reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
papayka 30 września lecę już odliczam dni :-)

Phelania super że z ciążą wszystko w porządku teraz życzę szczęśliwych 7 miesięcy :-) Świetny prezent dostaniesz na urodziny też bym taki mogła dostać w lipcu :-)

Ale się zestresowałam mała mi tak przeraźliwie płakała że aż się robiła purpurowa na swojej mulatkowej twarzy i była cała rozpalona zmierzyłam jej temp 39,3 za chwilę znów i temp ta sama dzwonię do koleżanki ale nie odbiera więc wlazłam w tłumacza google i napisałam sms-a do jej chłopa ten do mnie dzwoni i mówi żebym dzwoniła do Magdy i dalej nic na szczęście zapukała do drzwi mała dalej szlochała płakała i była rozpalona przyjechał jej tatuś i powiedział że mała rano spadła z łóżka i sprawdzał główkę i rączki czy nic jej nie jest i stwierdził że jest jakaś dziwna o 18 jadą do lekarza ciekawa jestem ci się okażę mam nadzieję że to ząbkowanie albo tylko 3 dniówka nic poważniejszego.
NO i mam nadzieję że Maciuś nic nie złapie.
 
Phelania gratki!!!! Super ze wszytko poki co ok! Ja sie dzis dowiedzialam ze moja kumpela ktora byla tez w cizy jak chodzilam z Benem I urodzila swoja corcie 6 grudnia tez jest w ciazy, 9 tydzien ale to juz jej 7 ciaza I poki co tylko jedna donosila wiec mam nadzieje, ze I teraz jej sie uda :-)
 
Sosnowiczanka, Łysa, ja już nie parkuję na tamtym miejscu. Na parkingu stoi ze 30 aut, a to miejsce jest chyba najdogodniejsze do nocnej kradzieży :/

Net-ka, jakbym miała Jaguara, to miałabym też garaż :D

Kupinosia, dzięki. Rozumiem, że Ci żal, że nie masz Kasi przy sobie w nocy, ale jeśli to było kosztem M, to najwyższy czas ;)

Dorotar, skoro z Amelki taka żywa woda, to nie ma co luzować. Przynajmniej na razie.

Freiya, może i nie masz ochoty na większy spęd, ale na pewno miło będziecie to wspominać :)

Nikuss, jak się nie da, to się nie da. Też jestem zdania, że chrzest najważniejszy. Z drugiej strony goście na chrzest w pewnym sensie pokrywają swoje koszty ;)))
A do księdza idź z prośbą o chrzest, a nie po uwagi o ślubie. Na to przyjdzie pora ;)

Violett, powodzenia w rozszerzaniu diety! Mam nadzieję, że Fabianek będzie miał inne zdanie na temat dyni ze słoiczka niż ja ;)
OMG, nie dziwię się, że Twój P taki pomocny! Zwykle dzieci z rodzin wielodzietnych są lepiej zorganizowane i przystosowane do samodzielności :)

Papayka, to dopiero będzie bal! Tyle imprez i tylu gości! :)

Łysa, jeśli potrzebujesz, żeby wysłać Ci jakieś czopki (bez recepty, bo nie mam wejścia) daj znać!

Phelania.... zazdroszczę Ci tej małej fasolki. Ja swoją też pierwszy raz widziałam w 7-mym tyg....ach... :)
 
reklama
mla myslalam o tych czopkach na v.... nie pamietam nazwy :-D Jezeli tutejszy Turek nie bedzie mial albo ńie da rady sprowadzic to sie do ciebie zglosze i dziekuje :*
 
Do góry