reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

Niunia, anineczka-dziekuje Wam za wasze opisy-czuje sie uspokojona:-)

Dziekuje Wam Dziewczyny

Niunia-ja mam usg połowkowe 20 lipca- bede wtedy w 20 tyg, wiec jak Ty masz 21 lipca i bedziesz w 21 tyg to też termin super na połowkowe usg-podobno najlepiej je robić miedzy 18 a 22 tyg a moj gin uwaza ze miedzy 20 a 22 tyg
 
reklama
wiesz mój gin trochę rozkojarzony był bo na urlop się śpieszył :-)
ale ile jeszcze trzeba czekać na te usg buuuuuu:-(
ale jestem twarda ba muszę być twarda wytrzymam :)

postaram się cyknąć fotke jak czas pozwoli brzuszek z 18 tygodnia hihihi :)
A JA ROSNĘ I ROSNEEEE~!!!!!!!!!!!
 
hej, ja juz kiedyś się tu wypowiadałamna temat ruchów dzidzi.. fakt w 14,15 tyg. to mało możliwe . tymbardziej w pierwszej ciazy.. ale dziewczyny ja w pierwszej poczułam dokładnie w 17t 1d (czyli w 18 niby) a wcale nie byłam szczupła miałam swoj brzuch, wiec jestem przekonana ze szczuplutkie dziewczyny mogą czuć jaknajbardziej troszkę wczesniej, chociaz wiadomo to roznie bywa, ja czułam to jako łaskotanie i takie banieczki powietrza rozbijajace sie po brzuszku w srodku a tydzien pozniej czułam juz mega kopniaki, co wiecej nawet moj maz juz czuł mimo mojego tłuszczyku!!!! Więc nie przejmujcie się słowami lekarza tylko się rozkoszujcie urokami ciąży a nawet jesli to tylko "zmiany w ciele jelitka itp" to co komu do domu. Ja tez od razu czułam zę to własnie to:).

U nas koncowka 14 tyg. tez juz sie nei mogę doczekac ruchow, wiem ze w 2 ciazy bywa to ciut wczesniej ale tez nie koniecznie:) wiec cierpliwie czekam, chociaz pare razy mnie smyrało ale wydaje mi sie jednak że to nei było to..

A jak wam mija dzien kochane???
ja az się usmiechenłam jak na koncie zobaczyłam.. przelew z pracy hehe nei spodziewałam się tymbardziej ze oficjalnie dopiero od 4 dni pracuję po urlopie wychowawczym.. tzn jestem na l4 ale nie wazne:) a tu juz rozliczyli, hihi ale doczekac to ja się nei moge całej wyplaty w lipcuuuu:).
Kamil spi a ja idę konczyc obiadek i powiesic pranie,

a tak wogole to wcale ale to wcallllleeee nie zazdroszczę wam znajomości płci dzidzi;p;p hihih grrrrr też chcę juz wiedzieć:)

gratuluję mamusie, wszystkim, ale szczegolnie tym którym się pokryło z marzeniem o synku czy córce:), hehe ale z dosświadczena wiem (chciałam córę) że to wogole nieistotne, mojego blodaska nie oddałabym za zadne skarby świata za zadną dziewczynkę:)
 
ależ pogoda dziś fatalna, gdzie to słoneczko się podziało? :-(

widzę, że coraz więcej z Was zna juz płeć dziecka, ja też bym chciała. mam wizyte w 15 tyg i tak po cichutku liczę,że może coś już uda się podpatrzeć. no ale najważniejsze żeby ten krwiak się wchłonął i żebym mogła już normalniej funkcjonować, bo od tego leżenia w łóżku to chyba odleżyn dostanę :-D
 
inka leżakuj grzecznie w łóżeczku :)bądź dzielna trzymam kciuki by krwiak się wchłonął
aaa ja tez nie mam pojęcia co nosze pod serduszkiem i tak prędko sie nie dowiem :p
moja dzidzia jest wstydliwa :zawstydzona/y:
 
Oj ja też bym chciała już znowu iść na usg i oglądać maluszka, a muszę do 3 sierpnia poczekać :(
Ale wtedy zobaczymy siusiaka (albo jego brak ;) )

Jeszcze mojego maluszka nie czuję, ale to dopiero 17 tydzień, a do szczuplutkich to ja nie należę ;) Ale może już niedługo coś tam się odezwie.
 
inka85 - doskonale wiem co czujesz...ja zaczęłam coś chodzić dopiero ze 3 tyg temu choć i tak się nie przemęczam w tym fachu :p
Ale i tak dziś byłam u P. Doktor i dalej muszę lecieć na luteince i no-spe
 
agnesss1 nie martw się,prawdopodobnie dzidzia spała,a obudzona nie będzie fikac,ja też nie fikam po przebudzeniu tylko leniwie się rozciągam.
Moja dzidzia też nie szalała zbytnio na usg,nie martw się!
No i gratuluję synusia.Kurcze,ale niespodzianka.:-):-)


Dzisiaj mój starszy syn miał zakończenie roku szkolnego i w końcu ma wakacje.

Ja się dziewczyny odmeldowuję,jedziemy jutro na 3 dniowe wakacje,jeszcze tylko jutro zaliczyc w stolicy konsultacje w szpitalu ze starszym synem.Będą go kwalifikowac na zabieg usunięcia migdałów i drenaż uszu :sorry:

Miłego weekendu Wam życzę.

Udanych wakacji
 
reklama
Do góry