reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Ja bym chciała odliczać, ale nie wiem na czym stoję.. :(
Sosnowiczanka- szczęsciaro!!!! Zabierz mnie ze sobą we wtorek :-D
 
Nie potrafię sobie wyobrazić Jej bólu... oby dała radę się podnieść po takiej stracie.
Przepraszam, że zasmuciłam forum, ale miałam taką potrzebę się podzielić tym z kimś...
Ja idę się wyciszyć...
Dziękuję Wam.

Do usłyszenia jutro. Chcącym urodzić życzę owocnej nocy, a reszcie przespanej i spokojnej.
 
Dagne to straszne [*]
Ja po prysznicem odpoczywam sobie na kanapie. Brzuch mi się dzisiaj non stop spina i Mężol non stop pyta jak tam ze mną:cool2: chyba się wystraszył. Popuchnięta jestem sporo- ehh jakoś ta końcówka się dluży.
 
Ja bym już chciała ,ale chyba sobie jeszcze poczekam ,a brzuch też spina się stawia się twardy strasznie.
Gin powiedziała ,że to są skurcze jak się tak stawia więc sama nie wiem ? !
Czekam jeszcze ten tydzien przyszły na wyjście małego.
Niby teraz idzie już rozpoznać jakie dziecko będzie jaki bd miało temperament ... itd
mój chyba będzie leniuszek spokojny ... bo całą ciąże wogóle nie szalał.
A mi zleciał szybo czas nawet nie wiem kiedy a tu już 39 ... tydz.

Dlaczego nie wiesz na czym stoisz?
 
reklama
Dziewczynki czytam Was regularnie ale ostatnio ccos mimsie nic nioe chce:(
i tylko Was czytam i czytam,a Wy tyle produkujecie ze nie wiem skad sily i cheeci na to bierzecie:)
Ale to chyba u mnie przemeczenie,pogoda i wszystko naraz sie wzielo i jeszcze byli u mnie Tesciowie 3 dni...
Teraz w przyszlym tygodniu moj M wyjezdza do Zakopanego na firmowa wigilie:szok: na 3 dni i Tesciowie mnie zaprosili do siebie z Mlodym..i chyba pojade bo sie nim zajmia a ja bede miec troszke luzu:)


Milej nocy...
 
Do góry