reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
ewka007- gratulacje:-),ciesze się że u dzidzi oki

Dziewczyny-ja mam dzisiaj mega lenia, nic mi się nie chce robic-tylko bym spała, jeszcze mdłości które ostatnio to juz były minimalne dzisiaj jakoś wróciły:szok:, mam nadzieje że na jeden dzień.

U mnie z waga jest zupełnie inaczej- miałam mdłości od 5 tyg i schudłam do teraz ponad 6 kg, dopiero teraz zaczynam jeść, a za to w ilościach hurtowych i wiecie co jak ja zawsze miałam problem z wagą to teraz moge zjesc co chce i ile chce i waga zwiększa sie najwyżej 0,5kg. Ale wiem że pewnie niedługo pojdzie w góre:tak:
 
Dziękuje dziewczyny!
Mnie od słodkiego odrzuciło-w sumie dobrze.
Zjadłam już 3 ogórki małosolne, truskawki i rogalika i dalej mnie ssie:-)
 
jak tylko przyjde z pracy ,pozwole sobie na pyyyszna kolacje-chodza mi po głowie sandwiche z serkiem zółtym i szynka :-)mniam takie przypieczone a co tam pozwole sobie bo od jutra zdrowo sie odzywiam :-)Rano płatki fitness z 2% mleczkiem;-)
Miłego wieczorku kochane
 
Hej kochane ja tylko na chwilkę i idę nynki,bo padnięta jestem jakaś. Byłam dzisiaj na przezierności karkowej. Wszystko jest w jak najlepszym porządku,dostałam tylko nakaz konsultacji u endokrynologa bo mam powiększoną tarczycę...Maleństwo ma już ponad 5 cm,i dłuuuuuuuuugie nogi ;-) jest bardzo ruchliwe,jutro wstawię zdjęcie
 
Firanka ten mój lekarz o dziwo nie jest stary ma około 40-stki.
Ale faktycznie zmienie lekarza,niedługo sie przeprowadzam wiec tym bardziej jeszcze jeden powód do zmiany lekarza.
 
Nie podoba mi się ten kalkulator ciąży:cool: Według niego powinnam przytyć pół kilo...a ja mam ponad 2 już:szok::-D
Ja dzisiaj posprzątałam mieszkanie, M zadowolony , że się w końcu ruszyłam:sorry:Ale pewnie przez weekend nie ruszę palcem nic hehe
Coś bym zjadła, ale sama nie wiem na co mam ochotę.....

Emi- zmieniłabym lekarza bez zastanowienia, co za dziwak....

firanka- 5cm to już całkiem pokaźny maluszek, super, że wszystko ok!
 
Nie podoba mi się ten kalkulator ciąży:cool: Według niego powinnam przytyć pół kilo...a ja mam ponad 2 już:szok::-D
Ja dzisiaj posprzątałam mieszkanie, M zadowolony , że się w końcu ruszyłam:sorry:Ale pewnie przez weekend nie ruszę palcem nic hehe
Coś bym zjadła, ale sama nie wiem na co mam ochotę.....

Emi- zmieniłabym lekarza bez zastanowienia, co za dziwak....

firanka- 5cm to już całkiem pokaźny maluszek, super, że wszystko ok!

Milva kochana nie przejmuj sie u mnie prawie 3kg do przodu:-)kalkulator wrzucialm od tak:)kazda z nas inaczej bedzie tyc :-)nie wazne jak bedzie zrobiony kalklator to i tak nie pokaze prawdy:-)bo nikt nie zna naszego organizmu jak my same:tak:
 
reklama
Milva- Phelania ma rację. Każda z Nas utyje inaczej. To jest w dużej mierze uwarunkowane genetycznie. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 32,5 kg...teraz liczę na mniej...
 
Do góry