reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

phelania mój Michaś je bardzo mało w upały po 30-60 ml dopiero na noc zje z 210 ale pije za to dużo wody przegotowanej i herbatki (melisa z jabłkiem) myśleż że to normalne bo mi też się nie chce jeść jak jest taka duchota:)
 
reklama
Phelania nie wiem ile mleka sciągnie z cycka Alan, ale np ok 10 daję mu sloiczek owoców + jedna łyzeczka kaszki manny, zjada cale, ok 15 obiadek 125ml zjada caly i np wczoraj przed 20 dalam mu kaszke na dobranoc hippa 190 ml i zjadl caly sloik- bylam w szoku, myslalam ze zje co najwyzej 3/4 sloiczka. I duzo pije Alanek, jednorazowo ok 120 ml wody potrafi mi wypic przy tych upalach:)

Wybieralam sie na spacerek a Alankiem, ale musimy przelozyc na pózniej bo mi usnął :-) Wiec w domu nastala błoga cisza i spokoj:))
 
Dzien dobry!
Sosnowiczanka, Asienka i Malenstwo - najlepszego dla Maluszkow!
Violett - zdrowka dla biednej Mariki!
Phelania - oby wyniki byly dobre!
Asienka - kiedy bedziesz wiedziec cos wiecej o tym wyniku rozmazu?
Zabcia - z tym puszczeniem sie, to ci sie udalo....

Kupinosia - a jak u was sytuacja?
Co do dyskusji na bb, to mysle, ze skoro udzielamy sobie rad i wskazowek, to nie po to, aby komus dokopac tylko po to, zeby pomoc... i ja tak traktuje forum....
Milego dnia!
 
Hehe no i macie się z czego pośmiać że się puściłam w wieku 9 miesięcy :-) Jak to pisałam to nawet mi nie przyszło na myśl że ktoś może mieć takie skojarzenie :-D

Moje dziecko standardowo walczy ze zmęczeniem i nie chce iść spać.

Qrcze rano było śliczne słoneczko a teraz znowu chmurzyska i będzie padać wrrrrr głupia pogoda. Dajcie troszkę słońca :-)
 
Asienka, Sosnowiczanka, Malenstwo -najlepszego dla Waszych szkrabów na te 7 m-cy!!!:*:*:*
Violett -
dużo zdrówka dla Mariki, żeby jej szybko przeszło!!
Mła, moja nie uznaje niekapka..używa go jako gryzaka;-)
Phelania, tak, moja je mniej..
Asieńka, trzymam mocno kciuki za Michasia i wizytę u hematologa!!!!
Co do ostatnich hm..wymian zdań na BB - ja uważam, że forum jest po to, abyśmy nawzajem się wspierały, udzielały w miarę swoich możliwości różnych rad i wskazówek, ale i wyrażały swoje zdania. Myślę, że nie warto nawzajem się obrażać i udowadniać, która mądrzejsza, bo to nie przedszkole/szkoła. Potem jest niesmacznie i w ogóle żur:-:)-:)sorry2:
Miłego dnia!
 
Freiya, jeszcze nie testowałam kubka, bo będę go podawać jak mała będzie w wózku, a od rana turlała się z tatą po podłodze, ale wydaje mi się, że tak jak pisała Nikuss, może z niego kapać. Ja mam dokładnie taki Butelka Kubek niekapek 150ml NUK ustnik lateksowy (2297622183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Może Ty masz inny?
(I od razu zapytam, bo może nie rozumiem czegoś - ten plastikowy płaski krążek jest do zatykania, żeby nic nie leciało np. przy przenoszeniu w torbie, a do picia się go ściąga? Pytam, bo widziałam też takie "ograniczniki" ale to chyba nie to...)

A tak w ogóle zostawiłam M z dzieckiem na 1,5h a jak wróciłam to mówiło coś w rodzaju "tta" (nie ma tu literówki). Ech, wiedziałam, że to będzie pierwsze.
No i od 3 dni pełza do tyłu i to tak szybko, że nie można się odwrócić. Łóżko 160x200 to za mało :D
 
Mła hehe mi się wydaje że to ewidentnie kapsel bezpieczeństwa do przenoszenia, ale masz rację że czasem są takie ograniczniki:)
haha no widzisz to ładnie Twój mężul musiał ją szkolić jak w 1.5 h tak się wyrobiła hihi :)
Moja Karolcia obraca się wokół własnej osi do tyłu raczej nie pełza jeszcze... ale dziś przyłapałam ją jak podciągała się na przedramionach do przodu, a że mamy w dużym pokoju wykładzinę to jej to fajnie szło. Auto jej od Kamila odjechało:) hihi

idę robbić kebabki na obiad, nawet sama zjem takiego lajtowego, sos odlałam zanim dodałam majonez podmieniłam przepisy w diecie- miał bybć kurczak w glazurze to będzie w cieście z sałatką:)
 
reklama
Mła- mam taki sam, tylko z krecikiem. Wlasnnie chyba z tym krazkiem nie kapie a bez krazka kapie...ale to bez sensu, bo powinno byc tak, zeby dzieko piło sobie kiedy chce.
Mam tez z canpola kubek nie kapek ale z plastikowym ustnikiem, to z niego nic nie leci, spelnia swoja funkcje, z tym ze chyba a raczej napewno za mała Lena jest na niego.

CANPOL KUBEK NIEKAPEK Z TWARDYM USTNIKIEM KUBKI (2408893054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dokladnie taki zielony
 
Do góry