reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
A Mój to tam zerknie na forum jak ja coś czytam, albo piszę i na tym się kończy bo jakoś On nie jest chętny do udzielania się na forach jak chce coś wiedzieć to "wujek" google mu pomaga heh.
A ja właśnie przed chwileczką wstałam po 2 godzinnej drzemce i nie mam zielonego pojęcia co robić bo do 23 siedzę sama w domku, a na dodatek nie mam nawet nic do sprzątania bo tak to szybciej by minął czas.
Jak Ci się tak nudzi, to wpadaj do mnie :laugh2: Pomogłabyś mi w porządkowaniu tej sterty papierów na stole, bo ja sama się zabrać nie mogę za to cholerstwo... :-( :zawstydzona/y:

dagne; uwielbiam tą sałatkę! mniam!!!

ja wróciłam z pracy, zajechałam jeszcze na nasza budowę obejrzeć, jak prace idą, chłopaki już izolują fundamenty i od jutra domek idzie w górę :-) to cieszy, ale ja jestem dziś zmęczona! wszystko mnie boli... i mały nie kopie, chyba dziś szybciej pójdę spać...

Gratulacje :-) Odpoczywaj sobie teraz kochana :tak:


A ja mam dzisiaj jeszcze tyyyyle do zrobienia... :dry: A sen mnie właśnie łapie i nejchętniej bym sobie drzemkę ucięła... ;-)
 
Witam

A mój mąż gdzieś tutaj buszuje po forum,to znaczy buszował jak się tatuśki w dziale tatusiowym udzielały,ale mają raczej słomiany zapał.Nie wiem czy wpadnie tutaj :sorry2:
Ale Witam nowego tatusia.:tak::tak:A żonka się nie udziela na forach?

Ja dziś zaliczyłam wizytkę u pielęgniarki.Ciśnienie jak zwykle zabójcze 94/50 :-D
Słuchaliśmy serduszka dzidziusia:tak::tak: Od ostatniej wizyty przytyłam 900gr,a od początku niecałe 3kg co moim zdaniem jest dobrym wynikiem.
Aha,na bóle w pachwniach kazała mi kupic jakiś pas na brzuch,ponoc w Mothercare znajdę,jednak na ich stronie nie widziałam czegoś takiego :no:
A jak pas nie pomoże to umówi mi spotkanie z fizjoterapeutą :tak:


Żabcia Sto Lat :-):-):-)

Nastazja ale się masz z tym badaniem :sorry2:
A musisz je robic? Bo u nas robią raczej tylko kobietą,które mają w rodzinie cukrzyków lub miały wcześniej jakieś incydenty z tym związane :sorry2:

dagne ja też mam na syskach rozstępy po ciążach,ale na brzuchu ani jednego :tak:

Witam nową mamę asia_l :-)
 
anineczka; ja też mam takie ciśnienie :-D trupie hehe

kurcze i jeśli chodzi o bóle w pachwinach, to ja też je mam. myślałam, że to więzadła się rozluźniają, a tutaj mówisz, że to coś innego? co Ci jeszcze położna o tych bólach mówiła?

Kuba się obudził po wafelku :-D chyba czekał na coś słodkiego mały łakomczuch i się teraz wierci mój kochany :tak:
 
Anineczka, w prawdzie mam w rodzinie cukrzyków, ale u Nas w PL to chyba wszystkim kobietom zlecają to badanie.
Aaa zapomniałam wam powiedzieć że H&M ostatniej szansy okazał się klapą, pozostaje mi więc kupienie spodni przez internet. Nie lubię tak kupować bez mierzenia, ale trucno muszę zaryzykować. Zaraz cos sobie zjem i też się położę, bo dzień mi dał w kość. Ale przynajmniej mój synuś się odezwał i delikatnie pokopał mamusię, za co jakbym tylko mogła dałabym mu buziaczka :)
Miłego wieczoru dziewczyny :*
 
Kota mi położna powiedziała,że czasami możliwe jest przemęczenie tych więzadeł albo że może tak mocno pracują i dlatego boli,a mnie boli dośc często.Mówiła też,że mam już dośc duży brzuchol a i opieka nad dwójką nie pomaga mi w odpoczynku :sorry2: Kazała brac paracetamol jak nie daje spokoju :tak: a jak nie pomoże to spotkanie z fizjoterapeutą,w zasadzie nie mam pojęcia co on by miał ze mną robic :baffled:
Sama zastanawiam się nad tym w czym ten pas może mi pomóc,bo słyszałam o pasie po ciąży by wchłonął się flaczek po brzuchu,ale obczajam teraz ten pas ciążowy
Pas ciążowy Cellacare Materna

Nastazja,to co? Robisz kolejne podejście ?
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkich
U nas słońce pięknie grzeje od dwóch dni. Dziś mieliśmy wycieczkę do zoo bo m wziął sobie wolne. Młoda podjarana wszystkim, nawet odpocząć nie chciała tylko ciągle biegać
Mnie ostatnio biodra bolą ale najczęściej na wieczór po całym dniu chodzenia i biegania za Mayką.

żabcia wszystkiego najlepszego kochana :)

tataSMOK,
asia_l witajcie ;)
 
Witajcie Mamy i Tatusiowie - tak na wszelki gdyby się okazało że jest już z Nami więcej niż jeden :p

Stękałam, jęczałam ,no-spa nie pomagała to M wywiózł Mnie do lekarza :-/
Mam zwiększyć dawkę no-spy, magnes 3x po 2 tabletki i znowu jak najwięcej leżeć - to się nachodziłam :-/
Ale musiałam jakieś zakupki zrobić małe. Jutro imieninki- brat z żoną i dzieciaczkami wpada - chcę dzieciaczkom dogodzić ze słodkościami :-) Więc dziś zrobię sernik a jutro drugie ciasto i babeczki.

Miłego wieczoru !!!!
 
reklama
Witajcie Mamy i Tatusiowie - tak na wszelki gdyby się okazało że jest już z Nami więcej niż jeden :p
Więc dziś zrobię sernik a jutro drugie ciasto i babeczki.
Miłego wieczoru !!!!
Mniam serniczek , ja ostatnio się zaniedbałem całkiem już z pieczeniem ciast. Gdzie te czasy kiedy piekłem tydzień w tydzień to nowe ciacho .... ale mam nadzieję że te czasy jeszcze powrócą i znów stanę w kuchni i zacznę piec i smażyć pyszności...Pozdrawiam wszystkie Panie no i Was panowie o ile jest nas tu w końcu więcej
 
Do góry