reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Żabcia zaraz lecę na wątek zakupowy, mam nadzieję że już wkleiłaś fotki;p;p !!! a tak wogole to gdzies ty znalazła faceta ktory zmywa i sprząta kuchnie!!!!??? moj sobie sam ustalił zasadę haha i jeszcze się jej nei zawsze trzyma, a mianowicie jak w zlewie jest pusto to umyje po sobie jak nie to kładzie i zostawia, az ja to zrobię.. grr dlatego w nowym domu pierwszy zakup to zmywarka;p;p.
Kota, a mowia ze niby koncowka ciazy w lato to masakra, a ja uwazam że kazdy etap moze byc koszmarem jak jest taki skwar.. w koncu nasz organizm zupelnie inaczej teraz reaguje.
Violett, haha no widzisz a ja takie dziewczęce dokupuje, choc naprawde z rozsądkiem, dużo po Kamisiu mam żółtych zielonych, lub poprostu w jakis wzorki:).Wiec tylko tak ciut ciut, zeby zaspokoic swoje bardziej potrzeby zakupowe hehe no i podkreślić że to ona a nie on:). Jak się uporam z porządkowaniem to postaram się wrzucic cos na wątek giełdy:).
Maxwell spokojnie, mi też wydaje się że z natłoku zajęć a potem, przytulanek mogło gdzieś ci sie coś otrzeć itp itd, na szczeście się nei powtorzylo, więc myślę że jest ok no i lekarz jutro Cię też z pewnoscią uspokoi:).

dziewczyny to strasznie miłe że mnei pocieszacie z Kamilkiem i trzymacie kciuki za jego zdrowie, wiem że to nei koniec świata dzieci chorują, nei pierwszy jego taki przypadek nei ostatni, ale jednak to forum i możliwość wygadania się wyżalenia, pochwalenia, zwykłej rozmowy, to jest cud miód i orzeszki:) bardzo mi to pomaga, tymbardziej choćby dlatego że maż daleko i nei zawsze mogę jemu się pożalić itp, a poza tym to chłop to wszystkiego nie zrozumie;p;p.
A swoją drogą to poszalałam dziś na allegro i kupiłam młodemu piękny kombinezon na zimę z H&M dwu częściowy bo cholera mała nie chciał chodzić zeszłej zimy w jedno. No i trochę zaoszczędziłam dzięki temu.. bo te kombinezonki chodza nowe w granicach 200 zł a ja zapłaciłam niecałe 100:) a oczywiście wygląda jak nówka i jeszcze sliczną czapkę kobitka daje do tego. Uwielbiam kogoś kto wymyślił allegro:D
 
reklama
hehehe no co ty, ja mojego męża poznałam na kurniku, graliśmy w tysiaka, i o dziwo grałam z nim i jego dziewczyną!!!!!!!!! oczywiście do rozbicia zwiazku się nei przyznaje:), jak to on zawsze powtarzał on bardziej traktował ją jak przyjaciółkę, i odległość była kolosalna( haha u nas tez nie mało bo 200 km ale co tam) no i zanim się spotkaliśmy pisaliśmy ze sobą i graliśmy jakieś 7 miesięcy:) hehe ale tez mnie nie raz wkurza na maxa:) a ugotować umie jajecznicę wodę na herbatkę i jakies kanapki zrobie itp itd, ponoć w pracy robił rosół! ale ja go na oczy nei widziałam i nie jadłam więc nie wierzę;p;p. Ale to i tak duzo, niektorzy wodę na herbatę przypalą:)
 
Hehe to fajnie =)
A mój do mnie napisał że mam fajny opis o sobie i ładne zdjęcia i się zaczęło On był w UK ja w PL ale przyjechał i przyjeżdżał przez rok a potem ściągnął mnie do UK =) A co się okazało mieszkamy 35 km od siebie w PL =)
 
net łączy ludzi:D, ja zmykam spać, bo padam, do tego mam dziwne wrażenie ze coś mine łapie też z tym gardłem, mam takie dziwne uderzenia gorąca przy tym:) moze jak sie wyśpię, wyleże itp to mi przejdzie;p;p
miłej nocki papa
 
No to widzę, że wszystkie mamy gardłowy problemik. Ja sobie wypatrzyłam taki malutki ropny czop na migdale. Już się zaczęłam zastanawiać, czy to nie jakiś gronkowiec czy inny diabeł... bo nie byłoby to fajne...

Ja natomiast poznałam męża na pielgrzymce dominikańskiej.... :) każde z nas wtedy było w innym świecie. Ja po zerwaniu, on wtedy z inną i jeszcze długo tak było. Dopiero po paru ładnych latach się jakoś zgadaliśmy :)
 
dobry wieczór

cały dzień mnie nie było i bałam się ,że nie nadrobię zaległości a tu proszę, tylko 2 strony. czyli weekend + ładna pogoda = wolne od bb
my dziś byliśmy u rodziców mojego M na obiedzie a później u znajomych na grillu i dopiero wróciliśmy.
jutro czeka mnie przenoszenie mebli do nowej sypialni i przeróbka starej dla Aleksego- malowanie i powoli umeblowanie.

spokojnej nocy
 
reklama
ej dziewczyny, ale czad z tym poznaniem faceta (męża) przez neta:D ja to jednak jestem staroświecka i oczywiście poznaliśmy sie na jakiejś imprezie u znajomych...
 
Do góry