reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Cześć Dziewczyny!!!! Jak narazie żadnych dolegliwości, oprócz trochę bolącego brzucha i senności.... Najgorsze jest to, iż miałam nadzieję, że odrzuci mnie do papierosów..... nie palę od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży ale cholernie mnie ciągnie ... i ciągle coś podjadam! Pocieszcie mnie dziewczyny, że Wy też ciągle jecie i waga idzie w górę :szok:
 
Witajcie.
Ja zdołowana po wczorajszej wizycie. Z OM wychodzi mi 6 tydz. a z usg 4. To jest chyba za duża różnica. Serduszka nie było widać:-( Nie wiem co mam myślec.

Pozwólcie, że i ja dołączę do Was
biggrin.gif
Grudnióweczki:)
Zazdroszczę Wam strasznie, że już widziałyście swoje malenstwa i ich bijące serduszka. Ja niestety nie mam takiej przyjemnosci, gdyż mieszkam w IRL a tutaj panują takie same zasady jak w UK (USG robią dopiero po 12 tygodniu ciąży, gdyż wychodzą z założenia, że im mniej sie ingeruje we wnętrze kobiety, tym lepiej).

Zrobiłam test w dniu spodziewanej @ (pozytywny) i 6 dni później (również pozytywny).W poniedziałek byłam u lekarza (ogolnego oczywiscie, gdyż takie są procedury). Powiedzialam mu o testach, a on stwierdzil: "no to jesteś w ciąży - gratuluje". Kazal mi sie zglosic na badania krwi (morfologia, grupa i takie tam) po czym stwierdzil, ze zobaczymy sie okolo 12 tygodnia i wtedy da mi karte, skieruje do poloznej i uslyszymy bicie serduszka. Normalnie paranoja
baffled5wh.gif

Zadnego potwierdzenia, nic. Acha powiedzial, że jestem w 6 tygodniu i wyliczyl termin na 12 grudzień:)
To bedzie mój pierwszy dzidziuś i jestem szczesliwa, ale pełna obaw.
Ja też jeszcze nie widziałam serduszka, a termin też mam na 12 grudnia

carollina, ja robilam test, powiedzialam, ile czasu nie mam okresu i tak mi powiedziano, ze za wczesnie, a poniewaz wyjezdzam, umowili mnie na wizyte po powrocie zurlopu. Poza tym tutaj najpierw jest wizyta u pielegniarki, a dopiero pozniej idziesz do lekarza :/ a jesli chodzi o becikowe, to chyba granica 10 tygodnia nie dotyczy UK.
Nie jstem przekonana, co do tego USG w 6 tygodniu, bo naczytalam sie, ze w tym czasie czesto nei widac zarodka i kobiety panikuja, takze lepiej jest poczekac do 8 tygodnia. Liczylam na to, ze znajdzie sie tutaj ktos, kto mial USG tak wczesnie i doradzi, czy warto, czy faktycznie nie :)

Powinno być już widać.:-D


Majeczko dopisz mnie na listę z terminem na 12 grudnia. Z usg wyszło na 23, ale lekarz pow. żebym się tego 12 trzymała
 
Witam wieczornie, dopiero siadłam, jestem wykończona...
Witam nowe mamusie :-)
Mamusie wyspiarki ja też z UK.

Cześć Dziewczyny!!!! Jak narazie żadnych dolegliwości, oprócz trochę bolącego brzucha i senności.... Najgorsze jest to, iż miałam nadzieję, że odrzuci mnie do papierosów..... nie palę od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży ale cholernie mnie ciągnie ... i ciągle coś podjadam! Pocieszcie mnie dziewczyny, że Wy też ciągle jecie i waga idzie w górę :szok:
Ja też paliłam przed pierwszą ciążą, rzuciłam po tym jak wyszedł test pozytywny, tzn jeszcze kilka dni popalałam bo ciężko było. Najgorsze były pierwsze 3 dni potem coraz lepiej. Wiedziałam, że muszę wytrzymać bo innej tak silnej motywacji jak ciąża nie będę miała i nigdy nie rzucę.. A z jedzeniem tez tak mam, chodzę od kilku dni ciągle głodna, nie ważyłam się jeszcze, aż się boje wejść na wagę.

Witajcie.
Ja zdołowana po wczorajszej wizycie. Z OM wychodzi mi 6 tydz. a z usg 4. To jest chyba za duża różnica. Serduszka nie było widać:-( Nie wiem co mam myślec.
Może do zapłodnienia doszło później. U mnie z OM będzie jakiś 6 a nawet 7 tydzień, a sądzę że ciąża młodsza. Robiłam test miesiąc po OM i negatywny, dopiero 6 tygodni po OM wyszedł mi pozytywny z bladą kreską.

Padam, lecę spać, jutro jeszcze do pracy i wolne. Trzymajcie się mamusie
 
Witajcie.
Ja zdołowana po wczorajszej wizycie. Z OM wychodzi mi 6 tydz. a z usg 4. To jest chyba za duża różnica. Serduszka nie było widać:-( Nie wiem co mam myślec.

Spokojnie, jesli mialas dlugie cykle to normalne, a jasli nie to porostu bylo pozniej jajeczkowanie. U mnie jest podobnie, moja gin obliczyla, ze powinnam byc tez o wiele wyzej w ciazy, a ciaza wyglada na znacznie mlodsza. Poprostu kazda z nas jest inna i nasze ciala graja we wlasnych rytmach:-) wszystko bedzie dobrze:tak:

Witam wszystkie nowe mamusie, ale milo patrzec jak nam sie grono powieksza:-D
 
Agapa jak bedziesz głupie myśli do główki dopuszczać to Ci skopie d...;-) Tylko Bóg wie kiedy doszło do zapłodnienia i Jemu to zostawmy:tak:Ty masz tylko dbać o siebie i myśleć pozytywnie:-) Przy długich cyklach nigdy nie wiadomo wiem coś o tym bo też miewałam długie jak to przy PCO... Głowa do góry Kochana wszystko jest dobrze:tak:Kiedy następne usg? Co do listy to zrobione.
Bajeczka zrobione
Dagne super beta:-):-):-)

Wiecie co,ale miałam dziś odruch...mało nie wpadłam uściskać kibelka...Ledwo się opanowałam.
Mało mnie tu w dzień bo synuś wyciąga mnie i siedze w piaskownicy albo włóczę się po okolicy. Ciągle chce być na dworze:tak:
Miałam być dziś na usg,ale odwołałam jak zwykle nawalił mój M-szef dał mu ultimatum,więc muszę rozejrzeć się za usg w sobotę jak mój M będzie miał wolne i nie będzie trzeba brać wolnego...
Padam już na pyszczek...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!:-)
Podczytuję was od kilku dni, po cichu licząc na cud... i dzisiaj ujrzałam na teście II kreseczki!!! Nie sądziłam, że tak szybko się uda, 3 mies. temu odstawiłam tabletki (po ok. 7 latach!), ale dopiero od dwóch cykli się staraliśmy.:szok: :-):szok: Na razie jeszcze trochę nieśmiało, ale postanowiłam do was dołączyć. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do waszego grona i że już tutaj zostanę. Widzę, że dzisiaj dołączyły też elika i carolina- witajcie! To też jest moja pierwsza ciąża i też mam mnóstwo pytań, obaw jak wy, mam nadzieję, że będziemy się wspierać. W którym tyg. jesteście?
 
Witaj isana. Gratuluje II kresek na tescie :) uczucie strasznie dziwne, ale baaardzo przyjemne :)
Mi lekarz wyliczyl, ze jestem w 6 tygodniu. Jak pojde na usg w PL, to sie wiecej dowiem.

Narazie siedze w domu i lecze przeziebienie. A wiadomo, ze nie jest to latwe, gdyz nic konkretnego na to nie mozna lyknac. Pozostaje mi tylko syrop z cebuli, czosnku i miodu. No chyba ze Wy dziewczynki cos lepszego radzicie?
 
reklama
Agapa jak bedziesz głupie myśli do główki dopuszczać to Ci skopie d...;-) Tylko Bóg wie kiedy doszło do zapłodnienia i Jemu to zostawmy:tak:Ty masz tylko dbać o siebie i myśleć pozytywnie:-) Przy długich cyklach nigdy nie wiadomo wiem coś o tym bo też miewałam długie jak to przy PCO... Głowa do góry Kochana wszystko jest dobrze:tak:Kiedy następne usg? Co do listy to zrobione.
Bajeczka zrobione
Dagne super beta:-):-):-)

Wiecie co,ale miałam dziś odruch...mało nie wpadłam uściskać kibelka...Ledwo się opanowałam.
Mało mnie tu w dzień bo synuś wyciąga mnie i siedze w piaskownicy albo włóczę się po okolicy. Ciągle chce być na dworze:tak:
Miałam być dziś na usg,ale odwołałam jak zwykle nawalił mój M-szef dał mu ultimatum,więc muszę rozejrzeć się za usg w sobotę jak mój M będzie miał wolne i nie będzie trzeba brać wolnego...
Padam już na pyszczek...

Dziękuję za to pierwsze zdanie:-D Już myślę pozytywnie:-) Też podejrzewam że do zapłodnienia doszło późno i dlatego to dopiero 4 tydzień na usg. Tylko ze nie wstawię sobie suwaczka bo będzie pokazywał fałszywy czas:-(
Dziękuję za dodanie mnie do listy. Następne usg nie wiem kiedy, bo mój gin nie robi na każdej wizycie tylko co drugą chyba że coś się niepokojącego dzieje. Ale serduszko już pewnie usłyszę.:-D:-D:-D
 
Do góry