reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

witajcie grudniowe Mamy, jestem nowa na forum. dowiedziałam się o ćiąży w 4 tygodniu, teraz jest połowa 5ego. jestem bardzo szczęśliwa, choć pełna obaw, bo to moja pierwsza ciąża, a do tego zawsze byłam panikarą. byłam na usg, ale narazie był tylko pęcherzyk widoczny, 23ego mam kolejna wizyte, której nie moge sie doczekać, bo już serduszko usłysze:)
dodam tylko, że dopadła mnie już 1sza choroba i antybiotyk, podobno jakis syf w powietrzu jest i zapalenie gardła wywołuje.
pozdrawiam wszystkie Mamusie
termin porodu 31 grudzień;)
 
reklama
kota-behemota- na pewno na Twoim usg zobaczysz też takiego małego czlowieczka- trzymam kciuki-faktycznie radosc jest nieamowita- gęba mi się dzisiaj cały czas śmieje a przedwczoraj jeszcze sie popłakałam ze strachu czy wszystko u mie ok.

Ja też jak jade samochodem to rozpinam dzinsy bo mnie uciskają
 
Aga7602, alez Ci zazdroszcze, oczywiscie gratuluje.. A tak sie denerwowalas.. Ja chyba tez nie uspokoje sie az do USG. Maz mi ciagle powtarza, zeby sie nie martwic i cieszyc ciaza, ale latwo mowic. Ja jeszcze musze czekac pewnie z 1.5 miesiaca w tej niepewnosci.
Jak sie dzis ogolnie czujecie Mamuski? Bo ja chcialam sie pozalic, ze przefatalnie :dry: Rano nie moglam zejsc z lozka, ciagnie mnie lewa strona od samego rana bez przerwy, pobolewa miejsce intymne (tez z lewej). Kolacze mi serducho, mam zawroty glowy. A to wszystko ze zmeczenia (a moze dzidzia rosnie ?) bo poszlam spac o 11 a wstaje o 5 :wściekła/y: nienawidze tych wczesnych godzin. Kto to wymyslil, zeby ludzie chodzili do pracy na 6!!:wściekła/y: Jescze tylko 4 godziny i do domu, ale jakie dluuugie to beda dla mnie dzis godziny..
Pozdrowionka Grudnioweczki:cool2:
 
koteczek witaj ! spokojnej i szczesliwej ciazy zycze :)
fajny masz termin :)))))

aga7602 : tez tak mam ze spodniami :) oj cos chyba duzo szybciej bedzie brzuszek rosl niz w 1szej ciazy ;)
 
Witam wszystkie mamy :-) Sama dowiedziałam się, że nią zostanę 22 kwietnia i jestem bardzo szczęśliwa!! Jutro mam wizytę i podobno zobaczę bijące serduszko mojego maluszka... Nie mogę się doczekać jest to moja pierwsza ciąża jestem strasznie podekscytowana, ale również troszkę się boję.. Za 2 dni skończy się 7 tydzień :happy2: Dopiero w tym tygodniu zaczęło mi się robić niedobrze, nie mogę nic jeść :-( Ale i tak się cieszę bo mogło mnie to dopaść wcześniej :-)

Tak długo myślałam kiedy w końcu tu zawitam i coś na tym forum napiszę i wreszcie nastał ten dzień :))
 
magda06 : witaj :)
a ty jetses jeszcze grudniowka czy juz styczniowka? bo ja np. o ciazy sie dowiedzialam 29 marca, choc data @ byla na 2.04
i w sumie termin mam na 19 grudnia "az"...
 
witam i witam nowe grudnióweczki :-):-)
tyle już nas jest,że ciężko spamiętać :sorry2:

Magda06 to na kiedy masz termin? Bo ja na 26 grudnia,ja się dowiedziałam 25 kwietnia,ale ostatnią @ miałam 21.03 :tak:

josephine to kiedy miałaś ostatnią @ ?

ja się wycwaniłam i wyciągnęłam z szafy spodnie ciążowe,ale takie pod brzuszek i są w sam raz :-D:-D

aga7602 super,że z dzidziolkiem wszystko w porządku :-):-)
 
Dopiero jutro mi powie termin... bo pierwsza wizyta była od razu jak się dowiedziałam, żeby potwierdzić bo chciałam od razu wiedzieć i była tylko mała kropeczka-pęcherzyk :D A ostatnią @ miałam 19 marca ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć mamuśki:-)
Mała śpi, więc korzystam..byłam rano zrobić kolejne badania. Ludzi w laboratorium masa i straszna duchota..jak już stałam w drugiej kolejce -do pobrania krwi, normalnie zakręciło mi się w głowie i musiałam usiąść, bo chyba bym zjechała:-(..
Co do farbowania - ja czekam dzielnie na drugi trymestr, a moje włosy aż błagają o farbę, siwków mi powyłaziło, że szok..jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie i pędzę do fryzjera:-).
Anineczka, ja podobnie, wczoraj posznupałam w szafie i powyciągałam wszystkie spodnie ciążowe..to nic, że jeszcze mały brzusio, ale po co ma mnie uwierać;-)..
Aga7602, super, że wszystko ok!!Zazdroszczę podglodnięcia maluszka, ja mam termin USG na 25 maja..
Scholastyka, kochana, wszystko jest w najlepszym porządeczku - uwierz!!! I nie denerwuj się, bo dzidzia czuje Twoje obawy..
No i witam kolejne nowe mamusie grudniowe:-)
 
Do góry