reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
agness1-to gratuluje chłopczyka, super będziesz miala parke

Ja wczoraj na wizycie nie dowiedzialam sie płci ale czulam ze tak będzie, najważniejsze ze maluch rośnie, tylko mi sie przykro zrobiło jak gin powiedział że te bulgotki i łaskotki ktore czuje to na pewno nie maluch tylko jelita i ze mam czas ze najwczesniej kolo 20 tyg poczuje moje dziecie. Hmm moze i ma racje ale troche mi sie przykro zrobiło.

Freiya-witaj na forum
 
Cześć mamusie:-)
Witaj Freiya wśród nas;-), napisz coś o sobie..
Wszystkim mamusiom po wczorajszej wizycie gratuluję dobrych wiadomości, ale agness1, Twoja wizyta powaliła mnie..fajnie, że będzie chłopczyk. Też bym chciała parkę..

A u nas szaro, buro i ponuro..jak lunie, to ino raz;-)
Klariss, patrz, nawet nie zwróciłam uwagi, że jesteś z Pszczyny..to w sumie też niedaleko ode mnie;-)..tak co do szpitali, ja mam szpital położniczy ode mnie jakieś niecałe 2 km..ale nie za fajne rzeczy o nim słyszałam, więc jestem nastawiona na Rybnik (a poza tym, w Rybniku pracuje moja mama jako pielęgniarka.Fakt, że nie na położniczym, ale zawsze..)
 
witam wszystkie grudniówki
pogoda taka nijaka ciemno i pochmurno :wściekła/y:
Viki u cioci wiec ja mam wolne M pogoniłam do pracy jejkuuuu cisza i spokój :-)
choć nie najlepiej sie czuje jakaś taka bez sił jestem lenia mam ...
zjadłam śniadanko wypiłam melisie...:-)
i dzionek mija wolno jak cholerciaaa

i już mam pełne 18 tygodni :-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


AGNESS -gratuluje syneczka :)
FREIYA- witaj w naszym gronie :),na kiedy masz termin?napisz coś o sobie :)
AGA- wierze ,że przykro tobie ale nie powinnaś sie tak przejmować jeszcze kruszynka da tobie popalić nie jedn o żebro będzie skopane :-)
trzymaj się i nie myśl o tym ...najważniejsze ,że kruszynka jest zdrowa:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem w szoku!
Wczoraj na wizycie okazało sie ze mojej córeczce wyrósł męski organ :) i bedzie chłopak. A ja juz imie mialam wybrane (Zuzia), same rózowe ubranka w domu :) z tego wszystkiego nawet niewiem ile mierzy
No to miałaś niespodziankę.. :)
Mnie wczoraj też gin pytał czy coś czuję, ale powiedziałam że nie.. Przyznał rację, bo póki co raczej nie mogłam nic czuć. Ale powiedzial że jestem dosyć szczupła, a dzidzi duża wiec pewnie niedługo będzie młody fikać. Póki co narazie nie przytylam, ale lekarz powiedział że jeszcze nadrobię ;-)
Dzisiaj podzwonię po klinikach i umówię się gdzieś na to USG połówkowe, tylko najpierw popytam gdzie mają najtaniej.
 
Dzień Dobry

u nas leje

Agness Gratuluje synka

jejku normalnie ja juz tez chce wiedziec !!!!!
zrobiłam dzisiaj porzadek w ubrankach i wywaliłam cała torbe wielką tych co mi sie juz nie podobaja , najwyzej sie dokupi cosik

jejku dziewczyny normalnie mam ochote juz kołyske kupic takie dzieciece rzeczy a wiekszosc mam wrrrr


buziaki
 
Termin mam na 17 grudnia, czyli będzie piękny prezent na Gwiazdkę. ;)
O dzidziusia staraliśmy się ponad rok i nie było łatwo, ale na szczęście trafiłam do dobrej pani doktor, która nam pomogła.
O sobie zawsze tak ciężko się mówi... Jestem z Warszawy, mam 25lat, studiuję filologię polską, także jak będę duża to zostanę nauczycielką. ;)
 
reklama
Dziewczyny mam małe pytanko

Wiem ze schizuje ale ja tak zawsze mam ze wszystko analizuje.
Jak byłam w 13 tyg na usg to moj maluszek strasznie wariował fikal nozkami machal raczkami i ogolnie byl niesamowicie ruchliwy, teraz myslalam ze bedzie tak samo albo jeszcze bardziej sie ruszał, na poczatku az sie wystraszyłam bo nie ruszał sie wcale tylko widzialam bijace serduszko, potem widzialam ze troche ruszal nozkami -ale malutko na cale badanie ktore trwalo z 15 minut. lekarz mowil ze wszystko ok, ale to nie moj prowadzacy lekarz.
Powiedzcie czy tak jest normalnie?
 
Do góry