reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
nikuss jak masz termin na 25 XII to chyba jestes dalej, niz w 7-mym tygodniu, ja mam termin na 18, a wlasnie skonczylam 9tc, jutro zaczynam 10-ty
 
a ja dziś umawiam się na USG prenatalne między 12 a 14 tc, muszę jechać do innego specjalisty poleconego przez moją gin, bo ona takich badań nie wykonuje. czy wy też macie zamiar takie badania wykonać?

PS. a mi dzisiaj wszystko śmierdzi...no normalnie wytrzymać już nie mogę

Ja wlasnie w srode pytalam lekarza czy na nstp wizycie da mi skierowanie na prenatalne a on na to ze sam sprawdzi czy wszystko wporzadku a skierowanie da mi dopiero na połówkowe. No i mam lekki dylemat bo bardzo bym chciala zrobic te badania ale u specjalisty ktory tylko tym sie zajmuje i ma wieksza wiedze, choc ten moj gin tez zly nie jest bo przy 1 ciazy zauwazyl wade serca.
Mysle nad tym czy nie zapisac sie panstwowo i moze ona da mi skierowanie no i moze zalapie sie za darmo bo prywatnie to 200zl :/
 
nikuss No właśnie ja już myślałam jak to możliwe hehehe No to GRATULACJE! :) Z suwaczkiem też miałam problem wklej link w to okno co byś pisała post :)
 
nikuss No właśnie ja już myślałam jak to możliwe hehehe No to GRATULACJE! :) Z suwaczkiem też miałam problem wklej link w to okno co byś pisała post :)
a na kiedy masz termin? mnie wychodzi ze jestem w 7 tygodniu i 5 dniu, termin mam na 25 grudnia a dziewczyny mówia ze dalej powinnam byc niz w 7 tygodniu, widze, ze Ty masz podobnie:)
 
reklama
dziewczyny, jeśli chodzi o SUWACZEK, to żeby go poprawnie wstawić, należy wejść na swój profil, później na panel kontrolny (na górze strony) i w edytuj sygnaturę (po lewej stronie) i w tamto okno trzeba wkleić odpowiedni kod
 
Do góry