reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
przy cyklach średnio 28 dniowych dodaje się do pierwszego dnia ostatniej miesiączki 7 dni, a następnie odejmuje 3 miesiące, np. ostatnia miesiączka 11 marca 11+7=18 marca -3 miesiące to jest 18 grudnia. drugi sposób na wyznaczenie daty porodu jest zmierzenie płodu na USG i lekarz wtedy wie jakiemu odpowiada tygodniowi ciąży
 
przy cyklach średnio 28 dniowych dodaje się do pierwszego dnia ostatniej miesiączki 7 dni, a następnie odejmuje 3 miesiące, np. ostatnia miesiączka 11 marca 11+7=18 marca -3 miesiące to jest 18 grudnia. drugi sposób na wyznaczenie daty porodu jest zmierzenie płodu na USG i lekarz wtedy wie jakiemu odpowiada tygodniowi ciąży
hmmm to umnie są cykle 34 dniowe hehehe
trudno jak wyskoczy dzidzia to będzie ten właściwy termin hehehehe:-)
 
No właśnie mnie lekarz właśnie na pdst długości płodu wyznaczyl tydzien ciazy i termin porodu, pewnie jak pojde kolejny raz do lekarza to cos konkretniejszego bede wiedziała:)
 
Mi z tego co lekarz mówił to wychodzi, że dziś jestem w 7 tygodniu i 3 dniu ciąży czyli skończyłam 7 i trwa 8 tydzień, a termin mam na 27 grudnia :)
 
reklama
witam

I witam nowe mamusie :-)

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was ma suwaczek ze strony "na obcasach" ? Bo nie mogę wejśc na nasz wątek zakupowy bo mi chce strona wyrządzić szkodę ,to znaczy mojemu laptopowi :-D Jeśli,któraś z was ma to proszę usuńcie bo sama strona "Na obcasach" też jest zainfekowana przez wirusy
 

Załączniki

  • ostrz.jpg
    ostrz.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 23
Do góry