reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja posłuchałabym gina. Oni lepiej wiedzą co jest bezpieczne dla dziecka. Mój gin stwierdził ostatnio, że kompanie farmaceutyczne wpędzają pacjentki w ciąży w stany lękowe przez te swoje ulotki. Oni po prostu zabezpieczają się dla świętego spokoju, bo my, ciężarne, nie jesteśmy dla nich interesującym odbiorcą końcowym.
 
reklama
Tak wiem ze wapno to nie jest jakies lekarstwo lekarz ogólny powiedzial zebym jak narazie na tym etapie leczyła sie domowymi sposobami + tym co przepisał.
 
I tego się trzymaj. Widocznie nie jest tak źle i można się jeszcze kurować lekkimi środkami :)
Emi, komuś musimy w tej ciąży ufać. Ja ufam swojemu ginowi. Jeśli Ty swojemu również, stosuj się do jego zaleceń i śpij spokojnie :)
 
Emi432 mi natomiast ginek mówił i o Tussipectcie i Cholineksie, że można. Na wielu lekasz piszą, że nie można, a i tak je przepisują ginekolodzy... chociażby no-spa
 
Emi Ja jak sie przeziebilam leczylam sie tylko domowymi sposobami: syrop z cebuli, herbata z cytryna, i kanapki z czosnkiem-duzo czosnku (dobrze ze do pracy nie musze chodzic:D ) po 3 dniach przeszlo. Ogolnie da sie wytrzymac.
Nie zaryzykowalabym braniem lekarstw z apteki.
 
Pyszczek, nie martw się, 4 dni to nic, takie maluszki rosną nam w brzuszkach z godziny na godzinę! 4 dni w każdą stronę to wszystko w najlepszym porządku :tak:

Ja wróciłam z wizyty i wszystko jest ok! Dostałam zwolnienie od jutra, ale rano i tak muszę zajechać do pracy zawieźć ten uroczy papier i przekazać wszystkie sprawy koledze. Na pewno będzie uradowany :-)

poza tym jednak zapisaliśmy się z M. do szkoły rodzenia, to nasze pierwsze dziecko, nic nie tracimy, zaczynamy od wtorku, nie mogę się doczekać :-)

a kolkowe bóle okazały się być efektem wciskania Kubusiowej pupki w moje wnętrzności :-D
 
Brawo Kota! Od jutra święto :D
No i Kubuś nie tylko słodki, ale duży! Teoretycznie jesteśmy prawie w tym samym momencie OM, ale ja miałam długie cykle i wiem kiedy Emilka została poczęta dlatego czuję poród końcem grudnia, a nie wg OM. Tak się pocieszam, bo mała ważyła dużo mniej niż Twój maluch, a lekarz mówił, że wszystko ok....
 
Czesc mamuski ;-) ale sie naczytalam w pociagu jak wracalam z pracy :-D widac, ze juz urlopowanie daje sie we znaki, ja koncze prace dopiero 23 listopada :zawstydzona/y: jedyne pocieszenie, ze nie bede musiala wracac az do 1 pazdziernika przyszlego roku :tak:

Dziekuje za odpisy na moja przypadlosc, nie znalazlam tego wpisu tutaj ale poczytalam w necie i raczej nie ma na to lekarstwa wiec ponarzekam poloznej i tyle. Postaram sie mniej dzwigac itd ale z Zuzia to ciezko bo ona lubi byc na rekach a ja z wyrzutow sumienia ja biore :zawstydzona/y:

Sergi sliczne kartki!!! Ja sama tez robie, osatnio to poszalalam jak mialam dola i mam nowa serie pieczatek, specjalnych tuszow w pisakach do robienia kolorowych pieczatek i inne *******ki :-D ogolnie moglabym godzinami w sklepie siedziec i wydawac pieniadze bo potem mi tylko czasu na robienie brakuje. Masz maszynke do wycinania wzorow czy gotowe kupujesz?

Emi ja bym tez leczyla sie domowymi sposobami :tak:

Ja dzis chyba wczesniej spac pojde bo wszystko mnie boli, dobrze ze jutro juz mam wolne (pracuje tylko na pol etatu). Zuzia ze mna w domku wiec sie ciesze :-) zjadlam fasolke po bretonsku i popijam inka :-D

No nic, zmykam na razie i postaram sie wpasc potem :tak:
 
reklama
Dziewczyny, a jak Wam sie spi? Bo mi jest tak ciezko wybrac jakos w miare wygodna pozycje ze szkoda gadac... na lewym boku zle, na prawym tez zle a na plecach to juz wogole... Non stop w nocy sie budze i wiercę.
Zastanawiam sie nad zakupem takiej specjalnej poduszki dla ciezarnych, taki dlugi banan. Moze ma ktoras z was taką i moglaby cos napisac na jej temat?
 
Do góry