reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej:) zrobiłam dziś ponownie test :)
Zobacz załącznik 346513
I mam nadzieję, że tak juz zostanie:) w poniedziałek pobiegnę na bete i zapisać sie do lekarza :)
Aspirynka, a jak oceniasz pro-familię, do kogo chodzisz? ja bym bardzo chciała tam w przyszłości rodzić.

Śliczne dwie kreseczki:-) Gratuluję Kochana:tak:

aha...musze Wam sie pochwalic, ze juz wczoraj od mojego M dostalam spodnie ciazowe:-)

Super mąż i przyszły tatuś:-) Bardzooo miło Cię zaskoczył-bravo!!!

Cześć dziewczyny!!!

Z wielką przyjemnością dołączam do grona grudniowych mam :) to moja pierwsza ciąża, 5 tydzień w toku, więc jestem pełna obaw i nadziei.

ściakam mocno!

Witamy kolejną Mamusię Grudniową. Dodałam Cię już do lisy:tak:

Witajcie :)
I cześć Dagne :)
przybyłam z wątku starania po raz pierwszy i z kiedy i jakie pierwsze objawy. Gratuluję innym przyszłym mamusiom :)

Hej! W zawrotnym tempie powiększa nam się to grono-super o to chodzi:-) Witaj:-)
GRATULUJĘ!!!

No to czekamy na wieści od Aspirynki :)

Aspirynka ja też trzymam mocniutko kciuki i niecierpliwie czekam na wieści:tak:
 
reklama
Mój synek przechodzi właśnie "bunt dwulatka" Piszczy,wrzeszczy jak chce coś wymusić... Od dawna już bardzo ładnie,mówi,śpiewa,tańczy...ale nadal chodził w pampersie i ssał "smoka" i tak oto pozbyliśmy się "smoczydła" 25 marca. Później pozbyliśmy się pampersa:tak:Od jakichś dwóch tygodni mój synek załatwia swoje potrzeby wreszcie do nocniczka. Pampka zakładam mu już tylko na noc:tak::-) jestem z niego takaaa dumna:tak:

Zachcianek nie mam...nie mdli mnie...siusiam często...i robie króciutkie drzemki dosłownie po 5 min-bo przy rozbrykanym dwulatku nie da rady dłużej;-) A jak mnie złapie to muszę przymknąć oko inaczej zasnę na stojąco....:-D
Biorę luteinę (pod język) dwa razy dziennie i tak ma być chyba do 12 tc...jeszcze nie wiem dokładnie-na wizycie się dowiem:tak:
 
czesc ciężaróweczki ja juz po wizycie, no wszystko super dzidzia ma sie swietnie bije serduszko i ma 3,5 mm tak sie balam a juz wszystko po zadnych witamin lekarz nie kazal tylko asmag na rozlunienie macicy przed porodem no i kwas foliowy do 12 tyg nastepna wizyta za mce teraz badania i czekamy ,,,,kto z was kolejny?
 
majeczka trzeba chlopaka zrozumiec, tyle zmian w jego zyciu, wiec i moze sobie pobuntowac:-)hehe... powodzenia i cierpliwosci zycze:-) ja dzis tez mialam na chwile mojego siostrzenca, choc ma juz 4 lata to tez mial dzis swoje humorki,ale dalismy rade:-D

ciekawa jestem jakie wrazenia przyniesie nam aspirynka:-)
 
czesc ciężaróweczki ja juz po wizycie, no wszystko super dzidzia ma sie swietnie bije serduszko i ma 3,5 mm tak sie balam a juz wszystko po zadnych witamin lekarz nie kazal tylko asmag na rozlunienie macicy przed porodem no i kwas foliowy do 12 tyg nastepna wizyta za mce teraz badania i czekamy ,,,,kto z was kolejny?

Super Kochana, cieszę się, że wszystko w porządku! :-)
 
czesc ciężaróweczki ja juz po wizycie, no wszystko super dzidzia ma sie swietnie bije serduszko i ma 3,5 mm tak sie balam a juz wszystko po zadnych witamin lekarz nie kazal tylko asmag na rozlunienie macicy przed porodem no i kwas foliowy do 12 tyg nastepna wizyta za mce teraz badania i czekamy ,,,,kto z was kolejny?


a to swietne nowinki:-)

moja kolej we wtorek:-D
 
Majeczka super :) Super dziecko i super mama, nie ustępuj tylko, a będzie ok :)
Aspirynka, już się nie mogę doczekać jak zobaczę serduszko mojego, jakie to uczucie?
 
reklama
jak zobaczylam to mi sie lezka zakrecila w oku pro familja super lekarz tez swietny tylko czytam teraz ze serduszko zaczyna bic jak dzidzis ma okol 6 mm a moj ma 3,5 czy to nie za malo?
 
Do góry