reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

emi w watkku robimy zakupy dla maluszka na 1 stronie masz liste dla dziecka dla mamy itp itd:)
Milva ja mialam 150 potem dokupilam 260 tak jak pisala maxwell dzidzia na poczatku pile od mniej wiecej 60-120 ml, mi bylo wygodnie z małymi ale tym razem mamy tylko 1 mała i 2 od razu 260 ml. w sumie i tak butlę powinno sie zmienic po kilku mies. a smoczek tym bardziej tak wiec spokojnie małe na poczatek moga byc:)
Izi fajnie z z mała ok, kurcze to moze moja tez juz kolo 1kg wazy:) hihi

a my odebralismy dzis dowod osobisty Kamilka i teraz spokojnie mozemy sie wybrac gdzies na wycieczke na slowacje itp itd:)
Ale dzis padam, mały spal w poludnie moze z pol godz, obudzil sie z placzem, wychodza mu zabki "3" wiec moze cos go zabolalo a potem przyszedl listonosz z paczka i juz po ptokach.. ewnie odpadnie wczesnie i od rana znowu bedzie wojowal.
aaaa przyszly mi dzis juz obie poscielki dla małej i sa przesliczne:) jestem mega zadowolona.
 
reklama
Z pakowaniem torby jeszcze czekam, jutro pierwsze zajecia w szkole rodzenia, zamierzam sie tam dowiedziec co jest potrzebne do porodu w moim szpitalu i wtedy kupie całą wyprawke dla siebie.

A moj pępek wciaz sie nie zmienil - jest taki sam jak przed ciążą:-)
 
u mnie też dalej jest wklęsły, za to brzuszysko wielkie i rozstępów pełno mimo, że smaruję je oliwką od pierwsze dnia :(

Dzisiaj myśleliśmy z mężęem, że padniemy na zawał: odezwała się moja znajoma z podstawówki, której nie widziałam od dobrych nastu lat i powiedziała, że słyszała ze będziemy miec maluszka i czy mogłaby przyjś do nas ze swoim chłopakiem jak Okruszek sie urodzi, bo chce mu pokazac, że urlop macierzyński to wcale nie są wakacje tylko ciężka praca. Posiedzą sobie i poobserwują. I jeszcze łaskawie pozwoliła mi wybrac odgodny termin, nie zależy im żeby to było tak zaraz po urodzeniu... Normalnie nie mam poijęcia skąd się tacy ludzie biorą! Aż nas zamurowało!
 
Ankubator ja też mam wielki brzucholek i rozstępy a smarowałam od początku balsamami dla kobiet w ciąży.
To Cię koleżanka załatwiła ale niestety są tacy ludzie lata się nie odzywają a potem wyskakują z jakimiś idiotycznymi propozycjami.

Qrcze ale mi się nic nie chce robić jakoś dzisiaj ciągle mnie suszy piję i piję i piję i nadal mi się pić chce.

asko fajnie że macie już dowodzik dla Kamilka i możecie jeździć na wycieczki. Ja nadal czekam na wystawienie aukcji z pościelką Easy Wash jak pisałam do tego sprzedawcy to pisał że za kilka dni wystawi ale na razie nic nie ma =/
 
Co do koszul do karmienia, to mnie osobiście wkurza, że wszystkie są na jedno kopyto. Dosłownie takie same, różnią się tylko kolorem nadruku i lamówki. Nie lubię tak i buntuję się, więc na razie nie kupuję żadnej koszuli do karmienia.

Jedyne znośne jak dla mnie na All były takie:
KOSZULA DO KARMIENIA MOTYL 100%BAWEL XL KOLORY (1744121952) - Aukcje internetowe Allegro

my się nachodziliśmy dziś, jak rzadko, wyszło słońce, odpoczeliśmy na świezym powietrzu :) na naszej budowie ostre przygotowania do "stropowania" parteru, strasznie mnie cieszy widok tak szybko rosnącego domku i oby tak dalej, żeby do narodzin Kubusia już był dach i wstawione okna :)

No ja mam takie same nadzieje, jeśli chodzi o przykrycie domu. Dziś byłam po wyceny okien w dwóch róznych firmach, jeszcze poszperam, gdzie mają normlane ceny za dobrą jakość.


Mirabelka, ja bardziej jestem zaskoczona tym, że potrzebny jest oryginalny dokument potwierdzający grupę krwi niż tym, że w ogóle.
Wygląda jednak na to, że muszę zapytać gina o ten posiew i badania związane ze znieczuleniem zewnątrzoponowym - w szpitalu, w którym chcę rodzić będę wcześniej zgłaszać, że chcę takie znieczulenie.

Mi na samym początku mówił, że mam miec papierek na gr krwi z dwoma podpisami (to pewnie jakies standardy są, bo nie wystarczyła moja książeczka honorowego dawcy). A o tych do zewnątrzoponowego na razie mi nic nie mówił. GBS juz mam zrobione.

Dziewczyny jestescie juz spakowane do szpitala???

Ja mam szufladę, do której włożyłam te szpeje, które już mam i listę rzeczy, które trzeba wziąć. Jakby się coś działo, to mężulek jest poinstruowany co i jak :) A brakuje mi już raczej pierdółek. No a na razie nie wkładam nic do torby, bo nie mam jej :)
 
żabciu poczekaj a w razie czego sie upomnij, serio polecam tą pościelkę, nie dośc ze piękne soczyste kolorki tych dinusiow ktore wybrałam to do tego ochraniacz o 300% lepszy niz ten miekki co miałam do kamilka, szkoda ze wtedy nie bylam taka madra, bo on do dnia dzisiejszego wedruje po lozeczku i obija swoją lepetynką a tak bylo by mu wygodniej:) a i przesyłka byla super szybka:)
ankubator dobre! trzeba było jej odpowiedziec że małpki to ona moze sobie w zoo poogladac:)
izi torba do szpitala a co to?? ;p;p;p ja tam jeszcze na lajcie, w koncu ja jedna z ostatnich jestem ;p mi dopiero sie zaczal tyle co 7 miesiac:) zreszta ty chyba masz podobnie termin. No i my juz to przezylysmy wiec mysle ze zdarzymy ... oby... ja mysle tak o polowie listopada. Przy kamilu zaczelam pakowac torbe po wizycie 19 kwietnia(ur. sie 05.05) jak mi lekarka powiedziala ze wczesniej urodze.
milva kochana spokojnie ja tez tak panikowalam, a przeciez w dobie sklepow calodobowych i allegro jestes w stanie dokupic brakujaca rzecz w moment:) ... haha i to wlasnie powiedziala ta co ma juz ciuszki dla swojej corki kupione na 74-80;p;p ale wiesz ja łapie okazje na allegro ... własnie sobie uzmyslowilam ze moje drugie bobo nowe to ma posciele oraz chyba ze 2 bodziaki, butelki smoczki a reszta tzn ubranka upolowalam na allegro po kims:) , no i pewnie moja mama z niemiec troche nowych rzeczy przywiezie.
 
dziewczyny z Warszawy znalazłam okazje z pampersami ..... ale trzeba odebrac sobie osobiscie w miejscach ktore sa wypisane chyba 2.
PAMPERS PAMPERSY Z NIEMIEC !!! SUPER CENA !!! 50ZŁ (1848671277) - Aukcje internetowe Allegro
pampki sa sprowadzone z niemiec, trzbea kupic na allegro i odebrac, ale hm.. cena 43 szt w sklepie to koszt ok. 25-29 zl a tu paczka 108 szt za 50 zl.
moze komus bedzie po drodze ja uwazam ze sie oplaca:)


a tu dla zabrzanek i z okolic lasek :)
http://allegro.pl/pampers-pieluszki-1-2-5-kg-100szt-slask-super-cena-i1854003779.html
 
reklama
Czesc dziewczyny, poczytalam was ale chyba nie dam rady kazdej z osobna czegos napisac :-( od piatku jestem zdana na siebie, zostala Zuzia, ja i brzusio :-( nie moge przestac plakac i ogolnie jest mi strasznie ciezko tymbardziej, ze tak blisko porodu. Moj A cierpi na dosc powazna chorobe i lekarze stwierdzili, ze nie moze z kim mieszkac wiec mieszka teraz sam i powoli bedzie dochodzil do siebie. Tylko, ze ja go wcale teraz nie widuje, zadko sie odzywa i szczerze to nie wiem jak to ma na dluzsza mete wygladac. Najbardziej to zal mi malego bo wiem jak zle mu robie kiedy sie stresuje ale nie umiem przestac. :-( strasznie sie wszystko pokomplikowalo i mam takiego dola, ze nie wiem jak z niego wyjsc :-( sorki ze marudze, ale nie mam sie komu wyzalic :zawstydzona/y:
 
Do góry