reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

becia84



Ja właśnie wróciłam od dentysty. No i mimo, że przed ciążą miałam tylko jeden ząbek do robienia to okazało się, że jeszcze 3 zaczynają się psuć. Dzisiaj ten jeden zaległy zrobiłam, a resztę chyba powoli co miesiąc po jednym będę robić. Ze względów finansowych oczywiście... Poza tym lekarz mówiła, że nie ma co się spieszyć.

becia84 :też mnie czeka wizyta u stomatologa,ale zastanawiałam się czy w ciąży nie ma żadnych przeciwwskazań.Wczoraj byłam u gin.,ale zapomniałam o to zapytać.
Cieszę się,że w Twój M.w końcu budzi się opiekuńczy partner i tatuś-POWODZENIA.
 
reklama
Salsik- gratuluję 2 zdrowych córeczek :) i niech rosną jak na drożdzach :) a waga? co to jest 9 kg przy ciąży bliźniaczej?? kochana - nic :)
Dziękuję,dziękuję:-) też się pocieszam,że 9kg.to jeszcze nie ma tragedii,zwłaszcza,że nasze dziewczyny mają większość wymiarów i parametrów lepszych od nie jednej ciąży pojedyńczej.
 
salsik to ja mam już 9 kg na plusie i to przy jednym maluszku :) ale nie ma co się załamywać :) później się tym będe martwić :) gratulacje dziewczynek :) ja nadal żyję w nieświadomości :) a USG mam dopiero w 28 tygodniu :/
 
salsik gratulacje:)
co do wagi to masz świetną ja już mam ponad 9 na plusie a jeszcze trzy długie miesiące przede mną...staram się tym nie przejmować byle Michaś był zdrowy aczkolwiek z drugiej strony jestem PRZERAŻONA tym, że nie mogę zapanować nad lecącymi kilogramami mimo tego, że nie siedzę non stop przy jedzeniu;/ ehh :-):-)
 
Hejka!:-)
Venus, tatasmok i salsik - gratulacje!:-)
Kota, wspolczuje tego bolu.... mnie chyba w 15 tyg zlapala rwa - ten bol jest nie do wytrzymania... ale kosc ogonowa??? czyzby maluszek sie rozpychal???;-)
Co do wagi - w ciagu 2 tyg przybylo mi 3 kg.... zaczynam rosnac...;-)
Mialam dzis usg - na szczescie wszystko w porzadku, wiec kamien spadl mi z serca.... w piatek mam wizyte u gina, zobaczymy jakie sa dalsze zalecenia i moze w koncu odstawie luteine...;-)
Co do oczekiwan rodziny itp - to nasze zycie i jest tylko jedno.... Sergie -piekny i madry ten cytat na FB!
 
reklama
A mnie znowu ta nerka boli :-( Zaczynam sie martwić, żeby mi nie przestała działać

Kochana zrób coś z tym nie czekaj...uważaj na siebie i maluszka.

kwestia płci dziecka u mnie też została niezbyt miło przyjęta...ja sama też bardziej byłam nastawiona na dziewczynkę ...
ostatnio trudne dni u mnie, czekam na nowy miesiąc- oby było lepiej....

No tak rozczarowanie potrafi czasem wpędzić w dołek...pamiętaj jednak,że wszystko odczuwa maluszek i go to boli...
Chłopcy są naprawdę kochani... Najlepiej nie nastawiać się na płeć...tylko dziękować Bogu za ten CUD jakim jest dzidzuś!
Głowa do góry niedługo zmienisz zdanie:tak:
 
Do góry