reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

asko tylko żeby ktoś nie doniosl do opieki społecznej że tak narażacie dziecko hahahahaha:D:D a no i wiem o co chodzi:*

sosnowiczanka u nas mięsko raz może dwa razy na tydzień ale te papryczki akurat uwielbiammmm:D
 
reklama
Wiecie co nie pisalam dzis nic, bo od tego fermentu co sie od wczoraj porobil to jakos tak dziwnie, jedno przez drugie i teraz ciagna sie docinki, moze nie bezposrednio imienne ale kazdy wie o co chodzi, ja wiem ze wolnosc slowa itd ale szanujmy zdanie drugiego i nie unosmy sie bo kazda z nas chce w jakis sposob pomoc, czy to rada czy wsparciem czy wlasna opinia, postarajmy sie jednak nie wchodzich komus w piety i to powinno dzialac w dwie strony, od osoby udzielajacej porady jak i tej, do ktorej jest ona skierowana ;-)

Sto lat dla naszych dzisiejszych 7-mio miesieczniakow :*

Violett
oby Marika szybko wyzdrowiala, mam nadzieje ze nocka bedzie spokojna :*
mla ja tez lubie faszerowana papryke, ostatnio robilam z mielonym, kaszka kus kus i serem i pieklam w piekarniku, musze wyprobowac twoja wersje!
zabciu dziekuje, zab juz duzooooo lepiej, nerw juz na wykonczeniu, prawie nie boli za to zab sam w sobie nadal wrazliwy i tak jakby sie ruszal, nadal biore antybiotyki ale juz nie musze przeciwbolowych a to sukces ;)

A my dzis bylismy na zakupach w ikei, i wyjechalismy z darmowa szafka :baffled: Lezala na spodzie wozka i dopiero w domu sie skapnelismy. Ale po szykich przepakunkach, oficjalnie wymeldowalismy Benia do swojego apartamentu! Poszedl spac bez wiekszych ceregieli, ciekawa jestem jaka moja nocka bedzie i ile razy bede do niego wedrowac bo bidula znowu kataru dostala :baffled:

Kupilismy tez kilka giet na wii, nie wiem czy znacie to urzadzenie, w kazdym badz razie kupilam zumbe, taniec disco i personalnego trenera wiec bede w domku cwiczyc, zawsze troche ruchu ;-)

Ok zmykam, moj A. ma wlaczonego maniaka wiec musze go do wyrka zaciagnac bo zaczyna mnie przerazac :-( Spokojnej nocki kochane ;-)
 
Sosnowiczanka, ja to bym nawet wolała, żeby on chciał z mięsem, bo łatwiej ;)

Asko, trzeba było opierdzielić, że po knajpach chodzi ;)))))))

Violett, coś się znajdzie, zaglądnij później do przepisów, tylko nie wiem, czy to pod Twój gust :)

Kupinosia, niezły tekst Olci :) Parasol w łazience może się przydać :)

Łysa, cieszę się, że ząbek już dużo lepiej :)
Co do darmowych nieproszonych rad (zwłaszcza w kwestach zdrowotno-wychowawczych), to ja wolę te od osób, które są dla mnie autorytetem. Nie rozumiem, dlaczego ktoś może mówić, że jego dziecko jest jego sprawą, a w moje (i inne) wtrąca się notorycznie nieproszony. Wystarczy napisać, że to w dobrych intencjach i już jest ok? W takim razie ja to wszystko piszę dla dobra koleżanki.
I nie podobają mi się też teksty w stylu "dajcie spokój, atmosfera na forum itd.", bo każdy tak pisze, ale tylko do momentu, jak mu ktoś na odcisk mocniej nie nadepnie.

Gosia, wszystkiego najlepszego dla Oskarka :* Dużo zdrówka dla niego :)

Izi, Wy jak zwykle zamykacie miesiąc. A więc najmłodszej Grudnióweczce dużo szczęścia! :* :)
 
Ostatnia edycja:
Mla rozumiem o co ci chodzi, mnie chodzilo bardziej o nastepstwo tego co dziewczyny, ktore sa za soba pisza, po prostu czuje sie jak Na podworku jak mialam lat 9 :-/ sama nie lubie jak ktos mi daje rady wychowawcze jezeli o to nie prosze Bo wiem jaki czlowiek czuje sie wtedy osaczony, nie mowie ze podteksty Dorator odnosnie innych osob Na forum usprawiedliwiam, odczytalam jest tak samo zlosliwie jak kazdy inny, natomiast sama oczywiscie dogryzania nie lubie i jak smieszne by ono nie bylo (asko, violett, asienka nie zrozumnie mnie zrozumncie mnie zle Bo rozumiem dlaczego je piszecie), po prostu jakos wbudza to kolejna agresje. I tylko o to mi chodzilo ;)

Nocka hmmm niespanie od 2-4, nos zatkany i ranna pobudka o 6, wstawalam 6 razy :-/ A. ma ranna zmianę z Benem wiec wracam spać :-D
 
LYSA tak od razu złośliwe moje komentarze.

ASKO, ASIENKA, VIOLET niby jesteście dorosłe a podłe jesteście jak nie wiem (choć inne słowa cisną się na usta), ja coś napisałam a wy przez następne 2 strony najezdzacie na mnie.
DZIĘKI WAM WIELKIE DZIEWCZYNY, WIDZĘ, ŻE NIE MAM TU CZEGO SZUKAĆ, NIBY PRZYJAZNA ATMOSFERA ALE JAK KTOŚ NAPISZE ZDANIE KTÓRE SIĘ NIE SPODOBA TO ZARAZ PÓL FORUM WIESZA PSY NA TEJ OSOBIE.
Tyle z mojej stron, dobrze, że miłe osoby mam na fb i tam mogę mieć z nimi kontakt.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zgadzam sie z łysa, ale nie bede sie wypowiadała, bo najlepiej bedzie skonczyc ten temat, zeby miła i przyjazna atmosfera forum powróciła :)
Ja tam Lene smaruje ziajka 30 i mam ten krem zawsze przy sobie, bo jak jestesmy długo na dworze to lubie ja machaac tym kremem ponownie, i to tyle z mojej strony :)
A my dzisiaj do tesciow znowu juhuuuuu:sorry: mam nadzieje, ze nie na długo;p

Buzikai dziewczyny i MIŁEJ NIEDZIELI!

oraz duzo, duzo zdrówka dla Martusi Maxwell- 3mam kciuki za malenka:*
 
Do góry