reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dzień dobry!
Widzę, że Nasze rozpakowane mamusie zaczęły się udzielać i dominują tematy cyckowo-kupkowe :-D Bardzo dobrze, bo ja nie mam o tych sprawach zielonego pojęcia!!Piszcie jak najwięcej:-)

Ja nadal w 2-paku. I oby jeszcze tak mój maluszek wytrzymał conajmniej do 1 stycznia:tak:Nie ukrywam że mam dość ciąży, ale jak wytrzymałam już tyle to wytrzymam jeszcze 2 tygodnie!:baffled:
Mła pochwal sie czy dobry ten ryż:-)
Izi nie będziesz ostatnia, zobaczysz:-)
Inka a TY nie zaciskaj tak nóg to może niedługo urodzisz;-)
 
reklama
Nie gotowałam jeszcze. Menu na najbliższe dni mam ustalone, ale na 100% ugotuję prędzej czy później :)

Co do nowego wątku nie wiem, czy tematyka ta nie powinna być poruszona raczej w już istniejącym wątku dot. Pielęgnacji dziecka, bo zwykle nie lubicie kiedy mamy na forum zbyt wiele szczegółowych wątków. Jednak ocenę tego zostawiamy Wam :)
 
Wczoraj Adaś spał prawie cały dzień, bałam sie ze noc bedzie ciezka, ale tylko raz chciał jesc.. Normalnie Aniołek :) Teraz przbralismy pampka i jemy.. Ju z sobie obiecałam ze pierwszym moim zakupem po nowym roku bedzie stanik do karmienia. Dziewczyny to naprawde super sprawa. tylko ja mam taki z canpolu i na jakiees wyjscia to jest taki nie bardzo, a poza tym jeden to zdecydowanie za mało.
Aha ma któras z was mo ze wkladki laktacyjne wielorazowe, te które można prać? bo sie zastanaawiam czy sie to bardziej nie opłaca niz te jednorazowe.

Dobra teraz ja ide zjesc.. buziaki dziewczynki..
 
Dzień dobry
Venus nóg to ja nie zaciskam-wręcz odwrotnie :) tylko synek uparty!
Asko dziękuje,mi tez się zdjęcia podobają i juz wiem ze kolejna sesja będzie w większym gronie :)
Nastazja więc tylko pozazdrościć takiego Aniołka!

U mnie zupełny brak pomysłów na dzisiaj więc póki M śpi po nocne zabiorą się za sprzątanie!
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Ja też witam w niedzielę w dwupaku. Nocka nieprzespana i skurczowa ale nic z tego.
Mała sie przeciąga, wygibasy robi w brzuchu i ma w nosie nasze prosby:-)
 
Ja także się witam i także 2w1 :)
Oj moja Niunia chyba chce mamę na koniec obedrzeć z wszelakich sił.
Ponad 2 godziny skakała, prężyła się i naciągała mój brzuszek niemiłosiernie po czym zasnęła, dając od czasu do czasu o sobie znać, ale za to przyszły skurcze i niestety męczyłam się do 4 rano. Zasnęłam na ok 2 godz, obudziło mnie siku i od tej 6 walam się z boku na bok, gdzie za każdym razem strzela mi miednica... ehhhh... czemu Ona wyjść nie chciała...
Mam przeczucie, że Wigilię spędzimy na porodówce :) albo inaczej - zechce w Sylwestra wyskoczyć ten tydzień po terminie mimo, że mamy organizm gotowy już od jakiegoś czasu na poród... oj widzę, że będę mieć humorzastą córcię :)
 
Mła- może i faktycznie masz racje, to już tam jest. Na moich styczniówkach był osobno i cieszył sie powodzeniem a oddzielnie "pielęgnacja i opieka" ;-)
Nastazja- polecam, oszczędność spora. Ja tylko żałuje że te wielorazowe wkładki kupiłam tak późno !

U mnie nocki to Krzyż Pański :dry:
 
Ankubator właśnie nie wiem z tymi szwami w pierwszej ciąży miałam zwykłe i ciągneły a tu nic nie ciągnie więc myśle że się powoli rozpuszczają chć ciągle są jeszcze?????
Sosnowiczanka u nas w 8 dobie odpadł pępek ale to nie reguła jak dobrze wysusza się spirytusem to podobno szybciej odpada

dziewczyny u nas to jakeś pasmo przeklęć z tymi choróbskami ja dziś zdycham w nocy gorączka 38,5 katar kaszel i potami się zalewałam łamoało mi w kościach helpp!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja już nie mam siły co chwila się zarażamy wzajemnie z Zu już lepiej to moja kolej i M mówi że znów go goardło boli :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oskar też jakoś chrapoli przez nos czyścimy mu cały czas, a ja zastanawiałam się czy karmić go czy butle my podać ale mówią żeby karmić mimo wszystko więc tak robie choć boję się aby go nie zarazić już mam dosyć tych infekcji czy one wreszcie dadzą nam spokój my tak od września cały czas chorzy jedno się lęczy zaraża drugie itd.
oj znowu biadole ale w łóżku leżę i zdycham:-:)angry::no:
 
hej!
kangurek na posterunku, ociężały jak cholera ale co zrobić;p
U mnie noc też do dupy, najpierw przepowiadacze, i mimo polozenia sie o rozsądnej jak na moje możliwości porze.. nie spałam do 3 a jak już usnęłam to moje starsze dziecie.. dawało znać o sobie. A wcześniej oczywiscie tak jak u Dagne moja córka wyczyniała cuda.
Mła co prawda jeszcze nei funkcjonuje w świecie niemowlęcych kupek(pfu no widaomo starsze dziecko to już pryszcz... ) i cyckowania, ale uważam osobiście że karmienie to jest jednak osobny temat żywienia, zupełnie odrębny od pielegnacji, ja bym oczywiście tam podciągała pytania o kupki, pępki, kąpiele kremy itp itd, ale mimo wszystko mleczko w jakiejkolwiek formie, różne substytuty diety czy też porady zwiazane ze skazą itp powinny być zawarte osobno. Ale oczywiście czekam też na opinię innych dziewczyn. W sumie jak sie wszystkie rozpakujemy. to możecie zrobić porządek z innymi tematami, typu cukrzyca ciazowa, wiec miejsce na aktualności z życia wzięte sie znajdzie:)
Inka no z pewnością a można wiedzieć ile płaciłaś za taką sesję?, ja niestety zrezygnowałam ze swojej, i to nei tyle z powodów finanosowych.. w koncu dostałam ładną premie na świeta.. ale jakoś jednak nie byłam przekonana do formy ktora mi zaproponowano, i do tego czy ja jednak tego potrzebuję albo chcę.
Izi no popatrz zupełnie jak u mnie były oczywiście króciutkie skurczyki, dopiero drugi raz mi sie zdarzylo, jak chodzilam to nic jak lezalam to odczuwałam takie spięcia... przez 4 h. no ale nie brałam tego powaznie.
Pyszczek Krzysiu jest mega słodki i taki malutki, ale jeszcze trochę i nie będzie po nim wogole tego widać że tak trzeba było sie zmagac z jego wagą.
Kota a Kubuś normalnie mh.. słodziak, zresztą jak wszystkie nasz tutaj bobasy, ale ma tak ładne mądre spojrzenie:)
Żabcia Twój Maciuś to normalnie skóra zdjęta z Ciebie!!!!!!

dziewczyny a ja się zastanawiam, co oczywiscie z Wigilią, pomijam fakt mojej diety w ten dzień, będzie co będzie, ale kompletnie nie wiem co kupować... czy robić zakupy na ciasta.. czy uda mi się je upiec. Reszte w sumie bedzie robila mama ja jej pomogę oczywiście, już mam uszka zamrożone, nic wcześniej nie zdziałam.. ciasta tez chciałam w czwartek i piątek piec.. a nei wiem jak się nastawiać. ehhh
 
reklama
asko sesję miałam za free a dopiero za sesję z noworodkiem mam zapłacić 250zł! Fotografem jest przyjaciółka mojego M z lat dziecięcych więc dlatego taka promocja!

a co do świąt to ja też nic nie planuję bo w sumie nie wiem jak i co. na wigilię mamy zaproszenie do ciotki mojego M na rodzinną wigilię- jak co roku ok25 osób- no ale tam nie chcemy za bardzo jechać a po drugie nie wyobrażam sobie nie spędzić wigilii u mojej mamy. więc mamy dylemat...
no ale najistotniejsze jest to, że w czwartek mam stawić się do szpitala na KTG i inne badania ale już z torbą, więc jeśli wyjdę od razu po badaniach to zdążę coś przygotować a jeśli mnie nie puszczą to będziemy zdani na moją mamę i rodziców M, może nas wspomogą i dostaniemy na wynos co nieco :-D:-D:-D:-D
 
Do góry