reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Cześć Słoneczka moje :-)

Zabiegana jestem i zalatana, już dzisiaj wyjeżdżamy do Polski z urlopem a jeszcze tyle rzeczy do załatwienia :baffled: Spalam dzisiaj tylko 2,5 godziny po nocce :baffled:

Igusia bardzo mi przykro... :-( Nie wiem, co mam powiedzieć, więc tylko tulę do serduszka i czekam, aż nam się tutaj pochwalisz, że na teście znowu II kreseczki i będziesz Mamą!

Elika, Carolina witajcie :-) Ja też mieszkam i pracuję w UK :tak: Już mam za sobą wizytę w przychodni, nawet GP nie chciał mnie widzieć, zadzwonił do mnie tylko i zapytał, czy biorę kwas foliowy i jestem zadowolona z tej ciąży :baffled: Normalnie paranoja jakaś... Gadałam z nim w piątek, w poniedziałek kazał się zapisać do położnej z wizytą i tak oto mam umówiony termin na 12 maja :tak: Przypuszczam, że był by szybszy, ale dzisiaj jedziemy z moim G. do Polski i wracamy dopiero 7-go ;-)
Elika ja też się wybieram do gina w czasie pobytu :tak:

Przepraszam, ale dzisiaj nie dam rady nadrobić wszystkiego, co napisałyście... :-(
 
no to jest troszke inaczej niz w IRL
Odnosnie becikowego, to mialam na mysli PL.
Wiekszosc juz ma dzieciatka, wiec napewno lepiej wiedza odemnie. Ja jestem pierwszy raz w ciazy i tylko zasugerowalam, bo ja zrobilabym usg:) Decyzje podejmiesz sama :)
 
Ostatnia edycja:
Elika, ja nie wiem, czy będzie już widać serduszko na USG, ale na pewno się wybieram bez względu na to, który to tydzień ciąży... Planuję też pójść prywatnie na badania i do gina już zapukać z wynikami - po to płacę, żeby mi powiedział, czy wszystko ok... ;-) A że w Polsce będę tylko 2 tygodnie, to wolę załatwić wszystko za 1 wizytą i po powrocie do UK już tylko spokojnie czekać na wizytę u położnej i angielskie usg :tak:
 
Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa, niektóre wiedzę, że jest to ciężki okres dla mnie. Majeczka jest mi bardzo miło, że nie wykasowałyście mnie i mojego aniołka z waszego grona. Pozdrawiam

Nie dziękuj Kochana...nie mogłam postąpić inaczej.
Zaglądaj do nas-bardzo czekam na wieści o Twoim dwukreskowym teściku:tak:
Wiem jak to boli...

Chwilkę mnie nie było,a tu znowu nowe Mamusiaki:-) Witam Wszystkie:tak:
 
surgeevna jakie bedziesz badania robila przed wizyta u gina w PL, bo my tez sie wybieramy ale dopiero w maju i tez planuje isc na usg w PL.
Ja juz sama nie wiem, bo dzisiaj byla na pobraniu krwi (az 3 probli wziela) i pielegniarka powiedziala, ze wyniki beda juz jutro, ale z tego co wiem to oni dzwonią tylko jak cos jest nietak z wynikami. Jesli jest wszystko w porzadku, to wyniki beda czekac do nastepnej wizyty u lekarza :( i niczego sie wczesniej nie dowiem :(
 
ehh a ja jakoś stresuję się okropnie ostatnio, nachodza mnie różne myśłi i nie wiem jak je odpędzić, pobolewa mnie brzuch i ten nieszczęsny krwiaczek, boję się ze tym razem też się nie uda, wiem wiem ze nie powinnam ale cóz to chyba silniejsze ode mnie.
kontrolną wizyte mam we wtorek po świętach

Kochana ja tez sie bardzo boje, choc na szczescie na nie mam ani zadnych plamien, ani mocniejszych boli...musimy byc silne dla naszych dzieciaczkow i mocno w nie wierzyc, ze tym razem sie uda :) ja czekam z niecierpliwoscia na 9 maja, wtedy mam kolejna wizyte i wielkia nadzieje, ze zobacze moja kijanke z bijacym serduszkiem :) na pierwszej wizycie bylam tydzien temu i byl tylko sam pecherzyk...
 
Cześć dziewczyny

18 kwietnia poszłam na bete miałam 406.2 i dwa dni pózniej czyli dzis i beta wzrostła do 874.7

mieszcze sie miedzy

5-6 i 6-7 tyg jutro na usg :)
 
surgeevna jakie bedziesz badania robila przed wizyta u gina w PL, bo my tez sie wybieramy ale dopiero w maju i tez planuje isc na usg w PL.
Ja juz sama nie wiem, bo dzisiaj byla na pobraniu krwi (az 3 probli wziela) i pielegniarka powiedziala, ze wyniki beda juz jutro, ale z tego co wiem to oni dzwonią tylko jak cos jest nietak z wynikami. Jesli jest wszystko w porzadku, to wyniki beda czekac do nastepnej wizyty u lekarza :( i niczego sie wczesniej nie dowiem :(
Badania trzeba zrobić na:
żelazo
potas
magnez
morfologię
grupę krwi z przeciwciałami
ogólne badanie moczu
toksoplazmozę
różyczkę
progesteron
;-)


Cześć dziewczyny

18 kwietnia poszłam na bete miałam 406.2 i dwa dni pózniej czyli dzis i beta wzrostła do 874.7

mieszcze sie miedzy

5-6 i 6-7 tyg jutro na usg :)

Gratulacje :-)


Zmykam na miasto :tak: ;-)
 
reklama
dziekuje surgeevna za liste :) wiekszosc chyba dzisiaj mialam robione. zobacze, jak wszystkie wyniki beda dobre, to w PL zrobie sobie jeszcze cytologie, bo tutaj jej nie robia w ciazy w ogole, a jak juz robia to na wyniki sie czeka 6 tygodni...(bez komentarza)

Gratuluje mineralnakocica :)
 
Do góry