reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Inka ja wiem, że skarb. Gdyby nie dary jakie dostaliśmy, a wszystko to się przydało i przydaje i są to wspaniałe rzeczy, było by nam ciężej, bo wiadomo ile tu wszystko kosztuje. Fajnie, że masz taką mamę i możesz na nią liczyć. Ja tak samo i rodziców i teściów mam super, zawsze pomogą, pamiętają o wnusi.
Dorator fajnie, że miło spędziliście czas ;D Ja też lubię takie imprezy typu dożynki ale dawno na czymś takim nie byłam, szkoda!


Co do butów, to my dostaliśmy śniegowce, za kostkę, na rzepy. Wydają mi się być stabilne.Jak będzie zobaczymy, najwyżej kupimy inne. Co do kombinezonów. Już wypatrzyłam dół do kurki od kombinezonu i wcale nie za jakieś kosmiczne pieniądze, nowy. Dzięki Aśko za podpowiedź!
Kupinosia ja lubię tam jeździć, zawsze tam wracam. Zazwyczaj dużo zwiedzam, za każdym razem inny stan, albo kilka...

Violett
Ninka też jadła Pepti, niestety nie od początku, miała je wprowadzone w 2 miesiącu życia. Ciężko było ją nakłonić do picia ale w końcu się przekonała. Obecnie nie pije mleka od maja i jedynym ratunkiem jest dla mnie przemycanie mleka w kaszy. A kaszę je z Bebiko, bo nie musimy jeść już Pepti.
 
reklama
Witam popołudniowo:)
Rano bylam u endokrynologa, nawet niej jest tak zle z tą moją tarczycą jak sie wydawalo na początku, jeszcze za tydzien ide na usg tarczycy, no zobaczymy. Wracając od lekarza wymienilam Alankowe body i kupilam mu jeszcze bluze polarową:cool: Kurde moje dziecko ma chyba wiecej ciuszkow ode mnie :/
Wy tu juz o ciuchach na zime... Hmm... Fajne kurtki na taką chlodniejszą jesien są juz w H&M, no fakt, pomalutku trzeba sie juz rozglądac...
Teraz sobie siedze w pracy, wczesniej nie mialam czasu lapka włączyc, ale dzieki temu mam tez kolorek swieży na głowie, co mnie cieszy bo wyglądalam juz strasznie. Zresztą byle do 18 i do domku, a Alan póki co spaceruje z ciocią.

Asko no do mnie tez nie przemawia kombinezon jednoczęsciowy, co przy malym niemowlaku bylo dosc wygodne to teraz przypuszczam ze z ubraniem bylby prawdziwy horror... Wlasnie takie spodnie oglądalam o jakich piszesz, cos jak ogrodniczki tylko z takiego kurtkowego materialu i do tego kurtka:)

Freiya fajnie ze trafil sie szczeniaczek:)

Co do butów to tez jestem zdania ze trzeba nowe kupic i porządne dziecku, tym bardziej takiemu malutkiemu, któremu stópka dopiero sie kształtuje, nie ma co oszczędzac:)
Tak na marginesie, Alan mial na sobie buciki tylko jeden raz, na swoim chrzcie :D
 
My butki na zimę dla Maciusia mamy takie BUTY ZIMOWE NIKE MANDARA 19 (2585464805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. rozmiar chyba 4 albo 5 nie pamiętam.

Violett jesteś pierwszą osobą którą znam jaka miała ospę pare razy, ja mogę mieć ospę 2 raz ale pod warunkiem że w sekundę zniknie Maciusiowi i wlezie na mnie.

Freyia super że dostałaś w prezencie/spadku od tej lekarki zabawki mi też się marzy dla Maciusia szczeniaczek uczniaczek i chyba teraz w PL jak będę to kupię.

Sosnowiczanka hehe mój Maciuś też ma więcej ubrań niż ja :-)

Nie mam już dzisiaj siły kręgosłup mnie boli Maciuś dzisiaj bardzo dużo na rączkach chce być. Teraz akurat zaczął się bawić chwilkę sam a ja usiadłam na troszkę. Dałam Maciusiowi o 12 paracetamol i o 12.30 się położyliśmy i przespaliśmy obydwoje 2 h.
 
Phelania- mi sie wydaje, ze te pilki chyba bardziej interesuje dzieci juz chodzace, bo widzialam jak kolezanki corka sie nia bawi i kopała, torlała i rózne takie. Zobaczymy czy enie sie spodoba, bynajmnie mi bardzo;p

Stoliczek edukacyjny tj Asko wkleila Lena dostanie od mojej siostry na chrzciny, ogladalysmy rózne na allegro i ten wydaje sie byc najlepsze i cena nie jest zła:)

Wiecie co ja dzisiaj zrobilam?.....Zgubilam LENY sukienke do Chrztu!
Wzielam ja do kroawcowej zniesc, zeby te rekawki poprawic, ale bylo zamkniete wiec wsadzilam pod wozek i pojechalam w miasto i wrocilam bez sukienki!
Dostalam od ciotki taka sukienke typowo do chrztu (ja szukałam czegos zwyklejszego, bo Lena to spora panna:p), troche miniowka, ale jak sie doda rajstopki i te lakierki to wyglada nawet ok. Ale o wiele bardziej wolalam poprzednia kiecke:wściekła/y:
 
Mła Dziekuje! Elefanten to jest wlasnie ta firma o której pisałam.
Sosnowiczanka Mlody butów tez nie nosi bo to dla niego meczarnia, ma wysokie podbicie i mało które pasują.

Ja dostałam dzis @ i czuje się fatalnie a cały dzien jestem z Młodym sama. On by chciał tylko na rękach a ja nie mam siły. Wykapałam go i mam nadzieje ze zaraz uśnie.
 
Inka- chyba chodzi o markę Elefanten.
Co do butów- to chyba nie kupiłabym używanych ani dla dziecka ani dla siebie. Buty trochę kojarzą mi się jak bielizna i są dosyć "osobistym" ciuchem- nie wiem takie mam odczucia. Poza tym to prawda że każdy człowiek chodzi inaczej i tym samym ściera i odkształca buty na swój sposób, może to powodować że po prostu będzie się chodziło niewygodnie.
Na pewno kupię więc nowe- ale cena 300 zł to dla mnie jakiś kosmos. Poszukam czegoś znacznie tańszego - przynajmniej na tą zimę.

Adaś dziś taki maruda, że już czekam aż zaśnie. Wzięłam go do M. do pracy, porobiłam mu trochę zdjęć i choć na chwilę był grzeczny, chyba mu się tam podobało. Jak wróciliśmy do domu- znów to samo. Mama wzięła go na spacer jeszcze a ja trochę odpoczywam. M. już nieprzytomny po weekendzie. Zaraz spać idzie, bo w dzień odsypiać nie umie, a ja pewnie znowu do pozna posiedzę.

Żabcia, Violett- ja miałam ospę 2 razy i raz półpaśca. Na półpaśca leżałam w szpitalu- bo to był półpasiec OKA i bali się że mogę nawet stracić wzrok.
 
Wyszłam z pracy o 16 bo przy poniedziałku roboty nie było do tego pogoda do bani i pojechałam do domku, zabrałam dzieci i męża i pojechaliśmy do przychodni, krostki u Kacperka to ugryzienia, zaszczepiony na żółtaczkę, waga 9.300, przy okazji ja weszłam do lekarza bo kręgosłup posłuszeństwa odmawia, po dotykała, po naciskała, pogadała, że jak kręgosłup boli to na obcasach chodzić nie można (akurat byłam na nie dużych obcasach u niej a ona stwierdziła, że duże) i dostałam skierowanie na prześwietlenie.
Kacper zrobił awanturę przy ważeniu, mierzeniu, badaniu. Chwilkę popłakał przy ukłuciu ale to podobno bolesna szczepionka, ale dostał smoka i przestał płakać.

NIKUSS no to nieźle, trzeba było wrócić tą samą drogą może by się znalazła kiecka.

ŻABCIA fajne te butki na zimę.

Młody śpi, zaraz moją szaloną pannę do spania muszę zagonić.
 
Bylam dziś w centrum handlowym i kupiłam Emilce kurtkę na zimę na wyprzedaży za 40zł, ortalionowa na polarku, pikowana puchowa. W ccc widziałam fajne buty zimowe za 99zl czyli cena w miarę możliwa i wyglądały porządnie, niby naturalna skóra... Ale zobaczę jeszcze te elefanten :)


O M wrócił z pracy, uciekam!
 
reklama
Zabcia oj zeby sie tak dalo zabrac chorobę z dziecka i samemu przejsc... Tez bym chciala ;) A jak Maciusia samopoczucie z tą ospą???

Nikuss O rany, ale szkoda....
Nastazja no wlasnie, uzywane buty to trochę jak uzywane majtki ;-)

Dorotar
to jak lekarka powiedziala ze na obcasach nie wolno, to znaczy ze nie wolno, szkoda ryzykowac, kręgosłup ma sie tylko jeden, trzeba go szanowac:)

Freiya super ze udalo sie kupic kurteczkę w takiej cenie:)

Alanek przed chwilą usnął, mam nadzieje ze ladna noc przed nami:) M kladzie plytki na scianie w kuchni, moze dzis skonczy:) W koncu pomalutku widac juz efekt koncowy...

Przyszla do nas paczka z bobovity a w niej sloiczek z zupką z kurczakiem i jednorazowa kaszka:) Choc moje dziecko cos nie lubi kaszek.
 
Do góry