reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

serg a co ty spac nie mozesz niezle ja bym ciagle spala ale niestety dzis mam konferencje z firmy o 9 do 23 wiec juz od 7 na nogach jesli o mnie chodzi jestem za piszcie do moderatora
 
reklama
Witajcie dziewczynki:) miałam taki słodki plan wyspać się dzisiaj i co??? od 5 rano męczy mnie biegunka:( i nie mam pojęcia od czego:-(
 
Witajcie dziewczynki:) miałam taki słodki plan wyspać się dzisiaj i co??? od 5 rano męczy mnie biegunka:( i nie mam pojęcia od czego:-(

Pewnie od ciąży ;-) A tak serio - biedactwo :-( Z naturalnych sposobów, spróbuj zjeść starte jabłko bez skórki, jagody (jeśli możesz gdzieś kupić) albo marchewkę lub dwie. Pomagają przy biegunce i nie zaszkodzą Maluszkowi :-)
 
Mnie się nie udało wyspać, bo w drugiej połowie domu robią dach i się tłuką, stukają i wiercą... ale poleżeliśmy sobie w łóżeczku dłużej, potem nawet wstałam po śniadanie, bo nie wiedziałam co chcę, a mąż się nie podjął zgadywania. Teraz on pojechał po zakupy, a ja grzecznie leżę
 
hej dziewczynki
igusiad nie przemuj sie mi lekarz w zeszłym tygodniu powiedział ze złapałam rotawirusa troszke byłam zdziwiona bo przeciez łapia to maluszki które trzeba szczepiuc
ale niestety kobiety w ciazy tez łapia takie paskuda
mialam biegunke i zero spania trwalo 3-4 dni musiałam ograniczyc jedzonko wiesz zeby nie narazac brzuszka na kolejne rewolucje minelo i teraz jek oki
mozesz wziąs węgiel bo powiedział mi ze jest całkiem bezpieczny ....


mnie męcza nudnosci masakra nie daja spac nawet w nocy sie budziłam miłego dnia dziewczynki ja wybieram sie z moim miskiem na grila popołudniu do TESCIÓW mam nadzieje ze bendzie spokuj heheheh ...
3majcie sie
 
igusiad na biegunkę najlepiej węgiel leczniczy

majeczko
nie martw się, dużo wypoczywaj i wsi będzie ok. Ja też krwawiłam na początku ciąży z córeczką i wszystko się dobrze skończyło. Brałam luteinę od samego początku ciąży bo pęcherzyk był spłaszczony, potem gdy było krwawienie to duphaston do 12 tc. Ok 24 tc też zaczęłam dostawać skurcze więc od 24 do 38 tc brałam luteinę na załagodzenie skurczy. A w 39 tc urodziłam :)
Co do duphastonu to mam taki sam jak Ty ale lekarka zaleciła go dopochwowo a wizyta dopiero w 12 tc więc już tak muszę się pomęczyć do tego czasu.

majeczko i sergi jestem za tym żebyście jak najszybciej pisały do administratora o wasze nowe posady ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki dołączam do Was. Jestem w 6 tygodniu i 6 dniu ciąży. Na usg we wtorek widziałam już mojego kosmitę! Miał 3,4 mm i widziałam w tej drobince migający punkcik - serduszko. Dostałam Duphaston ze wględu na to, że rok się z mężem staraliśmy. Jeśli chodzi o objawy to piersi mnie bolą i powiększyły się znacznie, zdecydowanie częściej mam wzdęcia, jestem bardziej senna i mam duuuży apetyt :)
:-)
 
Witajcie dziewczynki dołączam do Was. Jestem w 6 tygodniu i 6 dniu ciąży. Na usg we wtorek widziałam już mojego kosmitę! Miał 3,4 mm i widziałam w tej drobince migający punkcik - serduszko. Dostałam Duphaston ze wględu na to, że rok się z mężem staraliśmy. Jeśli chodzi o objawy to piersi mnie bolą i powiększyły się znacznie, zdecydowanie częściej mam wzdęcia, jestem bardziej senna i mam duuuży apetyt :)
:-)

Witaj i ogromne gratulacje!!! :laugh2: Zapraszamy, bardzo tu u nas milutko :-)

hej dziewczynki
igusiad nie przemuj sie mi lekarz w zeszłym tygodniu powiedział ze złapałam rotawirusa troszke byłam zdziwiona bo przeciez łapia to maluszki które trzeba szczepiuc
ale niestety kobiety w ciazy tez łapia takie paskuda
mialam biegunke i zero spania trwalo 3-4 dni musiałam ograniczyc jedzonko wiesz zeby nie narazac brzuszka na kolejne rewolucje minelo i teraz jek oki
mozesz wziąs węgiel bo powiedział mi ze jest całkiem bezpieczny ....


mnie męcza nudnosci masakra nie daja spac nawet w nocy sie budziłam miłego dnia dziewczynki ja wybieram sie z moim miskiem na grila popołudniu do TESCIÓW mam nadzieje ze bendzie spokuj heheheh ...
3majcie sie

Miłego dnia i smacznego grilla! :tak: (tak nawiasem mówiąc, jak ja bym kiełbaskę z grilla zjadła... ;-) )
 
reklama
Podrażnię Was :p podła baba ze mnie, wiem... 21 marca na powitanie wiosny, po rytualnym spaleniu Marzanny i utopieniu jej w odmętach Wisły upiekliśmy kiełbaski nad ogniskiem... Mniammmmm
 
Do góry