reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Milva - mam umowę do końca lipca. Szkoda, zadomowiłam się tam i naprawdę nie mam na co narzekać. No ale ja nie mam szczęścia do pracy, bo zawsze idę na zastępstwo i mimo, że mnie chwalą to zawsze wywalą ;-) Nawet mi się zrymowało.
U M. w pracy dobrze, wrócił do fachu w którym pracował prawie 20 lat i myślę że to był najlepszy ruch z jego strony. Pracuje dla siebie, bo jest na działalności i już mam spokój z szefami- dupkami. No i kurcze znowu rym.. Może zacznę wiersze pisać?
Powiem szczerze, że narazie marzy mi się tylko wyjazd na wczasy. Nigdy nigdzie razem nie byliśmy, teraz są takie plany a ja wiem że bardzo tego potrzebujemy. Chciałabym też Adasiowi przed przedszkolem zapewnić fajny wypoczynek. Oby nam się udało.

Violett- mam nadzieję że wróci mi wena na pisanie i będę teraz pisać codziennie. Czytam na bieżąco ale jakoś na nic nie mam siły, czasu.
 
reklama
mam mega doła. myślałam, że jestem w ciąży...a tu duuuuuuuupa... przyszła @ 10 dni po terminie...odwlekałam test...no i dobrze, bo tak by nie wyszedł.ale wiecie.już widziałam to maleństwo ... wyje.2 lata i nic.sorki, ale smutno mi potwornie.
 
Nastazja rymujesz tak pieknie a.weny brak? Oj nie ladnie ;) oj my tez marzymy o wakacjach ale.fundusze niestety nie pozwalaja;(

Izu - tule ;* trzymam kciuki by w nastepnym.cyklu sie udalo&&&

MamoO, Milva u nas w.mc.donaldzie.tez.zabawka.i.jablko. bez.sensu kupowanie.wogole.trgo.zestawu, czasami jeszcze.pare frytkow zjedza. No i sok jablkowy wypija. Nagetsy jem ja ;p
 
milva violett dzieki za rady, byłam dziś jednak u lekarza na bilansie i szczepieniu i powiedziałam o problemie, dostał mały syrop duphastan czy jakos tak, prawdopodobnie problem twi w wodzie..która niestety wpływa na konsystencję kupek i przez to są lepkie i nie umie jej zrobić, i faktycznie tak moze byc bo wiem ze próbuje, dziś juz dostal mamy podawac dopoki nei zobaczymy poprawy, aczkolwiek dzis zrobił kupę wieczorem po kąpieli,
Dzieciaki zdrowe, mała zaszczepiona na ospę pierwszą dawką.... ojjjjjjjjjjjjj po 8 mies, ciągłłych chorób, odpukać.. teraz przynajmniej jeszcze z tydzień czasu musimy poczekac w domku:):) a potem moze jeszcze troche pochodzi do zlobka, bo chodzimy do ostatniejgo maja.

Izu przykro mi, doczekasz się z pewnością wierzę w to!
violett mam nadzieję że pomogą znajomości, bo lepiej by było mieć w jednym miesjcu dzieciaczki:)
mamaoskarka miło cię tu widziec!
nastaazja no to super że meżol zadowolony, ja mam jednak cichą nadzieję że zostaniesz w swojej pracy , wiesz zawsze może zwolni się etat innego pracownika;p;p
 
Hej Lalki nie piszę, bo zaje... mułem jestem, pracą, nauką, egzaminy mam we Wrocku po majówce... tak mi się chce, że nie pytajcie.
Nina dziś wstała z zaropiałym okiem na maksa... nie mogła go odkleić. Pomogłam, przemyłam i zakropiłam krople. Żeby mi się dziecko nie rozłożyło tylko... Przed egzaminami boję się..jak cholera... matura przy tym to jakaś kartkówka.
Nie czytałam Was...sorry tak mi tylko wpadł wpis Izu w oko =)
Nie martw się, nie od razu Kraków zbudowali. Uda się, przecież wiesz, relaks!
 
izu- tulę mocno :( Ja zaszłam zaraz po tym gdy pogodziłam sie z tym że Ola będzie jedynaczką. Totalna niespodzianka i Tobie takiej życzę !
asko- trzymam kciuki żeby Karo "odblokowało" bo brzusio będzie bolało. U nas wystarczy kawałek jabłuszka czy soczek Kubuś
Milva- mnie sie marzy gdańska starówka
violett- to duży ukłon w stronę Twojej mamy że sie zgodziła ewentualnie siedząc z Mariką :) a jeśli w tym przedszkolu panie takie leniwe może trzeba załatwić wizytacje kuratorium ? Najlepiej żeby dzieci były pod jednym dachem, więc trzymam kciuki oby sie powiodło !
MamaO - a jak Twoje dziewczyny ?
Netka- trzymam kciuki, nie stresuj sie !

U nas raczej wszystko ok. Kasia uspokoiła sie, zdecydowanie, co za ulga ! Najgorsza była końcówka grudnia, styczeń, luty więc praktycznie całą zimą dawała czadu. Teraz dużo szaleje na powietrzu, wieczorami ładnie zasypia. Do kąpieli zgarniam przed 19tą obie, bo później z każdą minutą coraz gorzej marudne ze zmęczenia.

Planujemy wyjazd w góry po weekendzie majowym. Gdy większość już wróci z majówki. Rezerwacja w Białce i chyba będzie trzeba znowu przekładać bo z prognozy wynika że cały tydzień ma lać a w dniu przyjazdu tylko 6 stopni w dzień :/

Póki co korzystamy z pogody i działkujemy kiedy sie da. Dziewczyny ładnie sie bawią przy brzegu jeziora. Doczekałam ! Tylko muszę kalosze im zakładać bo ostatnio mała zamoczyła adidaski i skarpetki....Dziwna sprawa, bo jest już trochę komarów ale przestały sie mnie czepiać ! Czytałam że nie lubią witamin z grupy B a ja od dłuższego czasu codziennie wypijam musującą tabletkę z witaminami. Zobaczymy co będzie dalej, bo to normalnie zbyt piękna sprawa :) tak ich nienawidzę !
 
mam mega doła. myślałam, że jestem w ciąży...a tu duuuuuuuupa... przyszła @ 10 dni po terminie...odwlekałam test...no i dobrze, bo tak by nie wyszedł.ale wiecie.już widziałam to maleństwo ... wyje.2 lata i nic.sorki, ale smutno mi potwornie.

Izu przykro mi, że się zawiodłaś:-( Uważam, że nie ma co się stresować. Wierzę, że w końcu Wam się uda! Wiesz większa różnica wieku wcale nie jest taka zła. U mnie będzie 2,5 roku różnicy i jeden wielki hardcor:baffled: W każdym razie trzymam mocno kciuki :-) Niestety jest tak, że Ci co nie planują to mają szybko i bez problemów...

Kupinosia uff cieszę się, że z Kasią lepiej ;-) Bardzo Wam kibicowałam, żeby się wszystko uspokoiło. Dla mnie jesteś super mamą :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej Wam!
Ja na szybko, bo zaraz Młodego musze z przedszkola odebrać.

Izu wierze, że sie uda! Musi! U mnie tez nic nie wychodziło przed długi czas ale akurat teraz z tego powodu sie cieszę.

MamoO witam serdecznie, super że znów jestes z nami.
(Napisała to ta, która tez teraz zagląda od wielkiego dzwona)

Venus, Milva mnie porównania doprowadzały do szału ale wiecie mam juz to gdzieś. Dość mam tłumaczenia sie dlaczego moje dziecko jest takie a nie inne. Tak jak napisalyscie, do gadania nie zmusze, do robienia na nocnik tez nie. Jest jak jest i tyle.
Innym wara od tego!!!
 
reklama
Dziewczyny mój Alanek od września idzie do przedszkola. Ciesze sie jak głupia. Składałam podanie do trzech przedszkoli i znalazł się na kazdej liście dzieci przyjętych :)
I pomyśleć ze tak się bałam :)))

Wogóle to dziś byłam z nim u lekarza bo nocy kaszlał jak gruźlik normalnie... Dostał leki, mam nadzieje ze dziś bedzie spokojnie. Mieliśmy jutro jechać na wycieczkę, ale chyba zostaniemy, boje sie zeby mi go nie zawiało jeszcze bardziej... Zobaczymy zresztą. JAk nie jutro to moze w sobote gdzieś wyruszymy

Izu. Uda się, jeszcze się uda. Widocznie to jeszcze nie twój czas. Tymek na pewno bedzie miał rodzeństwo. Trzymam za was kciuki.

Nastazja a jak wasz remont ogólnie idzie do przodu?
 
Do góry