reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudzień 2011

Hej

Normalnie nic mi sie nie chce.. Jakas taka zużyta się czuję.. Alan w nocy zas marudzil, nie wiem, moze to juz "3" ruszyły...?
Teraz siedzi na nocniku, powinnam z nim na zakupy isc ale nie chce mi sie nawet ubierac :cool:

Mam dla niego cielecinkę na obiad i zastanawiam sie co z nia zrobic, macie jakies pomysły???

Nastazja na "4" u nas byla tez podwyzszona temperatura moze i u Adasia tak jest?

Aga no to Oleńka przebila z zębami mojego Alusia :) U nas nadal 12 zębów:)
 
reklama
Dzień dobry.

Maciuś usnął ok 5 a wstał po 7 poprzekręcał się i znowu usnął i wstał ok 9 i popłakiwał, zmierzyłam mu temp no i 38.5 chiolera nie mam pojęcia od czego ta gorączka, pierwszy raz taką ma.
Kaszki nie zjadł może z 70 ml i więcej nie chce i siedzi wtulony we mnie i ogląda biedaczek bajki.
A ja jestem nieprzytomna normalnie zaraz muszę położył Maciulka na sofie i iść sobie zrobić kawkę bo usnę na siedząco.

Milva gratki dla Tz :-)

Nastazja oby to się okazały ząbki.

Netka nie bądź taka daj filmiki na zamkniętym bo z ciekawości nie mogę.
 
Kota to samo ja usłyszałam o płci Ninki, że wg ginekologa to córa ale pewności nie da, bo jeszcze jest czas na siusiaka.
Milva Gratki dla Twego P.

Dziewczyny współczuję Wam tych ciągłych chorób, katarów, gorączki itd... Ninka była na piersi tylko miesiąc, a w życiu chorowała, tak, że katar miała tylko 3 razy w tym 2 razy powiedzmy, że poważniej...za 3 razem nawet u lekarza nie byłyśmy. Więc chyba z tą odpornością dzięki pokarmowi mamy jest różnie.

No i straszycie mnie tymi zębami, mamy dopiero wszystkie jedynki przebite... a jak czytam o 4 to mnie wzdryga-bo do tej pory lightowo było w porównaniu do tego o czym piszecie.

Mój brat był dziś u nas, kręciliśmy zwiastuny filmów, z Ninką, z nami. Co się naśmiałam... Padaka. Mamy wszystko super jak w prawdziwych filmach, jest ścieżka dźwiękowa, napisy-wszystko... Mamy horror, film o superbohaterach i jeszcze 2 inne. Nie możemy wyrobić ze śmiechu, chciałabym Wam pokazać, bo Ninka sprawdziła się bajecznie haha nawet o tym nie wiedząc... ale wstyd mi, bo wyglądam jak ostatnia murza.
Jak nakręcimy coś, co będzie nadawało się do pokazania dla ludzi to się podzielę.
Oj wiesz co. Jak się powiedziało A to trzeba pow. i B. Dawaj te filmy i to już!. Jak wiedziałaś że nie pokażesz to trzeba było się nam nie chwalić. Pokaż, prosimy...

Nasmarowałam posta na tel i sie skasował.

Maciuś ma 38.9 gorączki także nie śpimy.
Ło matko!:szok: Bidulek mały i ty też się namęczysz. Zdrówka życzymy z Mikusiem na czele, bo on wie co to znaczy.

Witajcie,
My też nie śpimy od 6:30. Adaś całą noc gorączkował w granicy 38 stopni. Pytanie brzmi: kolejna czwórka? czy choroba? Dziś poobserwuję, jak dojdzie katar lub kaszel idziemy jutro do lekarza. Oby to były zęby.. :-( Narazie spacer sobie odpuścimy.

Z M. całkiem dobrze. Dowiedział się że szukam pracy, ale nie zaprotestował póki co. Idziemy na śniadanie.
I następny chorowitek. Adaśku, kochany dla ciebie też zdrówka od cioci i Mikołajka.

Jak piszecie o tych temp., marudzeniu i nieprzespanych nockach to aż mnie trzęsie. Przecież MIki nie tak dawno miał to samo, a ja płakałam w poduszkę bo byłam bezradna:-(


Ja po skalpelku:-) Czuję się świetnie. Mam ochotę na TzG ale przy spiącym Mikusiu nie będę szaleć, bo nie wiem ile pośpi. Dziś o 16.00 jedziemy z MIkim na kontrol. Mam nadzieję że antybiotyk będzie można już wyrzucić.
 
Nie dziewczyny poważnie nie mogę pokazać tych filmów ale pokarzę inne jak nakręcimy. W apple jak ktoś ma ipad to jest fajna aplikacja iMOVIE gdzie można kręcić filmy i zwiastuny, mają tam przykładowe, można podłożyć i powstaje film... normalnie ze ścieżką dźwiękową i wszystkimi detalami-jak w kinie-wystarczy trochę zmysłów i pamiątka wychodzi śmieszna.
 
Narazie gorączka nie wróciła. Innych objawów brak. Może to zęby bo nie była bardzo wysoka około 38 st, ale przy ostatniej czwórce miał straszną biegunkę, no chyba że idzie dolna, to wtedy zawsze była temperatura. Teraz Adaś śpi, bo wrócił z sanek, jak wstanie to mu przejrzę w tej buzi czy coś się nie dzieje.
Byłam w dwóch miejscach zawieźć CV, w jednym z ogłoszenia, w drugim tak sobie, bo po drodze mijałam. Wiem że nic z tego nie będzie, ale próbuję, żeby nie mieć pretensji do siebie. Niestety po studiach pracowałam krótko, potem dziecko i moje doświadczenie jest marne. Nie mam niestety znajomości.. :-(
 
Dziewczyny, mam taką prośbę: wrzucajcie linki do tematu LINKOWNIA jak macie coś ciekawego. Widzę że rzucacie w inne miejsca a to potem ginie, a czasami może się przydać
 
dzień dobry
ja właśnie wykorzystałam moment gdy Młody śpi zrobiłam trening.
teraz zabiorę się za jakiś obiad i później czekam na moją mamę bo ma do nas przyjechać bo jutro jedzie :-(
będę wyć zapewne.

Adaśko, Maćko trzymajcie się chłopaki dzielnie i nie dajcie chorobie!!!
 
Aga, Sosnowiaczankazazdroszcze ze już tyle zebolow za wami:p
Milva gratki dlaTz:)
Netka dawajfilmy  razd dwa trzy!!!:D
Zabcia hmm tospora temperatura zdrowka dla Maciusia::**
Nastazja oby to byłytylko zeby a nie chorobsko:**

 A u nas przyszedł mójtata i zabral nas na sanki do lasu:) mala troche połaziła a teraz spi jakzabita widocznie dobrze jej to zrobilo. A mi za to tez się chce tak spac zemaskara.
 
reklama
U nas temp spadła do 37.5 i Maciuś się bawi zaliczył dzisiaj swój 1 w życiu upadek z sofy na szczęście jest niska. Podskakiwał wołając KASI i spadł chyba chciał powiedzieć moje imię bo siedziałam obok i nie wiem jak to się stało.

Biorę się za porządki póki młody się sam bawi.

Netka ale Ty to jesteś ... my tu prawie jak rodzina BB ciotki i BB kuzyni :-D
 
Do góry