała radę w przedszkolu. Zuch dziewczyna!
Kota ja za to czekam na @ i odliczam, póki co niby chcę dzidzię ale się boję-wymiotować!


A co u nas- samo życie. Nie idę do pracy. Tam gdzie miałam iść, musiałabym być dyspozycyjna i dostępna 24/7. Nie zda to egzaminu, a nie chcę kosztem dziecka wyjść z domu. Nie ta- to inna praca, w swoim czasie... Odmówiłam!
 
reklama
Dorotar- Bratek w wózku sklepowym już od dawna jeździ, tylko zawsze zabieram kocyk i mu podkładam pod dupkę i oparcie;-)

Jej, dziewczyny- ale mi Tz zrobił niespodziankę! Tzn z tych jego niespodzianek, to ja nigdy nie wiem czy najpierw mam go zatłuc,a potem się cieszyć , czy odwrotnie...ale w kazdym bądz razie: jak wrócił z pracy, to oznajmił, że po 18 jedziemy dziś do jego mamy i na zakupy, no to ubrałam Bartka i jedziemy....no i wywiózł mnie do Gabinetu Kosmetycznego na umówiony zabieg masażu twarzy + maseczki i inne pierdoły:-D Godzinka relaksu , choć ja co chwila myślałam jak tam sobie chłopacy radzą na placu zabaw. Potem Bartek zaczepiał panie kosmetyczki i przed 20 wróciliśmy do domu. Bardzo miłe to było , choć oczywiście ja jak zwykle jakoś nie mogłam do końca cieszyć się z tego, że robię coś dla siebie, bo już kalkulowałam co za to mogłabym kupić małemu:eek:
 
Do góry