reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

izu no to aby coś tam się ruszyło może .... życzę ci tego oczywiście
asienka no to super pewnie taż już niedługo dzidzia będzię:tak:
łysa a ty się kulaj to może coś się z tego urodzi:-D
sosnowiczanka u ciebie też duży postęp ja w poniedziałek mam termin choć się nie łudzę ale tobie się pewnie uda super:tak:
phelania gdzie do polikliniki na ktg będziesz jeździć bo nie bardzo zrozumiałam, i powiem że nie ma złego co na dobre buy nie wyszło teraz masz już klarowną sytuacje i ciągły monitoring ale u ciebie też może teraz expresowo pójść:tak:
 
reklama
Byłam z mamą na zakupach spożywczych.. Na kolację jadłam więc ciepłą jeszcze kajzerkę z puszystym serkiem ziołowym..:-p Tego potrzebowaliśmy z Adasiem, było pyszne. Do tego zimna coca cola i już totalny odlot! :tak: Kurcze dziewczyny jak piszecie że na wizytach już gin wam mówi że niedługo, to zazdroszczę.. Ja do poniedziałku to zwariuję! Tym bardziej że mój brzuch jeszcze chyba jest wysoko, bo bolą mnie jedynie żebra. Ale weekend spędzę z M. to może coś zdziałamy :-p

Dorotar, gdyby się coś działo to pamiętaj że my tu też mamy dyżury nocne ;-)
 
Phelania jesli idzisz na ktg do szpitala to zapis powinien ci sprawdzic ordynator oddziału lub lekarz który ma własnie dyrzór przynajmniej u mnie tak jest.
 
emi ja pół życia mieszkałam pod nowym tomyślem :):) więc można powiedzieć że twoje rejony są mi bliskie:):) a z tego co słyszałam grodzisk nie cieszy się dobrą opinią wśród rodzących...ale ile w tym prawdy nie wiem;p
 
Dziewczyny jak znajdziecie chwilkę czasu, to pomódlcie się o dwa Aniołki...
Moja znajoma z wątku Staraczek usłyszała tragiczną wiadomość dziś na wizycie... Dwa serduszka które nosiła już 17tygodni w brzuszku przestały bić...
[*]
[*] dla dziewczynek...
 
reklama
Do góry