reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Agapa, i tak trzymaj :) myśl pozytywnie :) a serduszko? na pewno usłyszysz:) trzymam za "Was" kciuki :)
Dobranoc dziewczynki:) i dziękuję majeczka za miłe słowa :) mnie do listy dopiszesz po wizycie u ginekologa :) niby mi wychodzi że 25.12, ale wolę poczekać, co on powie :)
 
reklama
Agapa ja też napiszę coś na pocieszenie dla Ciebie. Ja OM miałam 15 stycznia, więc teoretycznie powinnam być w 13 tygodniu (mniej więcej), ale do zapłodnienia doszło bardzo późno, dopiero w marcu i jestem najprawdopodobniej w 6 tygodniu. Ponieważ moje staranka trwały prawie 3 lata przez PCO to powiem Ci, że wcale się nie zastanawiam dlaczego owu była tak późno. Dzięki, że wogóle do niej doszło! Teraz obchodzę się ze sobą jak z jajkiem, dużo bym dała żeby to był już 13 tydzień byłabym spokojniejsza, ale cóż trzeba wytrzymać i tylko wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

Dziewczyny czy Was też tak piersi bolą??? Ja do tej pory rozmiar miałam niewielki, ale chyba muszę wybrać się na zakupy, bo obecna bielizna zaczyna mnie uwierać i ból jest przy tym nieprzyjemny.
 
Agapa, na pewno już niedługo usłyszysz serduszko! Ja też jestem w gronie oczekujących na ten moment :-)

Mnie męczą okropne bóle głowy, ehhh, szkoda gadać, jedynie drzemki pomagają, ale to jest utrudnione, gdyż nie wzięłam zwolnienia lekarskiego i chodzę normalnie do pracy, ale mam na szczęście taryfę ulgową i jak się źle poczuję to mogę w każdej chwili jechać do domu, np. wczoraj się szybciej urwałam :tak:

mdłości też nie są jakieś mega uciążliwe, bez wymiotów, więc nie ma tragedii, najgorzej jest rano i wieczorem przed snem. Poza tym większość jedzenia zaczęła mi śmierdzeć :szok: otwieram lodówkę i już mnie mdli i szukam co tam się zepsuło, bo tak śmierdzi, co jest oczywiście winą hormonków, bo prawdopodobnie nic nie śmierdzi. Z ciekawostek, Nutella pachnie jak Whiskey! :-D
 
hej Dziewczynki jak tam sie czujecie bo przez te pare dni tyle pisałyscie ze nadrabiam
kurcze ja od 3 dni wymiotuje ostro ... i jem tylko banany bo w miare mi pomagaja masakra jaks juz niewiem co mam z soba robic .... nawet niechce mi sie z domu wychodzic niesprzatam nie gotuje bo nawet na reklame jedzenia w telwizji reaguje WCtem masarkaaaaaaa biedny ten mój ukochany teraz ....
 
nanusia ja nie wymiotuję, ale dziś mnie żołądek coś boli i tak mi niewyraźnie więc nie wiem, czy się nie zacznie. Te mdłości to mogą siĘ pojawić dopiero pod koniec 7 tygodnia? ide do gina z moimi wynikam i dziś i mam lekkiego stresa :nerd:
 
no slucha ja mam podobnie tylko 7 tydzien 3 dni he
i własnie mdlosci to juz mialam od tygodnia a teraz doszły wypioty wiesz to bardzo meczy bo nawet sie nic zjesc nie da masakra ....
 
Agapa, i tak trzymaj :) myśl pozytywnie :) a serduszko? na pewno usłyszysz:) trzymam za "Was" kciuki :)
Dobranoc dziewczynki:) i dziękuję majeczka za miłe słowa :) mnie do listy dopiszesz po wizycie u ginekologa :) niby mi wychodzi że 25.12, ale wolę poczekać, co on powie :)

dagne- a kiedy masz tę wizytę? Bo jesteśmy m.w.na tym samym etapie ciąży. No może ja pare dni wcześniejszą. Dla tego zastanawim się kiedy iść do gina?:confused:

Agapa dobrze,że już wszystko jasne:-);-)
Ależ miałam dziś ochotę puścić pawika na stos brudnych naczyń... chyba moje mdłości się zaczęły...

majeczka- to i tak nie masz co narzekać, jesteś już w 7 tyg. ja dopiero co skończyłam 4 tydz. a od 2 dni mnie mdli (i to coraz bardziej, blee...) wieczorami.:baffled:

Agapa ja też napiszę coś na pocieszenie dla Ciebie. Ja OM miałam 15 stycznia, więc teoretycznie powinnam być w 13 tygodniu (mniej więcej), ale do zapłodnienia doszło bardzo późno, dopiero w marcu i jestem najprawdopodobniej w 6 tygodniu. Ponieważ moje staranka trwały prawie 3 lata przez PCO to powiem Ci, że wcale się nie zastanawiam dlaczego owu była tak późno. Dzięki, że wogóle do niej doszło! Teraz obchodzę się ze sobą jak z jajkiem, dużo bym dała żeby to był już 13 tydzień byłabym spokojniejsza, ale cóż trzeba wytrzymać i tylko wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

Dziewczyny czy Was też tak piersi bolą??? Ja do tej pory rozmiar miałam niewielki, ale chyba muszę wybrać się na zakupy, bo obecna bielizna zaczyna mnie uwierać i ból jest przy tym nieprzyjemny.

becia- no ja się dziwiłam, że nie mam takiego objawu jak ból piersi jak większość dziewczyn na początku jeszcze przed terminem @... i się martwiłam i wypatrywałam...:sorry2: a teraz w nocy to spać przez to nie mogłam, zaczęło się i u mnie, okropne uczucie szczerze mówiąc, nie?:wściekła/y: czułam się przez to jakbym była chora...:tak: a piersi mam bardzo małe. Ciekawe czy i ile mi urosną???:confused::-p

Witam też wszystkie pozostałe dziewczynki! Sorki, ale jestem tu nowa i jeszcze nie kojarzę was za dobrze. Ale mam nadzieję, że przez najbliższe 8 miesięcy miło tu spędzę czas z wami, to się lepiej poznamy.:-)
 
reklama
Żołądek mnie uwiera nadal. Ale poza tym na razie ok :) nie szarpie :)
Nie mogę się zebrać do roboty, ale i tak pewnie niedługo się będę zbierać do ginekologa, więc mam wytłumaczenie, że i tak niewiele bym zrobiła :)
 
Do góry