reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam wieczornie,
Adasiowi już nie ciekło z nosa, ale dalej jakby trochę mu w nim charczy. Dałam mu lekarstwa i zasnął ze mną w łóżku. Eh.. jutro święto.. a ja nie lubię świąt- wszystkich.
Milva skłaniam się ku jednej, ale jeszcze się zastanowię, bo jest trochę odważna i nie wiem czy moje włosy będą się nadawały na takie cięcie. Poza tym pewnie nie tak szybko tego fryzjera odwiedzę, no bo w końcu ktoś musi zostać z Adasiem.. ;)
Phelania- proszę nie strasz.. Jak narazie dzielnie czekam na okres i innej opcji do wiadomości nie przyjmuję.

U nas Adaś nie był wpadką, bo mieliśmy swiadomość że się nie zabezpieczamy ale też nie był jakoś specjalnie planowanym dzieckiem. Po prostu pewnego dnia, chyba to był sierpień postanowiłam odstawić pigułki, bo brałam je już bardzo długo 7 lat. Byliśmy już z M. ze sobą prawie 7 lat i trzeba było coś zmienić. Jakoś pchnąć do przodu ten związek. I po prostu kochaliśmy się ale nie robiliśmy dziecka. No i w marcu niespodzianka.

Teraz tylko dlatego nie chcę dziecka, bo sytuacja finansowo-bytowa jest niestety zła, a nigdy bym nie chciała żeby dziecku czegoś brakowało.

Agniesia- my mamy podawać wit d dopóki nie zacznie chodzić. takie mam zalecenie od pediatry i ortopedy, ale przyznam się bez bicia że czasem mi się zapomina.

Mła
gratulacje dla Emilki;)

Venus
- mam nadzieję że wszystko ok ?
 
reklama
Nastazja, Net-ka, Kota, dziękuję! :*
Nastazja, wiesz, może u Ciebie przez to wyczekiwanie @ i przez dyskusje na forum (w szczególności fasolkę Phelanii) @ się wystraszy i nie przyjdzie prędko ze stresu?

Kota, jak podejmiesz decyzję, daj znać. Ja pewnie fotelik zamówię jutro, ale i tak ciekawi mnie Twoje zdanie, podobnie jak zdanie innych grudniówek :) Zdaje się, że nie ma fotelika doskonałego, tak jak nie ma doskonałego wózka, czapki, pieluszki i czego tam jeszcze :D
 
Ostatnia edycja:
Mła jak juz zamowisz fotelik to daj znac który zamówiłas:)

Nastazja trzymam kciuki zeby @ nadeszła ...

Agniesia my mamy wit D podawac do przyszłych wakacji, potem na lato przerwa a na jesien znowu. Przynajmniej tak zrozumialam mojego lekarza .

Netka Alan zazwyczaj chodzi w cieplej bluzie. Mam tez cienką kurtkę dla niego ale na razie nie ma potrzeby noszenia jej.

Phelania tak troche zazdroszczę ci tej ciąży... Dbaj o siebie kochana :***

Mła gratulacje dla Emilci :)))

Pojechalam wieczorkiem do Plejady po ta nieszczesną myszke, przy okazji pochodzilam sobie po sklepach, bo dzis wielkie otwarcie nowej czesc CH bylo min. mamy teraz Zarę, Mohito, Pull&Bear i kilka innych których nie bylo w mojej okolicy. Powiem wam ze ciuszki fajne, ale ceny ciuchow dzieciecych np w zarze mnie przeraziły ;(
Odwiedzilam tez moj ukochany H&M i wyszlam z zakupami dla Alanka :) Kupilam body, sweterek i skarpetki :) A sobie oczywiscie nic :/
 
Mła spodobało mi się Twoje ostatnie zdanie ze nie ma doskonałych rzeczy bo każda z nas ma zawsze jakieś "ale" ale to my wychowyjemy nasze dzieci i my decydujemy co dla nich dobre :-)

Ja wlasnie skończyłam pleść koszyk i idę spać!
Dobranoc
 
Czesc kochane:)

Alanek dal mamusi pospac i wstal o 6.50 :D
Teraz buszuje na dywanie wsród swoich skarbów:)
Nocka za nami calkiem ladna, z tylko jedną pobudką na cycusia.
Pogoda dzis sie brzydka zapowiada. Idziemy dzis z Alankiem do babci (mojej mamy) na urodzinowe ciacho, ale to pozniej, moze sie troche wypogodzi...? Jak nie to pojedziemy autem i tyle:)

Inka a co ty za koszyki pleciesz?

Miłego dnia:)
 
Dzien dobry
Witam się świąteczne przy kawie i chlebie bananowym :-) uleglam i wczoraj upiekłam :-)

Zasnelam po 1 (ake to na własne życzenie) 2 pobudki w nocy i o 7 Mlody zarządził ze trzeba wstać!!
Obiad na szczęście mam, coś słodkiego do kawy tez więc na 11 jadę na spotkanie z dziewczynami z regionalnego BB :-)

Aa i pomalowalam już paznokcie- ombre :-)

Milego dnia

Co do koszykow to pletę z wikliny papierowej :-)
 
Witam i ja swiatecznie :)

Dzisiaj idziemy do rodzcow moich na torta dla A. (bo wywiozłam tam wczoraj), a pozniej do kina :) Lenka w tym czasie zajmie sie moja siostra:)

Miłego wypoczywania w wolny dzien!
 
Sosnowiczanka ja też tak mam, że jak idę na zakupy to myślę zaraz o ubraniach i gadżetach dla Niny, a dla siebie wychodzę z niczym. Oczywiście nie zapominam o mężu. Jak przychodzi mi kupić coś dla siebie to żałuję kasy. A później tą kasę wydam i tak na głupoty.

U nas jeszcze zimniej niż wczoraj, jesień. Pada. A myślałam, że uda mi się jeszcze wyskoczyć nad jezioro, na działkę. No i chyba nic z tego. Zaraz będę piec kopiec kreta, bo już 2 lata nie robiłam i się zachciało :-p
 
reklama
Hejka!
dzis wreszcie dzien bez deszczu (padalo od niedzieli)...
Zabcia, jak z tym dziaselkiem?
Mla, wspolczuje tych tablic.... mielismy podobna sytuacje i potem wezwanie na policje (kradziez paliwa) i skladanie wyjasnien... i gratuluje postepow Ksiezniczki!
Lysa, trzymaj sie kochana! Trzymam kciuki zebyscie dali rade!
Nastazja, masz cierpliwosc kobieto....
Venus, a jak tam u ciebie?
Sosnowiczanka - u mnie z zakupami to samo... jade cos sobie kupic i wracam z rzeczami dla Malego....
Inka - skad ty bierzesz te energie???
Phelania - super, ze te sprawy formalne sie wyjasnily i mozesz byc troche spokojniejsza o kase....
Maxwell - zdrowka dla Martusi!
Violett - ja tez dolaczam sie do twojego fanclubu. Szacun!
MamoO - czy wiceie juz cos wiecej? Zdrowka dla Oskarka!
Asienka - nie martw sie waga... wiem co mowie bo moj Maly tez malo przybiera - teraz wazy okolo 8300 - 8400.
Ktos ostatnio pytal - tez jeszcze nie dostalam @ i nadal karmie piersia....
Milego dnia!
edit: niestety zapeszylam - juz pada.......
 
Do góry