reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Kuba też jest zawsze wysmaroway Ziajką 30 lub 50 i mimo wszystko jest opalony na buzi, ma też opalone nóżki i rączki, czylo to co odkryte. Nie przesiadujemy na słońcu, ale to chyba po mnie odziedziczył, bo ja łapię opaleniznę w mig.

Co do smoczków flaszkowych, młody pije wodę, herbatki i soczki przez 4 Aventa.
 
reklama
asienka haha dobre, nie myślę że może spać spokojnie jeszcze ;p:)
Mła dziękuję! ja naprawdę zaczynałam myśleć że jestem taka straszzna aale po tym co napsiałas doszłam do wniosku że faktycznie tak było, tylko nikt jakoś nie robił z tego awantury, przeszło bokiem i luzik a tu proszę weszło w pięty i boli.
Violett jejq jak przeczytałam o szpitalu i tym wszystkim co się u was zaćzelo z małą, matko 3mam kciuki zeby szybko ją wyleczyli bo nie wyobrazam sobie jak mała musi się męczyć jeśli to faktycznie coś z pęcherzem, bidulka przytulamy mocnooooooooo i daj znać jak tylko będziesz mogła co z małą!

a mój bratanek dziś 07.07 ma swoje siódme urodzinki hihi super mu się zbiegło, a ja ni chu chu nie mam prezzentu i nie wiem co kupic, i chyba sypnę kasą bo on bardzo oszczędzac lubi to pewnie się ucieszy:) no jak słyszłąm jego listę... i co kto już kupi to stwierdziłam ze nie wybiorę psp za 500 zl ktore zostało( ale jego mama mu wytłumaczyła ze to za drogie bo on nie wiedział;p;p) gry dostanie jakies bączki też ... a tak kupi sobie co będzie chciał.
 
Mła, moja pije z niekapka bardzo chętnie, ale nie zawsze potrafi sobie unieść kubeczek na odpowiednią wysokość, żeby się napić..(Może wrzuce fotke poglądową :-)na zamknietym, jak troche czasu znajdę)..
Violet, zdrówka dla Mariczki.
Może coś więcej napiszę później, bo nie zdążyłam Was nadrobić, a teraz lecę na śniadanko...miłego dnia diewczyny!
 
Asienka, Malenstwo wszystkiego dobrego dfla naszych maluszków :))) 7 miesięcy zleciało jak jeden dzien !

Violett
zdrówka dla Mariki.

Rojku buziak od dzien starszej kolezanki Anielci był cudowny :*

Nocka za nami ladna, po 2 cyc, a potem ok 5 Alan troche poplakiwal wiec wzielam go do nas, usnął, lecz niestety przed 7 pobudka :baffled: Tyle ze odkad wstal to caly czas chce zeby sie z nim bawic, co sie odwróce od niego to jest zly ;(
Upał niemilosierny, eh, dzien jak codzien .... Musze sie do CH wybrac, jakis strój na chrzciny szukac bo czasu niewiele, no i dla mnie tez cos by sie przydało. M to ma dobrze, ma dwa garnitury i dzieki temu na kazdą okazje jest ubrany :-) I nic mu wiecej nie potrzeba .
 
My juz nie spimy od 4 rano:sorry2:tzn (ja) młodego polozylam o 9 i sobie drzemie.Bylismy z Alusiem w szpitalu jak tylko M przyjechał z pracy pobralismy mu krew,dalam mocz do analizy i CRP wydalam azzz 22zł:tak:no ale bede miala świety spokoj ,dzis popołudniu wyniki troszke sie boje...ale zobaczymy.

Dzis rano M kupil mi Mc'Donalda wiec śniadanie zaczelam bardzo zdrowo:nerd::laugh2:

Violett- kciuki zacisniete!!!!

Asienka, Malenstwo - najlepszego dla 7 miesieczniaczków;)

Sosnowiczanka- u nas tez przygotowania do chrzcin "pełna geba" tylko my 19 sierpnia;-)

Mła- ale walnelam gafe:-D:zawstydzona/y:myslalam ze ci chodzi o smoczki a nie smoki do butelek :)))))hehehehe
 
Ostatnia edycja:
My mamy kubek nie kapek ten co Mła kupiła - z NUKA "pierwszy niekapek", ten od 6mż, i jakos mam obawy zeby dac go Lenie, bo wydaje mi sie, ze bardzo szybko z niego leci i boje sie, zeby mi sie nie krztusila;p a po za tym z niego taki niekapek jak z koziej d**y traba, po przechyleniu leje sie z niego:sorry2:
 
Asienka, Sosnowiczanka, Malenstwo- wszystkiego najlepszego dla solenizantów:-):-):-)

Kurcze moja mała spała dzisiaj kiepsko w nocy. Budziła się z wielkim płaczem i nie mogła się uspokoić, definitywnie bała się czegoś, bo oczka miała takie przerażone. Po kilku takich akcjach z płaczem wzięłam ją do nas do łóżka.
Rano o 5 M wstaje do pracy, a ona dalej w ryk. M poszedł umyć się, a Karolinka tata i tata. Tak mi jej szkoda, bo jest bardzo związana z M, a on chodzi do pracy od 6 do 18, jak przychodzi to mała zaraz idzie spać i nie ma dla niej czasu. Widać po niej, że bardzo źle znosi taką rozłąkę.
Jutro może już będziemy we trójkę w domu, to Karolinka będzie szczęśliwa :)

U nas straszny upał, ale muszę wyjśc na zakupy, ponieważ zepsuł mi się mikser i pójdę kupić coś nowego. Może blender i różnymi pierdołami.

Miłego dnia dziewczyny :*
 
asieńka, sosnowiczanka, maleństwo Wszystkiego najlepszego dla Waszych 7-dmio miesięczniaczków '=

Violett trzymam kciuki za Mariczkę mam nadzieję że szybko jej przejdzie i nie będzie niunia cierpieć.

Maciuś dzisiaj budził się w nocy co jakieś półtorej godziny o 4 wzięłam dałam mu herbatki odziwo wypił 100 ml i przytulił się do mnie i usnął więc przełożyłam go do łóżeczka i wstał przed 8.

Phelania u nas upałów nie ma a Maciuś jada mniej można powiedzieć że nieraz w niego wciskam zabawiając żeby zjadł coś.
 
reklama
Nikuss mamy ten sam kubek a z naszego się nie leje, można nawet machać i nie poleci, trzeba ssac. Faktycznie leci szybciej niż z butli ale Emi w jeden dzień złapała.
 
Do góry