reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

gosia, mój Adaś robi kilka kupek na dzień, raz większe raz mniejsze, ogólnie wiem, bo zawsze jak zrobi nawet malutką to daje znać i płacze.. Chyba nie lubi leżeć w brudnej pieluszce. Była u mnie położna wczoraj i mówiła że dziecko może robić kupę po każdym jedzeniu, ale tez może jej nie robić w ogóle od 5 do nawet 7 dni. Także mam od razu nie panikować, bo przy karmieniu piersią róznie z kupkami bywa.

Adaś rano pospał 4 h, chyba odespał noc, a teraz po karmieniu leżą sobie z tatusiem i odpoczywają. Ja mam chwilkę na poczytanie was i może jakieś gazetki poprzeglądam..
Wcześniej narzekałam na nudę a teraz nie ma na nic czasu.. Nawet tych paczek ze szpitala jeszcze dobrze nie przejrzałam.. :-D Ale teraz dzidzia najważniejsza..
 
reklama
NASTAZJA a mój Kacperek zrobi kupkę to chyba mu z nią dobrze i ciepło bo nawet ni zajęczy, jakby człowiek nie zajrzał albo nie poczuł to by tak z pół dnia leżał i dupsko odparzone by było.
 
Gosia Moj Alan to robi tyle kupek ze na pampersy wkrotce nie wyrobie :) jakies 8-10 na dobe, czasem wiecej :szok:
Ja zas mam taki problem ze moje dziecko pomylilo dzien z nocą i wygląda to tak ze w dzien pieknie spi przerwą na jedzenie co jakies 3 godziny, a w nocy nie spi tylko caly czas na cycku by siedzial, poje i marudzi, a ja przez to wyglądam jak zombie...:wściekła/y:
 
a u nas z kupkami różnie, w jeden dzień potrafi 3 zrobić zaraz po sobie, a na drugi dzień zastój... muszę zacząć pić herbate z koperku, bo wydaje mi sie ze go brzuszek pobolewa :(

w nocy babel śpi rewelacyjnie, budzie sie zawsze co 4h, ale w dzień... masakra dziewczyny, dzisiaj nie spał mi dłużej niż 30 min, teraz śpi na kolankach w rożku, a ja boję sie go odłożć żeby nie zaczął płakać, heh, a jak Wasze skarby śpią w dzień?

27012701: dobrze, że już wszytsko w porządku!

Gosia8005 a do kiedy powinny się rozpuścić te szwy rozpuszczalne? Bo ja też mam taki ( jeden zwykły zdjęla mi położna, a ten ma sam zniknać) i dalej go czuje

serge: super! mam nadzieję, że przeprowadzka pójdzie szybciutko i bez kłopotów:D

Łysa! Strasznie sie ciesze! Pewnie Ben nie mógł doczekać się kiedy zobaczy ta piękną choinke!
 
Dziekuje wszystkim ze gratulacje!!! kazdej z osobna podziekuje jak bede w domku bo na komorce nie moge znalezc opcji :-/

Mielismy wyjsc z samego rana ale bez wizyty pediatry nie morzemy a ci sa mega zajeci bo za duzo ciezarowek urodzilo w ostatnich dniach. Ja bylam chyba jedna z pechowych Bo na 4 dziewczyny u mnie w pokoju wszystkie 3 poszly juz do domu I zostalam sama :-( nie leci mi jeszcze mleko wiec maly wisi na cyckach co pol godz :-( dalam mu 20ml formuly kubeczkiem ale glodomor po godzinie chcial znow cycka. No nic, probujemy dalej.

Ok zmykam Bo obiad przyszedl a umieram z glodu!!! Buziaki dla wszystkich i o moj boze jak cudownie jest lezec na plecach!!!
 
A tu się tematy cycowo-kupkowe zrobiły a my dalej w dwupaku. Dziś na ktg miktoskurcze wyszły kolejny raz mam podjechać 22 grudnia jeśli do tego czasu nic się nie będzie działo. Zatem Święta zapowiadają się na porodówce.
 
SOSNOWICZANKA my mamy 12 dni a pępek odpadł po 9 dniach, trzeba w pamiętnik go wkleić. a co do picia to nic nie daje, jedynie mały dostanie butle jak ja muszę z domku wyjść i nie zdążę wrócić na czas karmienia. Skoro karmisz piersią to nie trzeba przepajać dziecka bo mleczko przy pierwszych pociągnięciach zaspokaja pragnienie dziecka, potem dopiero syci, a mnie znowu głowa boli i tak już 5 dzień, nie wiem co jest/
 
reklama
wrócilam ze zdejmowaniu szwów,pikuś:-)troszke szczypalo ale to byla chwila...:tak:

Ja mam problem wlasnie z kupka malego od 2 dni robi zielona kupke, tak jakby z kawalkami mleka:szok:boje sie ze cos jest nie tak ,karmie go 2 razy dziennie Bebiko1 + piers ,wydaje mi sie ze jem tak jak powinnam (czyli dieta karmiacej)bardzo sie martwie.....:blink:
 
Do góry