reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nie dam rady przeczytać wszystkiego i przeczytałam tylko ostatnią stronkę i my również przyłączamy się do klanu Kaczuchy z Biedronki.
Ostatnie 2 dni siedzieliśmy na wsi u teściów myślałam że mnie chu..... strzeli wiecznie coś nie pasowało wrrrr najpierw było że mały nie ma w cieniu czapeczki na uszka i głupie komentarze że młode mamy wiedzą lepiej. Ostatnio opitalała M że o godzinie 21 mały śpi na dworze a nie w domu to wczoraj troszeczkę jej na złość zrobiliśmy grilla i Maciulek spał w wózku pod moskitierą do 23 nie mogła tego przeżyć i poszła spać :-D No i nie mogę tego znieść jak na siłę tuli dziecko do siebie a biedny Maciuś zaczyna płakać to jej wydzieram go i nie daję wredne ale ważniejsze dziecko niż to jak się teściowa poczuję.

Mój Maciuluś sobie smacznie śpi w łóżeczku turystycznym i wcale my chyba nie brakuję jego łóżeczka z ang. Zaraz muszę niunia nakarmić i iść spać a jutro będę latać w poszukiwaniu butów na wesele bo sobie zostawiłam na ostatnią chwilę, ale cóż zawsze jest coś ważniejszego albo leń bierze górę.
 
reklama
I my dolaczamy do klanu kaczuchy z Biedronki:-):-)

foto 119.jpg
 
Co tu tak pusto z rana???
Alan wstal o 6 i teraz postanowil uciąć sobie drzemke wiec chwila spokoju:)
W nocy jedna pobudka wiec nie jest zle.

Rojku
faktycznie ten fotelik ma dobre noty ze bezbieczenstwo, ja sugerowalam sie oceną ogólną a on ma jedem plusik za obsługę. No ale bezpieczenstwo jest duzo wazniejsze niz latwa obsługa. I cena bardzo fajna, tez wezme go pod uwagę jak bedziemy kupywac:) W kazdym razie za linka dziekuję:)
 
Dziewczyny mialam sen, ze wyjechałam na wakacje do niemiec do pracy na wyspe Juist (kiedys juz tam w wakacje pracowalam). Wyjechalam nie wiadomo dlaczego i oczywiscie sama- bez Lenki i sie starsznie tam o nia zamartwialam nikt mi na sasmy nie ;pisalal jak tam Lenka sie czuje, czy nie placze i takie tam, niby *******y ale ja sie obudzila z takim ciezkim sercem i jak zobaczylam, ze lezy obok mnie to kamien z serca mi spadl:cool2: Pierwszy raz mam tak i juz wiem co to znaczy jak matki martwia sie o swoje dzieci, a zawsze uwazalam ze przesadzaja;p

Freyia- moja kolezanka kupila sobbie dotykowy termometr do czola jak jej sie dziecko urodzilo i teraz przezucila sie na zwykly, bo zaczal dziwna temp jej mierzyc z czasem, choc nie ukrywam ze sama sie zastanawiam nad tym termometrem, moze nie bedzie felerny jak jej.
 
Hey :)

Dzisiaj jestem nie do życia, Fabianek jak usnal o godzinie 21 tak budzil sie dokladnie co 1,5 godziny przez cala noc i chcial jesc :( Oczywiscie byl placz bo moje cycusie juz odmowily posluszenstwa i mleka bylo brak, a Fabioan ciagle glodny. Myslalam ze juz zwariuje - w domu nie mialam MM ale wlasciwie to chyba lepiej bo tak bym podala a pozniej Fabianek nie chcial by cycka albo cos a tak sie troche umordowalismy. Ale ogolnie albo on ma teraz jakis skok i ciagle sie domaga jedzenia albo naprawde jakis kryzys laktacyjny u mnie wlasnie jest :(
I tutaj pytanko do Was dziewczyny nasze dziedci przechodza teraz jakis skok rozwojowy??
 
nikuss: niezły sen... ale sny podobno czyta się na opak :) więc może to oznaczać że Lenka będzie caly czas blisko Ciebie:)
Violet: dobrze, żę Fabiankowi się nic nie stało! współczuje nerwów!
Żabcia: teściowe to zło :) ale spoko- jeszcze troszkę i pomyśl ile kilometrów będzie ja od Was dzielić
:D :D :D
wrociliśmy z targu- obkupiona jestem w skarpetki na najbliższe sto lat :)

no i skończyło się pisanie postow z Mikołajem na kolanach - od wczoraj mam zakaz siedzenia z dzieckiem przy laptopie :p M. mi narzucił po tym jak Miki jednym ruchem ręki ( nie mam pojęcia co nacisnął) skasował mu wszystko z pulpitu i Mężol pol dnia walczył żeby to odzyskać :D
 
DZien dobry

Violett, jakos teraz moze przypadac skok "leku separacyjnego", nie pamietam dokladnie na ktory tydzien zycia wyoada, ale kojarzylam go z naszym wyjazdem.

Zabcia, lacze sie z bolu pt. "dziecko u tesciow", od wczoraj mam glowe, jak bania, a tu jeszcze do niedzieli trzeba wytrwac!!!
 
reklama
dzień dobry
a my dziś trochę sobie poleżeliśmy w łóżeczku.
pobudka była już przed 7 ale ostatecznie do 10 leżeliśmy,no i kolejna noc przespana :-)
teraz mamuśka pisze kolejny wniosek a Młody ogląda baję i bawi się na podłodze.

miłęgo dnia Wam życzę, u nas niestety pogoda sie popsuła i jakoś zimno jest
 
Do góry