reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Spacer... też bym gdzieś szła albo szła spac sama nie wiem. Ale ponoc tak jest przed porodem
,że nie wiadomo co ze sobą zrobic ?!

a Lenka faktycznie fajna taka bez włosków... a ja wogóle zgagi nie miałam więc mój pewnie też taki bd hehe
 
Tofika słodką masz córeczkę!!

klariss ja właśnie tego niedotlenienia się boję, jak napisałaś ten niepokój jest najgorszy! miałam przykład 2 moich sąsiadek i niestety u jednej skończyło się to tragedią! wiem, że organizm wie niby najlepiej kiedy jest gotowy ale ja chyba właśnie ze względu na te historie tych dziewczyn nie chcę przenosić i boję się tego niemiłosiernie!!
 
Tofika słodką masz córeczkę!!

klariss ja właśnie tego niedotlenienia się boję, jak napisałaś ten niepokój jest najgorszy! miałam przykład 2 moich sąsiadek i niestety u jednej skończyło się to tragedią! wiem, że organizm wie niby najlepiej kiedy jest gotowy ale ja chyba właśnie ze względu na te historie tych dziewczyn nie chcę przenosić i boję się tego niemiłosiernie!!

Oj : ( :( ...

Hm ja tak szczerze nie boje się bólu itd skurczy , porodu ... wiem ,że będzie fest bolało.
Ale boję się panicznie pępowinyyyyyy :(
 
a jeśli mowa o pępowinie, ja bym chciała sama ją przeciąć :tak::-D myślicie, że mi dadzą? no cholera, jak już noszę ten słodki ciężar 9 miechów to chyba mogę chcieć się sama od niego oddzielić, co? czy to w ogóle wykonalne?
 
Hej mamuski,

Niestety jestem po bardzo ciezkiej nocy:baffled:otóż 1 - do 5 rano mój psiak wymiotował i dostala biegunki latałam jak szalona myslalam ze zadzwonie po M i pojedziemy do wetka,ale dałam mu siemie lniane na brzuszek i wegiel-i musz przeszlo teraz bidulek śpi...:dry:

Tofika- córcia przesliczna:-)
Ankubator- dzieki kochana za relacje z porodówki - biedna sie nameczylas:-(
Izu-bidulka wreszcie sie doczekala ,moze od niej wszytko sie zacznie;-)

Dzis tak sobie lezalam i myslalam ze za tydzien ,bede dopakowaywac torbe i w poniedzialek na porodówke:szok:zaczyna mnie powoli to przerazac ,bo ten czas leci nieublagalnie:-(Mam nadzieje Agapo -ze takze juz bedziesz na mnie czekala ,albo chociaz dojedziesz ,zawsze ktos podniesie na duchu:tak:M przyjdzie i pojdzie wiecznosc tam nie bedzie ze mna siedzial:-D

Ide laseczki ukladac puzzle:-)

Agapo- ilu osobowe sa sale w Imidzie?
 
Ostatnia edycja:
Kota, hihi pępowina to nei sznureczek tylko gruby żyłowaty sznur, mojemu mężowi uciekała z pod nożyczek trzeba mocno ciachnąć czyli siły potrzebne to raz, dwa że moze być krótka i hihi nie sięgniesz;p;p i co wtedy:) Ale mi się wydaje że mamusiom nie dają przecinac, tylko tacie lub sami. Ale kto wie..
Tofika piękną masz niunię:)
Ankubator Mikołaj też kawaler że ho ho:)
 
reklama
witajcie mamuski , nie bylo mnie dawno tutajj wpadlam sie pochwalic w czw 1.12.2011 o 9.40 urodzilam coreczke Amelke Julie 2900 g 54 cm 10 pkt
 

Załączniki

  • Zdjęcie000 (2).jpg
    Zdjęcie000 (2).jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 18
Do góry