reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Carmen powiem Ci,że ja to jestem już uzależniona od BB i jak czasami w pracy,albo w domu nie mam czasu na ślęczenie przed komp.i czynnego uczestnictwa na forum to normalnie jestem zła. Co prawda czytam wszystko na bieżąco,ale na pisanie nie zawsze jest czas i to jest ZŁE;-)
 
reklama
TOFIKA przepraszam,ze sie tak wtracam ale tez bym chciala z kims o czyms popisac :) Nie przejmuj sie ze nie mozesz jesc tyle slodkosci po porodzie troszke sobie odbijesz :) :tak:
A co do dzieci to prawda-jak zjesz cos slodkiego to jak bomby atomowe hihih - bynajmniej ja tak mam...po slodyczach moja corcia jest tak ruchliwa ze nie sposob opisac...nawet jesli zjem cos slonego to tez sie wierci..no ale moze dlatego ze jej nie smakuje:) pzdr:happy2:
 
Gotuje sie! W zeszlym tygodniu mialam cieplejszy sweter na sobie i kurtke a dzis 27 stopni i chyba nie przyzwyczajona juz jestem do takich temperatur .......wogole kicha weekend w samotnisci potwierdzony wiec chyba dzis do mamy pojade na noc :-(

Witaj Carmen ;-)
 
SALSIK noo to fakt-czlowiek sie uzaleznia od takich rzeczy..ja dopiero dzis po poludniu sie zarejestrowalam a wydaje mi sie ze juz jestem uzalezniona :) poza tym ciesze sie ze moge tu z kims wymienic sie doswiadczeniami czy czyms innym....bo wiem ze tu sa kobietki ktore zrozumieja i doradza i te ktore czuja sie tak samo jak ja :) a Ty w ktorym tyg ciazy jestes...czyzby tez termin na grudnia ;-) ps.dobrze ze po 18 wroci moj maz z pracy..alez go wysciskam hihi:laugh2: cale tydzien pracuje od rana do wieczora....mam nadzieje ze jak mala sie urodzi to mi a raczej NAM poswieci wiecej czasu :D
 
lysa_d witaj ;-) co do zmiany temperatur nie przejmuj sie...ja w zeszlym tyg to umieralam takie grypsko mnie dopadlo a najlepsze jest to ze pojechalam tu do szpitala i dupa:wściekła/y: w ciazy to za duzo tabletek nie mozesz lykac-wiec biedna musialam cierpiec..teraz tu u nas jest cieplo i juz sie modle,aby ten skwar sobie odszeeeeedl :) jednak polski klimat najlepszy:-D
 
Carmen tutaj są same GRUDNIOWE mamy,przynajmniej według wyliczonych terminów porodów,a jak to będzie tzn.kiedy która urodzi to się okaże. Ja jestem w 29 tyg.termin mam na 17 grudnia,ale coś czuję,że pod koniec listopada to się chyba rozwiąże:tak:
 
No tak..alez glupol ze mnie pisze jak byk,ze forum grudniowe hihih:zawstydzona/y::-)
A widzisz ja mam termin 10 dni po Tobie :) w zeszlym tyg wyladowalam w szpitalu z bolami nerek i podbrzusza...okazalo sie ze mala jest bardzo nisko ulozona i ze mam odpoczywac bo jak nie to moze sie urodzic w 7 miesiacu..kurde przestraszylam sie i staram sie teraz nic nie robic :) jedyne co robie to gotuje obiadki i kolacje dla meza _:) ale tak z drugiej strony to chcialabym zeby urodzila sie szybciej chociaz tak na poczatku grudnia,bo cos mi nie na reke ze wigilie mam spedzic w szpitalu z bolami:-( a ty tez tak strasznie boisz sie porodu jak ja ?
 
Salsik faktycznie z koleżanką głupio wyszło ale z drugiej strony to przecież nie Twoja wina że się dziewczyna nie sprawdziła, wiadomo nie każdy się odnajduję w danej pracy:):):)

ja zaraz ruszam z M na spacer do apteki po żelazo:):) czekałam aż się trochę ochłodzi bo dzisiaj to już mi było za gorąco:) boję się pomyśleć jaka zima będzie jak tak długo jest ciepło:)

witaj Carmen
 
nic kobietki uciekam :) bo maz z pracy za niedlugo bedzie wiecmusze przygotowac cos smacznego :))) do uslyszenia jutro a jesli nie to najpozniej w poniedzialek :) Milego weekendu dla Was i waszych pociech w brzuszkach :-p
 
reklama
Carmen wiesz co,że jeszcze się tym nie zamartwiam,może dlatego,że mam planowany poród przez CC.Oczywiście,myślę jak to będzie i modlę się,żeby Maluszki urodziły się zdrowe i obyło się bez komplikacji,ale nie jest to na pewno strach.
 
Do góry