reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dzieki dziewczyny za dobre słowa dla teściowej, dzisiaj nadal nic nie wiadomo, czekamy teraz na tomografie zeby zobaczyc czy ta martwica trzustki postepuje czy moze lek zadziałał

Phelania-gratuluje udanej wizyty,:-)

Moja Niunia też mnostwo włosków ma a ja nigdy zgagi nie miałam, oby mnie juz nie dopadła bo inne atrakcje mnie nie omijaja:-(

Żabcia
-dobrze ze spokojnie doleciałaś do Polski

Ja dzisiaj przymierzylam kurtke i płaszcz zimowy i dupa w niczym sie nie dopinam i zaczelam sie zastanawiac czy cos kupowac na te połtora miesiaca tym bardziej ze niewiele chodze, hmm sama nie wiem, na allegro nic nie znalazłam co by mi pasowało

Milego wieczora zycze kochane
 
reklama
hej hej,
dziewczyny o tych włosach i zgadze tez słyszałam... że niby jak pali zgaga to włoski rosna akurat, w pierwszej ciazy miala zgagę i mały urodził sie mega kudłaty.. teraz od 3 dni tez mnie zaczyna męczyć, ale pomaga coś "mlecznego" albo rennie, zobaczymy czy i teraz bedzie bobasek kudłaty:) w kazdym badz razie znam osobiscie 2 laski ktorym się nie sprawdziła ta teoria...


ojjjj jak mi moja corcia daje popalic od kilku dni, jak nie wali po bokach do bólu to tak naciska na pęcherz że mam wrazenie ze sekunda i się posikam... matkoooooo aktywna bestyjka:)

gratuluje udanych wizyt
maxwell nooo juz duza ta Twoja niunia, ale to juz w koncu 35 tydzien kochana... :)
żabciu witamy w pl:) wiem ze masz kupę zalatwiania, ale wiesz mimo wszystko na spokojnie proszę!!!
miłej nocki:)
 
dziewczynki gratuluje udanych wizyt!!

asko co do zgagi to z Patrykiem mialam zgage i nie mial ani jednego wloska:)
a teraz z kolei jeszcze nie mam zgagi:)

a ja juz nie moge sie doczekac wizyty ale to w poniedzialek nastepny::):):)
 
No i ja też po wizycie. Opisana w odp. wątku chociaż w sumie nie dużo do przekazania. Generalnie wszystko OK. Asko ja mam nadzieję, że w tym tyg nam strop zaleją :tak: więc też już mam radość.

Co do zgagi to nie miałam w ogóle. Zobaczymy, czy faktycznie taka łysa Anielcia będzie :eek:
A no i się dowiedziałam, że akurat na mój tp przypada szkolenie na które gin się wybiera:crazy: ale w tym szpitalu jest jeszcze paru dobrych lekarzy, więc mam nadzieję, że będzie ok. No chyba, że wywabię małą troszkę wcześniej ganianiem po schodach, myciem podłóg, nasyłaniem "białej armii" i piciem herbatki z liści malin :D
 
hej!!!
aż nie wierzę jeszcze nikogo nie bylo!????
witam cieplutko mamusie:)
chciałam zarejstrowac Kamila na szczepienie ale juz za pozno zadzwonilam grr wiec jutro musze sie umowic. Mam nadzieję że nie znajdzie przeciwwskazan bo juz najwyzsza pora...
My czujemy się dobrze, Karolcia kopie kopie ... wali mamie po wszystkim co możliwe:)
Dziś plan na obiad to leniwe.. tak mnie naszło po dodaniu przepisu na watku, że dawno nie było a nie chce mi sie kombinować i tracić czas na długie gotowanie, za to myślę o jakimś ciachu bo mama mi przywiozła piękną balszkę ktorą tez mozna przykryc zamknac i przenosic i chcę wyprobowac jak sie w niej piecze.

Rojku
no wiem wiem to głupie prawda ale radość jakby sie dostało ukochanego cukierka:) za bajtla.
U was chyba z płyta pojdzie latwiej... bo my mielismy na 2 razy z powodu obnizenia strou no i jak widac na foto .... stropppp mega duży wiec roboty było co nie miara. A dziś zaczynając ciągnąc poddasze nad garazem :)

znalazłam fajna ofertę na szafy w zabudowie na groupon i zastanawiam sie jakie ceny tych szaf sa w sklepie ile do tego kuponu rabatowego trzeba doplacic, bo korci mnie zeby zamowic taka prosta zwykla zabudowe zeby w koncu miec miejsce na rzeczy nasze i dzieci. Kupon o wart. 700 zl kosztuje 99 zl. Poczekam az o 10 otworza sklep i zadzwonie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki

wczoraj nie miałam siły by wejść na bb więc dzisiaj gratuluję udanych wizyt, ja wizytę mam dopiero 25.10 a w czwartek idę na badania tak mi się nie chce bo chodzę potem głodna i denerwuje mnie to, że ciągle nad czczo trzeba być ale już nie długo i ten koszmar każdej z nas się skończy:)

pozdrawiam i życzę miłego dzionka...
 
Buziaki z rana :-)

Niedługo zmykamy z Gabrysiątkiem na zajęcia w szkole rodzenia :tak:

Cieszę się, Dziewczyny, że wszystko ok u Was na wizytach :laugh2: Ja mam usg w ten piątek i już jak na szpilkach siedzę ;-) Ostatnie miałam przecież 29 lipca! :szok: Prawie 3 miesiące temu! :confused2: I też jestem ciekawa, co u Bobasa, czy się dobrze czuje, jak z łożyskiem...

Śniło mi się dzisiaj, że pojechałam sama do szpitala i mnie wzięli już do porodu zaczęli przygotowywać. Dostałam piżamkę, położna mi przebiła pęcherz płodowy i... kazała czekać, a w międzyczasie wygoniła do szpitalnej kaplicy żebym się pomodliła :sorry: (ciekawe, bo w UK nie ma kościółka w szpitalach...). No i poszłam do kapliczki w tej kusej piżamce a po drodze zaczęłam płakać. Uklękłam, modliłam się i płakałam a wszyscy się na mnie patrzyli w tym kościele... A płakałam, bo się bałam porodu :zawstydzona/y: I prosiłam Boga, żeby ELMIRKA była zdrowa - doprawdy, nie wiem, skąd mi się to imię wzięło??? :szok: Pal sześć, że to postać z bajki "Animki" o ile pamiętam dobrze... :sorry: Ale czyżby dziecię moje dawało znaki, że jednak jest dziewczynką? ;-)
 
reklama
Moja Lenka będzie łysa, bo ja jeszcze zgagi nie miałam:szok:
:-)
Przez dwa dni rozglądaliśmy sie w internecie za wózkiem a dzisiaj jedziemy w teren zrobić rekonesans. Rozmyslamy nad x landerem, Tako i ostatnio Mła mnie zaintrygowałas tym navingtonem- musze go dzis zobaczyc na żywca. Poza tym postanowiłam kupić dziś sobie jakis sexi komplet bieliźniany na poprawę ogólnego samopoczucia, a co!-mi tez się cos nalezy, bo ostatnio to tylko nasza Niunia i Niunia...!:-)
Co do snów to śniło mi sie że mi ktoś przecinał brzuch piłą mechaniczna-czyżby tak wyglądała wizja cesarki???

Gratuluje dziewczyny udanych wizyt!
 
Ostatnia edycja:
Do góry