reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nereida, to faktycznie sobie znalazłaś niezłe zajęcie -może potem nam udostępnisz swoje wnioski?:-)
QUOTE]

Pewnie że udostępnie jeśli tylko nie posądzicie Mine o plagiat bo pokopiowalam niektóre wasze wypowiedzi z "hity i kity" by mojemu męzowi łatwiej było ogarnąc temat :D
No i na pewno przyda się taka lista naprowadzająca jednym i drugim naszym rodzicom którzy będą Nas chcieli odciązyć finansowo i kupić coś na wyprawkę. Będą mieli świadomość co teraz na rynku jest dobre bo przecież to wszystko znają póki co z reklam bo za ich czasów nie było 99% marek :)

papayko - oczywiście że będę się starała częściej :-)


A co do tych żylaczkó na brzuchu to macie pomysł czy nie tylko smarowanie się mustelą i oliwką musi mi wystarczeć?
 
reklama
Hej dziewczyny
Ostatnio nie pisałam jakos nie mialam weny ale czytam was cały czas.
Dzis to juz totalnie jestem zalamana i boje sie o swoja dzidzie.Robiłam dzis badania morfologie mocz i glukoze.Morfologia troche odstaje od norm ale nie jest najgorzej za to z moczu wychodzi ze mam zakarzenie znowu!!!załamka:-( jedynie glukoza wyszła ok.
Boje sie ze zakazenie wpływa na ciaze i do tego grozi przedwczesnym porodem.
W srode mam wizyte u gina zobaczymy co powie.
Agunia super ze wszystko idzie w dobrym kierunku !
 
moja mała od chwili gdy dowiedzieliśmy się, że na 100% będzie dziewczynka to non stop się rozpycha mimo pogody upalnej czy chłodnej nie daje mi spać, ani odpocząć, i kilka razy na dzień ma czkawkę co strasznie jest uciążliwe gdy jestem zmęczona, a chcę odpocząć i się zdrzemnąć, z jednej strony się cieszę bo wiem, że ćwiczy oddychanie ale z drugiej to takie dziwne uczucie i czasem jak ściska pępowine to takie drgawki dostaje w brzuchu:-D ciąża to coś magicznego ale zarazem dużo stresów ale pewnie każda kobieta wyszukuje superlatyw co ją podnosi na duchu:-)

aga to dobrze że już wszystko jest ok oby tak dalej;-)trzeba teraz myśleć pozytywnie

emi nie załamuj się wszystko będzie dobrze, są jeszcze antybiotyki więc głowa do góry;-) trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku:)
 
Ostatnia edycja:
Witam Mamuśki.
Widzę ze troszkę mam do nadrobienia, zaraz postaram się nadrobić. Przed chwilką zawitał u mnie listonosz z pieniążkami hura, ciesze się bo będę mogła znów wyskoczyć na jakieś nowe zakupki.
Izi widze że już jestecie już po wizycie, ciesze się że z wami wszystko wporządku :)) zdrówka dla synka życze, jeśli chodzi o pakowanie to ja jeszcze mam to przed sobą
Agunia super że arytmia się cofnęła:))
Kota , mimozami współczuje Wam takich snów mi na szczęście nie snią sie takie rzeczy w sumie to chyba nic mi się od dłuższego czasu nie śni albo poprostu nie pamiętam
Emi wszysko będzie ok. trzymam kciuki :)
 
Milwa spokojnie to 150ml ci starczy jak narazie nie jestem jeszcze mama ale opiekowalam sie dziecmi od 6 msc i wiem ze srednio wypijaja 100-120 ml
Dziewczyny tez mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze tylko najbardziej boje sie tego ze to wszystko ciagnie za soba konsekwencje np porodu przed terminem
 
Milva, moja spijała gdzieś tak 80-100ml, więc właściwie wystarczy Ci butelka 150ml. Ale możesz kupić większą, a zmieniać smoczek w niej..wtedy odpadnie Ci kupno dodatkowej butelki - my od początku karmienia mlekiem modyfikowanym korzystamy z butelki 260ml..
Brzusio - to owocnych zakupków życzę:-D
Emi - będzie dobrze, zobaczysz!!Nie stresuj się daremnie..
 
agunia super wieści przynosisz!!:) oby tak dalej, trzymaj się kochana:):)

co do mojego pępka to nadal bez zmian jest w środku tyle że zrobił się płytki:):) podobnie jak nie które z Was nie mam jeszcze nic dla siebie do szpitala ale zamierzam do końca października się spakować do szpitala (ambitnie!:D) jak wyjdzie okaże się w praniu hehehe:)

nastazja trzymam kciuki żeby Ci się wszystko poukładało!!!!:)
 
A tak a propo piszecie o pakowaniu sie do szpitala,moze wyda sie to bezsensowne pyt ale co kobieta w ciazy potrzebuje do szpitala?
Dla siebie i dla dziecka.?Bo wszedzie mówia i pisza co innego co jest potrzebne.
 
reklama
A tak a propo piszecie o pakowaniu sie do szpitala,moze wyda sie to bezsensowne pyt ale co kobieta w ciazy potrzebuje do szpitala?
Dla siebie i dla dziecka.?Bo wszedzie mówia i pisza co innego co jest potrzebne.

Emi najlepiej jakbyś zajrzała na stronę www szpitala, w którym chcesz rodzić, zwykle mają tam wypisane co trzeba zabrać, poza tym my produkujemy się tutaj na ten temat :)

https://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2011-f409/robimy-zakupy-dla-maluszka-50416/
 
Do góry