reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nikuss u mnie Fabian nie umie kosi kosi robic wiec nie martw sie ze Lenka jest sto lat za murzynami:)

ehh Fabian pospal cale 20 minut.. wrr;/
 
reklama
Dzien dobry
Ja znów miałam kiepska noc bo Mlody płakał i budził się co chwile!

Mimo tej paskudnej pogody życzę Wam miłego dnia!

Maxwell super wieści- nie ma to jak wspólne mieszkanie! U mnie podobnie, meble wybierała i urzadzala mieszkanie ex mojego M! Więc głupie malowanie i zmiana kolorów ścian sprawiła mi wielka radość!
 
witajcie,

Maxwell, rewelacyjne wieści! gratki, cieszę się razem z Wami i trzymam kciuki za wicie nowego gniazdka jednocześnie zapraszam do wątku "home sweet home" :tak:

Kuba też nie robi kosi łapki i nawet nie chce się nauczyć, bo jak próbuję mu pokazać jego rączkami, to od razu je wyrywa, ale za to robi "papa" :)
 
Sosnowiczanka co do chrztu- jest u nas taki zwyczaj, że za chrzest płaci ojciec chrzestny dziecka ;))- ale to na marginesie. U nas jest co łaska więc za chrzest było dane 50zł ale wiem, że niektórzy nie dają nic i ksiądz u nas nie robi problemów.
 
Jejciu papierologia w pracy dzisiaj nieziemska-uff, już chcę do domu.
Zulcia też jeszcze nie robi kosi kosi ani papa.
Ja z braku ludzi w domu, którym mogłabym cosik ugoować dzisiaj jem kupione jedzenie czyli wezme sobie udko pieczone z kurczaczka i sałatke, mŁoda zje jakiś słoiczek i tyle:-)
 
Maxwell, po kilku godzinach "plaszczenia tyłka" każdy stołek jest tak samo twardy - nie ważne czy kierowniczy, czy inny ;) Niewiele się zmieniło :)

Sosnowiczanka, ja zapłaciłam 200 zł.
 
Sosnowiczanka, ja za chrzest zapłaciłam 150zł, chcieliśmy jakoś wyśrodkować, bo chodzą słuchy, że ludzie dają od 50 do 250 zł.

właśnie ustalam ze współpracownikami godziny, w których będę pracowała, bo wracam na 7/8 etatu i odpada mi godzina na karmienie Kuby, więc mam 6 godzin pracy, mój powrót się staje zbyt realny i zaczynam łapać doły.
 
łysa spoznione zyczenia dla Benia:*
sosnowiaczanka ja juz placilam jak chrzest zamawialam i ksiadz powiedzial wg cennika 150 zl sie nalezy.
Maxwell to super wiesci:))
u nas pogoda paskudna leje jak nie wiem:(( mala mi sie co godzine w nocy budzila, A w delegacji poprostu dola zlapalam:((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez jestem wkurzona na ta pogodę ,kurcze polowa lipca a tu taki deszcz i ziiimno!!! Nie mowie tu zeby byly upaly ale chociaz zeby nie padalo Mielismy isc z młodym na spacer na poczte i na cmentarz do dziadków a tu dooopaaa:baffled:Az człowiek dostaje doła szaro,buro jakby listopad był:confused2:Młody spi z M po akrobacjach ...a ja siedze w kuchni i pije kawke juz druga:nerd:
 
Do góry