reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Jezu, Maxwell, to straszna historia, choć nie pozbawiona cienia humoru. Ale samo wyobrażenie o tym, co mogłoby się stać, sprawia że coś mi się zaciska w gardle :( Dobrze, że usłyszałaś, co się dzieje....
 
reklama
Mój właśnie pojechał do Obi po siatkę na balkon..a jak wrócił z pracy o 17.00, to, jak tylko wszedł, to mu wręczyłam wiaderko z wodą i szmatę i posłałam do sąsiadów z dołu:zawstydzona/y::tak:
 
Papayko- Wszystkiego naj dla Igorka z okazji 5 m ! :-)
Asko- moja teraz śpi to nie będę jej macać, ale potem sprawdze :tak:
Milva- może faktycznie w dzień spróbuj go jakoś przestawić z tymspaniem :confused:
Maxwell- dzieci mają pomysły niez tej ziemi, dobrze że nic złego sie nie stało :baffled: Młoda niezła jest i z tymi babajagami w kościele :-D
27010- podrzuć mi prasowanie bo moja uwielbia patrzeć jak japrasuję :-)

Jak byłam w wieku przedszkolnym rodzice musieli chyba przechodzićkryzys małżeński bo mama zapytała się mnie z kim chciałabym zostać gdy sięrozwiodą. Ojciec stał obok. Odpowiedzi nie dostała, ale przeżycie nieciekawe i żadnemu dziecku nie życzę być w takiej sytuacji. Moja mama miała bardzo ciężki charakter i pare lat później zaczęłam moim koleżankom zazdrościć mam. Dlatego ta cała sytuacja z Olą przeraziła mnie nie na żarty ale jak zaczęłam analizować to naprawdę mam spokojne sumienie. Jakieś tam błędy popełniam, to nieuniknione ale tak poza tym jak to sie mówi - serce na dłoni i młoda musi to czuć :-)
 
Kupinosia- prześle kurierem :-)

Maxwell- z jednej strony przerażająca historia, a z drugiej z humorem. Co w tych małych główkach siedzi, że te dzieci mają takie pomysły :-)
 
Tak o spaniu piszecie... Usypiam Alana ok 21. Wstaje zaraz po 6 rano... :-( Jakis niedawny czas temu dwa dni pod rząd bardzo marudzil i usnął dopiero ok 23 i myslalam ze dzieki temu bedzie spal chociaz trochę dłuzej, ale nic z tego. Tez sie obudzil skoro swit :crazy: A w dzien nie spi duzo, 2 czasem 3 drzemki ok pol godzinne...
 
u nas weekend znowu w rozjadach... w niedziele byliśmy na urodzinach wujka M.- pełno dzieciaków, Miki przeszczęśliwy byl, bawi sie z nimi chciał i wkurzal się, że musi leżeć na kocyku, a nie w piasku z resztą. Ja za to troche wymęczona rodzinką ze strony M. w ogole ostatnio Maly jakiś taki zywotny, że spać to idę równo z nim:baffled:

sosnowiczanka: u nas podobnie- o 20.00 Maly juz śpi, ale jak wracaliśmy z jakiegoś wyjazdu i zarzyło mi sie go położyc późńiej to też miałam nadzieję, że pośpi dłużej- niestety budzi się zawsze o tej samej porze ;-)

2701: no to gratulacje ;D

maxwell: agenciara z twojej córeczki:szok: dobrze, że nic sie nie stało, że nie wypadła itp. Ale pomyśl...jakby ktoś akurat tamtendy przechodził:rofl2:

pyszczek: głowa do gory, powolutku wyremontujecie, a i z wynajmu troche kasy przyjdzie, to akurat na bierzący remont będzie :)

mimozami: dobrze, że Hania tak dzielnie sie trzyma:)

a i zapomnialabym: dzisiaj wreszcie przebił się nam już trzeci ząbek :-D:-D:-D
 
Maxwell- O kurcze to sie najadłas strachu!!!:szok:Ale te dzieciaczki maja pomysły:cool2:sama bym nie wpadła:-)
Sosnowiczanka - nie jestes sama:tak:ale te nasze chłopaki chyba tak maja:baffled:u nas tez młody przesypia cala noc ale pobódka 4-5 rano jak sie obudzi o 6 to CUD!!!tez próbowalam go klasc pozniej i doppppa...Uparciuchy straszne:-D
Ankubator- gratuluje kolejnego zabka....u nas nadal szczerbul:dry:

My dzis spedzilismy caly dzien na podwórku,wykapalismy z M Alanka nakarmilismy i poszedł spac.Wiec mamy chwile dla Siebie( M ma wolne) ale juz jest po 4 piwach:dry:kolega nas odwiedzil ale dzieki Bogu ma jutro do pracy wiec zaraz bedzie sie zrywał do domu.Niestety nie lubie przutulalanek jak M jest podpity wiec dzis bedzie lipaaa.
Ide sobie jakas kolacyjke zrobic:-)
Życze wam kochane spokojnej i co najwazniejsze przespanej nocy:happy:
 
reklama
asko moja też ma syski - kuleczki :) a jakie ma obok łaskotki!
maxwell faktycznie pomysłowość Marysi nie zna granic
ankubator gratulacje trzeciego zęba, ja czekam nadal na pierwszego, zastanawiam się czy jesteśmy bliżej czy dalej

Gdzie się robi suwaczki takie z ząbkami dziecięcymi? Kojarzycie jakąś stronkę?
 
Do góry