reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
O matko, ja to bym chyba nie wytrzymała tyle czasu, ja do 11 maja nie mogę wytrzymać heheh:) ale to będzie 1 wizyta ciążowa, więc i tak dość późno, bo ja tu widzę, że dużo dziewczyn było w 5-6 tyg.
 
no ja właśnie na pierwszej wizycie byłam w 5 tym tygodniu, a teraz czekam jak na szpilkach na poniedziałek i kolejne USG. bardzo się boję i jakoś ciężko odpędzić mi złe myśli :( boję się, że nie mam mdłości, wymiotów, i że to może być zły znak. moj brzuch nadal jest taki jak przed ciążą, a tu czytam, ze wiele z was musi odpinać już guzik od spodni....ech...byle do poniedziałku
 
a_gala wiem co czujesz... ale zajmij się czymś żeby nie myśleć bo dla dzidziulki to najważniejsze żeby jak najmniej stresu było. W poniedziałek serducha będą waliły jak oszalałe i Twoje i Fasoleczki!
Ja z Martynką też nie miałam żadnych nudności, wymiotów, cyce mi nie puchły... a mała teraz to okaz zdrowia - prawdą jest że każda ciąża jest inna więc głowa do góry.
A co do "odpinania guziczka" to z ego co pisałaś na innym wątku to jesteś szczupla to biodra Ci rozsadzi raczej tak za 2, 3 miesiące - ja też guzika nie muszę odpinać a mam już 10 tc :)
 
Ja jestem trochę załamana, byłam wczoraj zapisać się do gina iiiiiiiii termin mam dopiero na 28 czerwca. Mam to gdzieś,nie będę tyle czekać, pójdę prywatnie :-)
 
U mojej córki też to podejrzewano,ale w końcu się okazało,że nie ma prawej komory,a lewa jest no i do tego parę innych wad,nie ma nawet jeszcze zrobionego drugiego etapu,choć ma ponad 2 latka,ale za 2 tygodnie zoperuje ją prof.Malec w Monachium.Jeśli mogę zapytać-w jakim szpitalu ją operowali?

Aha czyli HRHS tak? No to super ze uzbieraliscie pieniazki zeby Malec mogł zoperować, ja teraz strasznie załuje ze nie zorganizowałam pieniazków i ze za bardzo zaufałam lekarzom w Polsce. A operowali ją w Katowicach - Ligocie. Nigdy nikomu nie polece tego szpitala! Ale to długa historia.
 
no ja właśnie na pierwszej wizycie byłam w 5 tym tygodniu, a teraz czekam jak na szpilkach na poniedziałek i kolejne USG. bardzo się boję i jakoś ciężko odpędzić mi złe myśli :( boję się, że nie mam mdłości, wymiotów, i że to może być zły znak. moj brzuch nadal jest taki jak przed ciążą, a tu czytam, ze wiele z was musi odpinać już guzik od spodni....ech...byle do poniedziałku

Wiesz, ja też nie wiele co, pare dni było mi tyko póki co niedobrze przy porannym przewracaniu się z boku na bok.Dziś np. nie było nic tylko jak wyszłam z psem bez stanika to myślałam że Mnie piersi przeważą :) Ale wiesz co? Myślę, że jeszcze wszystko przed Nami ;-)
A moja bratowa np. w pierwszej ciąży miała 0 mdłości i 0 zachcianek. ;-)

Ja wizytę mam jutro - ale jeszcze pewnie nie będzie bicia serduszka.
 
Maxwell 80- ja też z balejażem czekam do II trymestru- a odrosty mam juz chyba na 4 cm:szok:. No ale cóż poczekam. Bo różne są opinie na ten temat

Co do usg to ja też poleciałam teraz do innego gina żeby tylko podejrzeć fasolkę bo ponad 2 tygodnie jej nie widziałam- moj gin uważał że to że robiłam usg w 6 tygodniu w zupełności wystarczy i następne miałam dopiero robić w 12 tygodniu- a jak się tego gina co teraz byłam na usg spytałam czy usg szkodzi to powiedział mi że bardziej szkodzi taka znerwicowana mamusia.
 
reklama
Witam nowe mamusie!
Trzymam dziewczyny kciuki za mocno bijące serduszka- ja też mam nadzieję jutro usłyszeć u szkraba mojego.
Obiadek się gotuje a ja chwilke odpoczywam.
 
Do góry