reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dzięki dziewczyny za słowa pociechy!!!! U nas zębów nowych nie widać , więc nie wiem skąd to się wszystko dziej, w dzień śpi bez problemu, a w nocy koszmar...doszło do tego, że zaczynam się bać wieczorów normalnie...ale co zrobić i tak kocham go okropnie mocno, dlatego tez chyba potem jeszcze bardziej jestem zła na siebie, że mam wyrzuty do niego i czasem nawet głos podniosę- a on i tak nie wie o co chodzi, tylko się patrzy i śmieje:sorry:, ale tak jak mówicie-niestety przemęczenie robi swoje.

Mła- a w nocy malutka śpi bez pobudek? 4.50 - dla mnie to godzina, do której nigdy nie byłabym w stanie się przyzwyczaić:szok:

Najlepszego dla Bena!

A co do ciąży, to ja wspominam dobrze, nie wymiotowałam- jedyne co mnie męczyło, to mega zgaga przez całe 9 miesięcy , pamiętam jak mnie to wykańczało:baffled:
 
reklama
Milva kiedy przeczytalam fajny artykul o zabkowaniu i tak wlasnie wypowiadali sie dentysci ze bol dziasel dotyka dzieci zawsze w nocy, bo w ciagu dnia to sie czyms zajma, pogryza, wloza do buzki itp a w czasie nocy sa zdani tylko na siebie.. No i zeby najbardziej bola jak sie tam gdzies daleko przebijaja gdzie jeszcze ich nawet nie widac.
 
Ja pierdziut mamy takie stukniętego klienta, że wiecznie twierdzi, że co ta moja szefowa gada, że ciąża jak to ona zmęczona może być, przecież ciąża to nic. Normalnie IDIOTA. Gadać się nie chce.

SOSNOWICZANKA ach to już wiem o co chodzi, moja szefowa nie opłaca, pytałam się a powiem Ci jak obeszli to tam gdzie miałam praktyki, poprostu wynieśli radio na zaplecze. Radio sobie tam gra, drzwi są uchylone i ok, podobno jak jest na zapleczu to nikt do tego nie ma prawa się przyczepić.
 
AGAPA jak ja uwielbiam wielkie zakupy:no:, sama czy dziećmi??
No niestety byłam z maluchami. Niby P. zaproponował że mogę mu zostawić, ale ja honorowo je zabrałam, a co? Przecież dałam sobie radę:-D:-D:-D Wkurza mnie tylko BIEDRONKA. Poszłam tam na zakupy, niby niewiele bo tylko 3 rzeczy, ale za ponad 60zł. W portfelu miałam niecałe 20, a kartą nie można tam płacić. Wiec zapindalałam z powrotem po sklepie i odkładałam produkty. Zostawiłam tylko banany dla dzieci bo były tańsze.
 
AGAPA czyli z Mają i małym???
Oj rozumie z dziećmi ciężka sprawa, a Biedronka fajny sklep i tani tylko ten jeden feler, że nie można jednak tą kartą płacić.
 
Czy wasze dzieci też tak lubią zasypiać na brzuchu?Bo Natalka bardzo i wogole też lubi na nim poleżeć.Trenuje wytrwale,jeszcze nie raczkuje,ani sama nie siada.Podnosi się póki co do pozycji raczkującej i buja tyłkiem.Coś mnie niepokoi.Jeszcze niedawno przewracała się z brzucha na plecy,a teraz tego nie robi.
 
Agniesia jak wieczorami karmie przed snem Alanka to kladę go a naszym lozku, kladę sie obok, daję mu cyca a on je az jak juz prawie spi to nagle wypuszcza piers z ust, przewraca sie na brzuszek (czasem tylko na bok) i w jednej chwili spi:) A ja czekam parę minut zeby dobrze zasnął i przekladam go do swojego łóżeczka:) Zazwyczaj tak to wygląda.

Alan juz spi, mam nadzieje ze spokojna noc przed nami... Tez uciekam, bo rano trzeba wstac do pracy, M musi isc mi odebrac wynik badania histopatologicznego, a popoludniu zasuwam z nim do gina. Wogole to jutro miną dwa tyg od tego mojego zabiegu a ja nadal krwawie... juz nie tak duzo, ale nadal, nie wiem co mi na to powie... Niby do dwoch tyg po moze byc jeszcze krew, no ale... sama nie wiem. Ogolenie krwawie ok 4 lipca, masakra dziewczyny, masakra:no:
 
reklama
agniesia mój Maciuś też uwielbia spać na brzuszku :-)

No to muszę oświadczyć że wypisujemy się z klubu bezzębnych grudniaczków bo mamy dolną lewą jedynkę która ślicznie stuka pod łyżeczką ahhhh jaka jestem szczęśliwa z tego powodu.
 
Do góry