reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Inka dobrze, że z pieskiem wszystko w porządku... A ze słodkościami też tak mam od jakiegoś czasu - dzień bez nutelli albo rafaello jest dniem straconym :szok::zawstydzona/y:

Freiya dobrze, że z Malutką wszystko w porządku! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie też brzydka pogoda na dworze;/

z dnia na dzień coraz mi ciężej, chwile posiedzę przy komputerze i zaraz mnie bolą plecy ale pocieszam się, że już prawie koniec września więc do grudnia szybko zleci i w końcu zobaczymy naszego maluszka:):):):):)
hehe mam wrażenie, że moi bliscy już mają mnie powoli dość bo temat dziecka to dla mnie temat nr. 1 mogę gadać dzień i noc:):)
 
Sergi to wg przesądów mojej babci Twoja niespodzianka to Gabrysia skoro wsuwasz słodycze ;) U mnie to by się zgadzało bo w brzuchu panienka a ja też mogłabym się odżywiać tylko ciastkami i batonikami :D Ale cukrzycy na szczęście nie mam :)
 
Inka - Biedny psinka :-(oby szybko doszedł do Siebie.
Freiya- super ze niunia zdrowa:tak:
Tez bym zjadla kawalek kostki czekolady ...chociaz pół:-)ale narazie rygor, po ciazy sobie pofolguje:-D
Pogoda typowo jesienna ,zauwazylyscie jak szybko juz sie robi ciemno:szok:nie długo czas zmieniamy... ale ten czas leci juz padziernik do nas puka:-)
Ide dziewczynki na serial "Na wspólnej" i sie powoli klade buzka milych kopniec od maluszków:-)i spokojnej nocki
 
Inka dobrze, że z pieskiem wszystko w porządku... A ze słodkościami też tak mam od jakiegoś czasu - dzień bez nutelli albo rafaello jest dniem straconym :szok::zawstydzona/y:

Freiya dobrze, że z Malutką wszystko w porządku! :-)

U mnie dzień bez kinder bueno to dzień stracony
biggrin.gif


Inka biedna ta Twoja psinka mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie.

Qrde siedzę cały czas na sofie a mam puls 93 i od czego to jest qrde zależne to ja nie wiem =/
 
Żabcia tak o tym ciśnieniu piszesz i o pulsie... Puls w sumie podnosi się lekko przy każdej czynności, u nas Ciężarówek chyba w ogóle jeszcze szybciej... W końcu nasze serducha pompują dużo więcej krwi, same też zwiększyły swój rozmiar odrobinę więc pewnie i pracują z większą częstotliwością...
 
Ostatnia edycja:
Żabcia tak o tym ciśnieniu piszesz i o pulsie... Puls w sumie podnosi się lekko przy każdej czynności, u nas Ciężarówek chyba w ogóle jeszcze szybciej... W końcu nasze serducha pompują dużo więcej krwi, same też zwiększyły swój rozmiar odrobinę więc pewnie i pracują z większą częstotliwością...

dokładnie tak jak pisze sergee podczas ciąży tętno i ciśnienie nieco się podnoszą, a każda czynność sprawia że serducho bije szybciej!! a nagłe zmiany pozycji- z leżenia do siadu lub do stania powodują jeszcze większe skoki
 
A mnie dziś energia rozpiera chyba wracam do zdrowia:-) bo wiecie jak się 2,5 tygodnia siedzi wdomu to teraz już w telewizję nawet patrzeć nie mogę tylko coś robię ciągle
a i doceniłam smak i węch dziewczynki to niesamowity zmysł którego nigdy nie doceniałam TO CUDOWNE móc jeść coś z przyjenmością a nie bo muszę nie czując smaku
dostawałam szału bo moja Zu chciała jeść a ja nawet naleśników nie mogłam jej zrobić bo nic nie czyłam i zdziwiona byłam dlaczego nie je a mąż stwierdził że niejadalne no cóż trochę łez bezradności wylałam :tak::tak::tak:
 
reklama
U mnie dzień bez kinder bueno to dzień stracony
biggrin.gif


Inka biedna ta Twoja psinka mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie.

Qrde siedzę cały czas na sofie a mam puls 93 i od czego to jest qrde zależne to ja nie wiem =/


Żabcia wysoki puls w ciąży to norma, ja mam czasem puls wyższy niż ciśnienie nawet 110 przy siedzeniu na kanapie a ciśnienie 90/60. Ciśnienie w ciąży mi się nie zmieniło zawsze miałam takie niskie za to puls się podniósł i lekarz powiedział, ze to normalne, bo w ciąży zwiększa się ilość osocza i puls jest wyższy. Za to niebezpieczne jest wysokie ciśnienie w ciąży. Z tym nie ma żartów.
 
Do góry