reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dorotar- a co dajesz pozniej w tej butki mleko z proszku czy swoje odciagniete?? bo nie wiem własnie co w przypadku kiedy nie uda mi sie odciagnac mleka a bedzie trzeba gdzies wyjsc z mala lub ja komus zostawic?
 
reklama
no wlasnie dziewczynki Wy tu kupki,mleczka cycusie a my jeszczepodwojnie:):p
kurde masakra byc ostatnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehh dobra trudno:)

Mla ide napisac jak sie robi ten ryz:)

dziewczyny znowu macie zastuj?? piszcie cos kurka wodna:)

my wrocilismy z M z Galerii malta..bylismy po nawigacje dla M ale powiem Wam ze jeszcze weszlam do tk maxa,hm i uciekalisy bo ten tlum ludzi to jakas masakra!!!!!!!!!!!!!!!!

kupilam sobie FARBE I PO RAZ PIERWSZY MAM ZAAMIAR SOBIE POFARBOWAC SAMA WLOSY ALE COS MI SIE WYDAJE ZE JEDNAK TEGO NIE ZROBIE:)
 
Izi, a jak dodam ten niedogotowany ryż do cebulki z przecierem to jeszcze razem jakoś smażę? A jeśli nie, to czy ryż nie jest zbyt twardy? Przyprawiasz tylko solą i pieprzem, czy dodajesz jakieś zielone albo ostre przyprawy?
 
ja dopiero wróciłam z imprezy urodzinowo-imieninowej przyszłego teścia i chyba za dużo zjadłam bo ciężko mi jak cholera!!

izi faktycznie dziewczyny tu o kupkach, cyckach i pępkach w my nadal 2w1 :-D no ale ja tam wierzę, że niedługo dołączymy do tych rozmów, bo jak na razie dla mnie to zupełna abstrakcja :-) nie mogę się już tego doczekać!!!
 
Mla lepiej rzeby nie rozgotowac..nie moze byc twardy..
i pozniej ryz laczycz i jeszcze minutke podsmazasz z koncentratem i cebulka..caly czas mieszajac bo sie przypali!

inka musimy dolaczyc juz nie mamy wyjscia::):)

ide sie kapac boli mnie brzuch:(
bede za 40 minut:)
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie na nowy wątek. Co Wy na to ? Myślę że temat całkiem ważny bo o karmieniu . Tak dla porządku, będzie łatwiej sie odnaleźć niż na ogólnym
 
Inka cudowne fotki!!!! gratuluję odwagi, a Pani fotograf odwaliła kupę roboty:) obejrzałam przy okazji kilka ostatnich jej sesji i są super::)
Izi przypominam że chciałaś rodzić po świętach!!! ani mi się waż!!! oby kąpiel pomogła:)

zmykam spać, może dziś mi sie tez tak dobrze pośpi jak i wczoraj:)
miłej nocki kangurki!!!! no i już mamusiom życzę spokojnej przespanej nocki:)
 
Asko juz jestem:) kurde skurczyki przeszly czyli to nie to jeszcze:)
A my z M sobie drinkujemy:) hehehee on whisky a ja bezalkoholowe,tak za mna chodzilo ze musialam:)
siedze wykapana i zaraz jak wypije ide sie polozyc...
A co do dat to jak urodzilabym jutro czyli 18 to w urodziny mojej siory:)
 
reklama
Czesc mamusie.Nie spie juz od godz 3.Moj mezulek wrocil z wieczoru kawalerskiego o 3. O dziwo w stanie dobrym;)ogladam tv I probuje ogarnac bb na komorce i w mojej chyba sie nie da za bardzo:)
 
Do góry