reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

czesc dziewczyny :)
mam dobrą radę, jeśli bierzecie bądź zaczniecie brać prenatal DHA Prenatal DHA - opis - Prenatal - suplement diety nie róbcie tego na czczo, ja tak dziś zrobiłam i caly czas odbija mi sie stara ryba, bleeee ;-)
tez jeszcze nie widzialam serduszka dzidzi tylko na razie sam pecherzyk, kolejna wizyte mam 9-tego maja, wiec jeszcze troche sobie poczekam....wg miesiaczki moj termin porodu wypada na 18 grudnia, a wg kalkulatora na parenting.pl 16 grudnia, mam nadzieje, ze swieta spedzimy juz razem w domku :)

PS. czy wam tez juz tak piersi sie powiekszyly???

Silmiriel ja tez biore duphaston 2x1, tak profilaktycznie z uwagi na moje wczesniejsze poronienie. brzuch mnie raczej nie boli, czasem tylko wieczorem czuje lekkie pobolewanie. jesli masz plamienia, to powinnas bezwzglednie lezec no i brac duphaston. trzymam kciuki za jutrzejasz wizyte :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
zgadzam sie z rojku takie mamy przyniosa ze soba duzo doswidczenia. Ja tez bede miala pierwsze dziecko, wiec potrzebna mi nieraz bedzie pomoc:tak:
ja również chętnie służę pomocą
majeczka ..dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?
no nie wiem, w pierwszej ciąży miałam straszne wieczorne mdłości i urodziłam właśnie dziewczynkę, więc może coś w tym jest.
Poobliczałyście sobie terminy porodu babeczki?
[/url]
mnie wyszło na 15 grudnia
PS. czy wam tez juz tak piersi sie powiekszyly???
moje nie, zresztą w pierwszej ciąży też dopiero po porodzie mi "urosły"

Kucze ja od miesiąca mam zapalenie zatok, leków żadnych nie mogę silniejszych przyjmować i siedzę w domu, dziś taka piękna pogoda że aż mnie skręca, no ale nie wyjdę, boję się, bo teraz niewyleczona szybciutko złapię nową infekcję.

Nie umiem za bardzo odpowiadać na posty, tzn. żeby cytować, muszę mieć otwarte forum w dwóch kartach, w jednej cytuje, kopie do okienka odpowiedzi w drugiej karcie i potem dodaje następne cytatay, da się jakoś prościej?
 
Silmiriel - leki dostałam bo miałam okropne bóle brzucha, na szczęście bez plamień. Teaz brzuch jedynie lekko daje znać, że ktoś w środku zamieszkał i potrzebuje coraz więcej miejsca :-)

a piersi bolą i są wrażliwe, z pewnością okrąglejsze i pełniejsze, ale jakoś specjalnie mi nie urosły :-( liczę, że niedługo znacznie się powiększą :tak:
 
Moje urosły, mąż się cieszy, ale go gonię, bo mamy absolutny zakaz seksu i pieszczot. No i są bardzo wrażliwe, szczególnie sutki i wczoraj po bokach, chyba czas spać w staniku... No i dziś mi się zgaga pojawiła, po pomidorach, ale mleko sobie radzi
 
Nie umiem za bardzo odpowiadać na posty, tzn. żeby cytować, muszę mieć otwarte forum w dwóch kartach, w jednej cytuje, kopie do okienka odpowiedzi w drugiej karcie i potem dodaje następne cytatay, da się jakoś prościej?
Kochana, pod postem każdej z Forumowiczek jest kilka znaczków - między innymi taki znaczek
1.jpg

Zaznaczasz go zawsze, kiedy chcesz później skomentować wypowiedź Forumowiczki w jednym długim poście razem z kilkoma innymi wypowiedziami :tak: Klikasz na niego i pojawia się coś takiego:
2.jpg

Kiedy już pozaznaczasz wszystkie posty na które chcesz odpowiedzieć, klikasz standardowo na
3.jpg
i w okienku na dole pojawiają Ci się wszystkie zaznaczone wypowiedzi.
Każda z nich rozpoczyna się znacznikiem " [ QUOTE ]" i kończy znacznikiem "[ /QUOTE ]".
Właśnie po tym drugim trzeba wpisać to, co chciałabyś odpowiedzieć :tak: Przykład:
4.jpg

Zatwierdzasz odpowiedź i gotowe :-)
pencil.png
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Hej kochane!
Witam nowe grudnióweczki!
Ja też lece na lekach (luteina) profilaktycznie przez zagrożenie poronieniem w pierwszej ciąży i poronienie drugiej :(
dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?pozdrawiam wszystkie mamuski
u mnie się nie sprawdziło - w pierwszej ciąży miałam zero mdłości i dziewczyneczka była, chociaż cały czas miałam przeczucie że będzie chłopczyk. A teraz z kolei wolałabym drugą dziewczynkę, a przeczucie mam na chłopca - i mdłości okropne ale jeszcze z 10 tyg i się okaże kto tam pod serduchem bryka :)

U mnie dziś super humor, chyba przez ta znakomitą pogodę, mała śpi, pranie się pierze a ja zamiast wziąć sie za porządki to przed kompem siedzę ;]

Serg może warto byłoby założyć jaszcze jeden wątek typu "poznajmy się" gdzie każda krótko napisałaby skąd jest, ile ma lat, czym się zajmuje?
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki :) ja dziś byłam na becie, wynik o 14 :) zobaczymy i potwierdzimy na 100% czy jestem w ciąży (jakoś nie ufam sikaczom), potem jak się potwierdzi w śr idę 2 raz na bete i zapisać się do ginekologa :)
 
Sergi dzięki za wyczerpujące omówienie zasad korzystania z forum :-) jestem tutaj od sierpnia zeszłego roku, ale jakoś na to nie wpadłam i też zawsze miałam problem z cytowaniem wypowiedzi
 
oj dagne napewno ciaza testy sie nie mylą ale daj znac jak juz bedziesz pewna no i napisz do kogo w Rzeszowie sie wybierasz ?
 
reklama
ehh Ostatnio to forum odwiedzałam w 2008 roku, kiedy w moim brzuszku pojawił się Szymonek a teraz mam w nim kolejnego gościa :-) mogę do Was dołączyć?

Witam wszystkie mamy, ja jestem mamą 4 letniej Zuzi, obecnie w 5 tygodniu ciąży z drugą dzidzią, widziałam ją już na USG, ale póki co jeszcze nie bije jej serduszko. Objawów nie mam żadnych... no może po za psychicznymi, dziś mam doła i zastanawiam się czy będę kochać moje dzieci jednakowo, po równo obdarowywać je miłością. Sama jestem jedynaczką pewnie stąd moje obawy. No to mam bardzo optymistyczne wejście :D Cóż hormony...

Wiesz...ja nie jestem jedynaczką a na ssmym początku też pytałam się o to czy będę oboje potrafiła kochać tak samo:tak:

Witam wszystkie Grudnióweczki:-) dołączam do Was. Jestem w 6 tygodniu ciąży to bedzie moje pierwsze dziecko:happy2:

Witamy nowe Grudnióweczki-super,że do nas dołączyłyście:tak::-)
 
Do góry