reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

nie było mnie tylko jeden dzień a nadrabianie zaległości trwa chyba godzinę :)

cieszę się,że u każdej USG wychodzi dobrze, ja mam jeszcze tydzien... a tak by się już teraz chciało.
a i widzę,że migreny są nie tylko moją zmorą ;( już nie wiem jak sobie z tym radzić.

spokojnej nocy !
 
reklama
Witam!!
U na dzis taki upal ze szkoda gadac...ale od jutra kiepska pogoda;/
fajny dzis mielismy z Mlodym dzien bo szybko zlecial....
skosilismy trawwke w ogrodku pozniej kumpela przyjechala i do 19 siedziala....
pozniej kapiel Patryczka kaszeczka i spaac...:)
teraz siedze troche poczytam i znow spacc:):)
bo jutro tez kumpela przyjezdza inna...tak mi wypelniaja te dni jak nie ma mojego M:):)

dobrej nockiii...
 
Kota raczej nie da rady wyczuc bicia serca płodu.Wręcz niemożliwe,ja też o to pytałam lekarza i powiedział,że nie ma mowy niestety.

Tutaj znalazłam zresztą w necie:

"Jak przyłożysz rękę do brzucha w okolicy pępka to wtedy możesz miec wrażenie że bije serduszko...jak cos takiego poczujesz, to znaczy że trafiłaś na swoją główną żyłę"
 
Nastazja
user-online.png

Rozumiem ze jets iezko, mnie wcale lżej nie jest;/
Ja jestem w otyle dobrej sytuacji ze umowe mam do marca, wiec kompletnie na lodzie nie zostane, ale pozniej nie mam gdzie wacac a podobnie jak u Ciebie mialam pozniej miec umowe na stale;(
Co do ślubu ja z moim TŻ tez bez ślubu, najlepsze jest to ze zaczynalism planowac ślub zeby bylo wsyztsko po kolei a tu taka niespodzianka, a ja z brzuchem nie chce wychodzic za mąż:p Zreszta teraz bedziemy mieli duzo innych wydatków, wiec pozniej pewnie tymbardziej bedzie nam ciezko wziąć ślub;/;/ mieszkamy razem, wynajmujemy juz od ponad roku kawalerke, wiec z tym jest chociaz w miare ok...

a ja o dzidzi dowiedziałam się jakiś tydzień przed weselem :) nic nie było wtedy widać, więc luzik. Zresztą my już od dawna chcieliśmy, a od stycznia gdzieś w ogóle twierdziliśmy, że powoli można się będzie za to zabierać, bo przecież widać by nie było. Jedynie dociekliwi sobie policzą, że miesiąc nie pasuje czy coś, ale mam to gdzieś. Ważne, żeby wszystko dobrze się skończyło! Niektórzy nie mogą mieć wcale dzieci (daleko nie szukać- sąsiedzi ponad 10 lat są małżeństwem, starali się, nie wiem czy nadal się starają i nic...) Zresztą ja się bałam, że u nas też mogą być problemy, bo jak się tak słucha to tak łatwo o "wpadkę" a my już ponad rok bez zabezpieczenia się kochaliśmy, opierając się troszkę o kalendarzyk małżeński ale nei zawsze...ale na szczęście się udało :-)
a z pracą to ja jestem też w kiepskiej sytuacji, bo jestem tylko na stażu i mnie po nim nie zatrudnią, bo są bardzo cięci na ciężarne...to też jak się dowiedziałam, to poszłam na zwolnienie...jeszcze dwie wypłaty i koniec niestety. Chociaż atmosfera tam nie była sympatyczna, męczyłam się psychicznie, ciągle mnie głowa bolała...także mimo to cieszę się że mam "spokój" Chociaż na początku ciąży miło nie było, bo się strasznie czepiali :/ wydzwaniali, itd... ale się skończyło :-)
 
Noi po wizycie. Dostałam zwolnienie póki co na 2 tygodnie, żebym sobie odpoczęła, bo wszystkie te objawy jak ból i kłucie w brzuszku, poranne mdłości wymagają odpoczynku. Pani doktor pochwaliła mnie, że od dwóch miesięcy trzymam stałą wagę, bo przed ciążą miałam co nieco do stracenia.
Co do Bąbelka na początku trochę się przestraszyłam, bo się nie ruszał, ale serduszko biło pani doktor zamilkła.:szok: Patrzyłam raz na nią raz na monitor. Następnie zaczęła mierzyć serduszko i wtedy się obudził. Złapał się za głowę i zaczął wymachiwać rączkami i nóżkami. To coś niesamowitego jak bardzo wykształcone ma wszystkie części ciała nosek, kolanka, paluszki.:-)
Potem przystąpiliśmy do rozpoznawania płci. Cisza, mój mąż z tyłu mówi, że coś tam widział i chyba chłopak. Na to pani doktor, że na początku wydawało jej się, ze dziewczynka, ale coś mignęło, też coś widziała i mówi że pewnie chłopak. Następnie Bąbelek na złość skrzyżował nóżki i był protest. Potem Pani doktor wyczaiła moment i sprawdziła od dołu. Nic nie było widać, jakby dziewczynka była, ale kto wie może siorek się zawinął, tylko gdzie jajeczka, powiedziała, że teraz to dziewczynka. Noi na koniec pani doktor powiedziała, że nie wiadomo 50 na 50 i tyle. Powiem wam szczerze , że wolałabym nie wiedzieć wczoraj niż takie zgadywanie. Kolejna wizyta połówkowa 13 lipca …
Wiele z was ma już rozpoznana płeć męską, czy mogłybyście opisać jak to widać czy na zdjęciu od dołu widać jajeczka????
 
hejka!
ja tam wole się nie spieszyć z rozpoznaiem płci- chcę mieć pewność. Także Domisiu spokojnie:-) Wszytko sie teraz ładnie rozwija, daj maluszkowi jeszcze chwilkę i potem będziesz mieć większość pewność.
U nas dzisiaj szaro-buro. Byle wysiedzeć swoje w pracy i do domku. Szybko zjeść obiadek-cosik mam smaka na żurek to zrobie i poledwiczki w sosie z kasza:-p A potem plany mamy kąpielowe w Aquaparku-bilety mam ważne do dzisiaj to trzeba skorzystać:rofl2:
 
hejka!
ja tam wole się nie spieszyć z rozpoznaiem płci- chcę mieć pewność. Także Domisiu spokojnie:-) Wszytko sie teraz ładnie rozwija, daj maluszkowi jeszcze chwilkę i potem będziesz mieć większość pewność.
U nas dzisiaj szaro-buro. Byle wysiedzeć swoje w pracy i do domku. Szybko zjeść obiadek-cosik mam smaka na żurek to zrobie i poledwiczki w sosie z kasza:-p A potem plany mamy kąpielowe w Aquaparku-bilety mam ważne do dzisiaj to trzeba skorzystać:rofl2:

Masz racje najlepiej się nie spieszyć, bo takie zgadywanie lekarza jeszcze bardziej denerwuje, niż niewiedza. Miłego dnia :-)
 
Hej.
U mnie pogoda taka nijaka, trochę słońca, trochę chmur i strasznie wieje:wściekła/y:
Nie wiem co mam dziś na obiad zrobić. Dzieci znowu chcą kluseczki kładzione i może im zrobię;-)

Wiecie co, przypomniało mi sie że jak moja siostra urodziła chłopca to mówiła że słyszała coś takiego że na chłopaka wolniej rosną włosy (nogi, pachy itd) U niej się to sprawdziło więc możecie się poobserwować:-D

Ja dziś czuję się dobrze, wczoraj też było ok:-D Nie mogę się doczekać tych widocznych ruchów. Do lekarza chcę iść w 20 tc więc jeszcze niecałe 4 tygodnie:szok:

Ja ponawiam swoją prosbę o głosowanie. Róbcie to przez mój link bo chcę być lokalnym bohaterem i narazie jestem właśnie na I miejscu :-D Poproscie znajomych o rejestrację, a ja mogę potem za nich głosować:-D Nivea
 
Dzień dobry wszystkim :)
Zawitałam tutaj dopiero dziś, ale mam nadzieję zostać na dłużej, a przynajmniej do grudnia bo wtedy i nasza rodzinka się powiększy.

Pozdrawiam wszystkie zimowe mamy :)
 
reklama
Dziewczyny jestem w szoku!
Wczoraj na wizycie okazało sie ze mojej córeczce wyrósł męski organ :) i bedzie chłopak. A ja juz imie mialam wybrane (Zuzia), same rózowe ubranka w domu :) z tego wszystkiego nawet niewiem ile mierzy
 
Do góry