reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

AnetaW- jakis czas temu mnie sie Lenka mocno odpażyła i pomógł Bephanten:)

A ja wsytałam zmecvzona, bo koło 2 Lena obudzila ise na jedzenie, i zasnela na 30 min po czym wstala i sie kulała . Waliła błowa w szczebeleki, ze ja wzielam do nas, zeby posiniaczona nie byla;p i miedzy nami tez obroty robila i tak do 5-6 nie pamietam az;| A Lene uspil i wstala po 15 min z płaczem, ktorego nie dalo sie jej uspokoic, dopiero jak dałam nurofen to zasnela i wstała przed 9.

Dzisiaj Lece do babci porobic jej opłaty i wieczorem do kosciola na msze wieczorna, bo po niej jakies spotkanie da rodziców chrzczacych dzieci. Jutro do fryzjera zrobic odrosty (juz chyba na pół głowy mam haha) i cały dzien w kuchni bo pieke trzy ciasta i doprawie miesko, zeby na niedziele ładnie przeszlo.

Buziaczki dla Mikołaja :)
 
reklama
Venus- 100 lat dla Mikiego !
Freiya- ech współczuję...
lysa-jestem ciekawa jak tam pierwszy dzień w przedszkolu !
ewka- sprytne rozwiązanie !

Pamiętam sposób koleżanki na to żeby dzieci nie grzebały sie w ziemi. Niektórzy mają w domach wielkie donice stojące na podłodze i one kuszą małych odkrywców :) Można na taką donicę założyć zwykłą damską rajstopę ale na skubanie listków recepty nie mam :baffled:Ja musiałam trzymać kwiaty poza zasięgiem małej, tym bardziej że posiadam trujące rośliny


Wczoraj Kasia nauczyła sie jeździć dupcią po podłodze, najpierw na wstecznym ! Odpycha sie rączkami a zainteresował ją samochodzik :-)
 
Witam sie i ja z meeega leniem. Mialam jechac do Freyi po zaswiadczenie pozniej do szkoly i nic mi sie nie chce, wiec zrobie to w nst tyg.

Anetaw u nas zwykle pomaga maka, ale bardz dobra jes masc tormentiol, i clotrimazolum/ Obydwie kupisz w aptece i sa bez recepty i dosc tanie. Tylko ta clotrimazolum to juz w ostatecznosci bym zazstosowala.

Netka t ja czekam na Twojego posta na zakupowym:) Bo moja Marika w listopadzie konczy 2 latka wiec akurat:)

Nikuss tak odnosnie studium powiedz mi kochana czy u Ciebie tez sa zapisane osoby po 50?? Klezanka sie zapisywala i spojzala na liste i dopatrzya ze jest sporo pan p 50 a takich jak by to doslownie garstka xD Kiedy macie pierwszy zjazd?
 
Aneta w my tez ostatnio mielismy odparzenie i nic nie pomagalo a maka ziemniaczana jeszcze pogorszyla sprawe nawet nadmanganian potasu nie dal rezultatu dopiero pomoglanam wizyta u pediatry i masc triderm krem i zmiana pampersow na te sensitive i nastepnego dnia pupka i pipka była już inna a po 3 dniach nic nie było widac:)
Aga wspolczuje bolu glowy ja kiedys tez tak mialam i babcia mi polecila stary ich sposób żeby sobie klasc liscie chrzanowe na czolo
Netka pochwal się tym co dostalas:)
Freiya wspolczujeci weekendu z tesciowa:(
Nastazja niezly rozbojnik z adasia jak się już bierze za rozbieranie podlogi:D
Kupinosia moja mala strasznie rwie listki ostatnio urwala kawal kwiatka tesciowej haha
Sto lat dla Mikołajka:*
U nas nocka była tragicznamala od 12 poplakiwala i krecila się przez sen o 1 się obudzila z megaplaczem posmarowalam dziaselka i wsadzilam czopka i pomoglo troche o 4 znowu placz i marudzenie normalnie jakas masakra nie dosc ze w dzien nie spi to jeszcze w nocy a ja razem z nia:(
Dzis A wroci i może wrescie jutro będzie miał wolne:D
 
Venus- ucałuj przystojniaczka !!!:tak:

Freiya- współczuję...co innego gościć 1 osobę, a co innego 3 i w tym "ukochaną" teściówkę:no:
nikuss - smaka robisz tymi wypiekami!;-)

Nocki lepsze -Bartek tak się nie kręci, ale wcale nie czuję się bardziej wyspana;-) Podczytuję, ale wieczorem juz nie mam sił na pisanie.
Wczoraj mały wszedł po schodach na 1 piętro u babci -oczywiście asekurowany z tyłu, ale cholera nic się nie bał, tylko eee i eee wołał i dalej do przodu.
 
Venus sto latek dla Mikołajka :-)

Nastazja hehe nie wyrobisz z remontami jak Adaś już zaczął odrywać panele i drzwi od szafek :-)

Milva mój mały też już łazi po schodach jak idziemy na górę to zasuwa sam a ja z tyłu jako asekuracja :-)

ewka dzięki za pomysł z bąbelkami zobaczę w szafie czy mam a jak nie to owinę ręcznikami :-)

U nas nocka średnia bo Maciuś wstaje o 4,30 razem z tatusiem i musi połazić po mieszkaniu potem zjeść kaszkę i po 5 idzie spać a ja zanim usnę to jest 6 a o 7 jest ostateczna pobudka, chodzę ostatnio jakaś mega wykończona czasu mi brakuję i tęskno mi za wyjściem na świeże powietrze na spacerek, dzisiaj mały miał zostać z M a ja miałam iść do centrum po telefon ale raczej sobie daruję nie jestem sadystką M boli ręka także wolę żeby nie dźwigał Maciejka.
Maciuś teraz sobie śpi a ja przed chwilką odkurzyłam i ogarnęłam salon a od razu jak wstałam posprzątałam pokoik na górze bo kolega ma dzisiaj u nas nocować a tam to pranie to zabawki.
Teraz chwileczkę sobie siadam odpocząć bo zaraz przywiozą mi małą i jutro pewnie też ją będę miała bo koleżanka chyba pójdzie do pracy a w sumie mi to już jest obojętne czy siedzę z 1 czy 2 dzieci a i tak nie wyje nigdzie :-)

Kupinosia ile czasu dziecko musi siedzieć w domu przy ospie ?? Maciusiowi już schodzą strupki.

Qrcze jestem zła bo myślałam że dłużej damy radę nie włączać grzejników w domu a tu dupa wczoraj na noc musieliśmy załączyć takie zimno w domu a nie chce młodego zaziębić. Dzisiaj na dworze o 8 było tylko 9 stopni a teraz jest 12 masakra zimno się zaczyna i będą krzyki przy ubieraniu.
 
Czesc Kochane

Sto lat i zdrówka dla Mikołajka Venus.

Dzieki za porady Kochane, mnie głowa boli od kiedy pamietam, czasami wystarczy tabletka i jest ok a czasami nic nie pomaga, juz nawet tomografie kiedys mi robili i nic nie wyszło, ale AanetaW-poddałas mi pomysl z tym magnezem, bo w ciazy brałam duzo magnezu i głowa nie bolała mnie ani razu-dzieki, dzisiaj juz po aspirynie jestem a nadal mi ćmi ale mozna przezyc.

Aha- Aaneta moja mala tez miala odparzenia-ale to było ewidentnie wina pieluch-wrócilam szybko do oryginalnych pampersów, no i poki pupcia sie nie wygoila to zmiana pampersa co godzine a nawet czesciej, mycie pupy tylko woda przegotowana, duzo wietrzenia, mala leżala z goła pupa jak tylko mogla no i nam tez sudocrem nie pomogl, kupilam w aptece jakis polecony przez farmaceutke specyfik-firmy bioderma-niebieska tubka o nazwie ABCderm dosyc drogi bo 27 zl-po tygodniu nie bylo sladu. Nie wiem czy to ten specyfik czy zmiana pieluch zadzialala
 
Maleństwo, Żabcia- no i urwał tą listwę, w prawdzie ona nie była przykręcona bo jak kiedyś wnosiliśmy kanapę to zahaczyliśmy i się wyrwała, ale ten spryciarz od razu wiedział za co się zabrać. A drzwi z jego komody akurat wyrwał zawias, na szczęście podobno da się to jakoś przykręcić.
Byliśmy w rossmanie- brakło mi herbatki dla niego i nie kupiłam bo nie było tych co Adaś lubi- jakieś wybraki mieli.. :crazy: Za to kupiłam dwie kaszki i dostaliśmy fajną puszkę z bobovity. Szybko wróciliśmy bo Adaś marudził i zaczęło lekko padać. Teraz młody śpi w wózku a ja trochę ogarniam neta.
AnetaW U nas na odparzenia pomogła jedynie maść robiona w aptece- ale to dostałam receptę od pediatry. Z takich bez recepty u nas najlepiej sprawdza się bephanten, sudocrem jakoś nie pomaga.
 
Aga- a dużo pijesz ? czasami z odwodnienia boli głowa
Aneta- częste wietrzenie też może załagodzić odparzenia
maleństwo- ojej, współczuje nocki
żabcia- wychodziliśmy chyba już po tygodniu, unikaliśmy tylko słońca i ludzi...podobno trzeba uważać żeby nie przeziębić ospy
 
reklama
Dzien dobry
Od 10 Mlody u dziadków a ja zamiast odpoczywać ryję rejony i teraz prasuje.
Pózniej dokończe kuchnie i na 17 uciekam na spotkanie.

Venus najlepszego dla Mikiego.
Aga ja tez mam straszne bole głowy ale u mnie to migrena, jak już zacznie boleć to koniec. Nic nie pomaga.

Milego dnia
 
Do góry