reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

cześć dziewczynki
powinnam chyba dołączyć do Was, ale nie jestem pewna na kiedy będę mieć dokładnie termin, bo mam nieregularne miesiączki i sama nie obliczę ile dzidzia już ma.
Ostatni okres miałam 16.03.2011, zrobiłam trzy testy na których były dwie grube krechy. Po tym długim weekendzie pójdę umówić się do mojej gin i wtedy wszystkiego się dowiem. Muszę zaznaczyć, że to moja pierwsza ciąża.
Pozdrawiam
Aga :)
 
reklama
czesc wszystkim dziewczyny zaczynam sie martwic jak czyytam co piszecie,,, obumarle ciaze krwawienia:-( a dlaczego? bo nie mam zadnych dolegliwosci oprocz bolących cycuxhów zadnnhych mdlosci bóli glowy a nawet smaków i zachcianek bylam na usg w 7 tyg serduszko biło ale tak czytajac wasze posty zastanawiam sie czy wszystko z dzidkiem ok czy któras tak miala w poprzedniej ciaży?
 
Witajcie :-)
U nas leci powoli, Maya troszkę lepiej chociaż w nocy obudziła się z płaczem i nie mogłam jej uspokoić.

agniesiaa81r nie wiem co to może być, mnie czasem też okrutnie brzuch zakuje ale z reguły jak przeciągam się w łóżku albo coś dźwignę.

27012701 witaj

aspirynkaa ja już o tym pisałam, jestem potwierdzeniem, że brak mdłości i wymiotów może oznaczać zdrową ciążę. Z Maya tak miałam i teraz też. Już mnie nawet brzuch nie pobolewa, nawet senność zniknęła. Jakbym w ciąży nie była. Ty masz lepiej bo już serducho widziałaś, ja jeszcze nic. Dopiero gdzieś za 3 tygodnie, więc muszę polegać na kilku testach, które zrobiłam. Na pewno jest wszystko dobrze u ciebie :tak:



https://www.babyboom.pl/forum/members/agniesiaa81r-88844.html
 
Moje objawy to jedynie bolące okropnie cycuchy, a tak to żadnych mdłości wymiotów czy czegoś innego, no może do wc biegam częściej niż zwykle.
 
2701701 -no to moje gratulacje mdłosci przyjda same a jak nie to szcześciara z ciebie choc słyszałam ze to dobrze jak sie wymiotuje ... taka reakcja ogranizmu na twoja ciaze :) mykaj do gina i koniecznie napisz jak wizyta
aspirynka - nie przejmuj sie niczym jezeli nie masz zadnych obijawów to dobrze jestes szczesciąra hehe powodzenia
 
Hejka w niedzielny leniwy dzionek!
Już po rosole, chwilka przerwy i drugie. Wy się przestańcie przejmować ze nie macie objawów ciazowych. Myślcie o fasolce i tyle.
Widzę nanusia ze jesteś z Bytomia tak jak ja:-)
Życzę miłej niedzielki chociaż pogoda niezbyt sprzyja:dry:
 
nanusia13 do gina pójdę zapisać się gdzieś na tygodniu, ale znając życie to zapewne duże kolejki są i nie wiem kiedy dostanę się, ale mam nadzieję, że jak najwcześniej.
Chciałabym zobaczyć już moją fasolkę i dowiedzieć się ile ma :)
 
Witam!!!! Ja dzisiaj o tym samym myślałam, czy z moją fasolką wszystko ok. jak narazie żadnych objawów oprócz bolących piersi i senności. pocieszam się tym, że podczas pierwszej ciąży czułam się podobnie i urodziłam zdrową córkę. pozdrawiam
 
ewka007 - z btom niom :) ak konkretnie to miechowice ale narazie mieszkam z moim miskiem w glwicach wiesz ale planujemy jakos przeprowadzke do btm :)

27012701 - no ucieszysz sie zobaczysz ciekawa jestem który to tydzien

mimozami79- kurcze ale ci fajnie ja od 6 tygodnia wymiotowałam teraz juz narazie odpukac ale mdłosci sa za to piersi wcale mnie nie bola a spac to bym mogla cały dzien hehehe :)
to fajnie ze urodziła zdrowiautkiego maluchA teraz pewnie tez :)
 
reklama
Dziewczyny po co Wy się stresujecie. Ja przy pierwszej ciąży miałam tylko i wyłącznie jeden objaw: spanie do 3 miesiąca. Nie zamartwiałam się,ani nic. Każda ciąża jest przecież inna ;-)

Byłam dzisiaj na działce i tak jakoś zmęczona jestem tym świeżym powietrzem...
 
Do góry