reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Hej kochane. Wrciłam w końcu do żywych. Dużo się u mnie działo,ale juz jest ok ;-) byłam na USG maleństwo ma juz ponad 4 cm,jak dorwę aparat wrzucę fotkę z badania. Brzuch mam już mega ;-)
 
Papayka- Kochana teraz będzie dobrze:tak:, na pewno:-)
Złotko27-jak nie masz problemów typu bóle krwawienia itp wizyta co 4 tygodnie starczy, takie stanowisko ma mój gin i wg niego 4 usg na całą ciąże starczą. Ja szczerze mówiąc chodze też równolegle do 2 gina i miałam już 2 dodatkowe usg, on z kolei uważa że lepiej żeby mamusia się nie stresowała(jego słowa)
 
Dzięki Papayko,heh ale ja juz od kwienia wiem,że po raz drugi zostanę mamą. Teraz miałam przerwę w pisaniu,bo Ł zgubił kabel od zasilacza do modemu i dzisiaj się wkurzyłam i poszłam kupić nowy...

Kota-behemota dołączyłam do Ciebie...zemdlałam już kilka razy w tych głupich upałach...ostatnio z Nicole jak byłam w parku,szczęście,że ktoś się zainteresował i zajął mną i mała,bo kurczę jakby jej się cos stało to bym umarła...
 
Witam!!
tyle mnie nie bylo ze znowu 5 stron:):)ale dalam rade,od dzis jestem na zalegym urlopie do 30 maja i 30 mam wizyte o 20.00
..i chyba na l4..bo tak mi sie nie chce wstawac,moglabym spac gdzie popadnie:):)

jestem taka zmulona,ide spac dziewczynki dobrej nocy...
 
Dziewczyny mam pytanie jak często chodzicie na wizyte do ginekologa oraz USG. Mi lekarz mówił żebym przyszła za 4 tygodnie i tak się umówiłam ale zastanawiam się czy to nie za długi okres, bardzo się denerwuje, bo wizyta dopiero 7 czerwca i to juz będzie 12 tydzień :)

Ja teraz miałam po 3 tygodniach, ale dlatego, że chciał konkretnie w tym tygodniu zrobić USG z przeziernością :) Następne też mam za 4 tygodnie i z tego co się orientuję to jest norma.

No i jestem po. Niesamowita radość i ulga, że wszystko w porządku. Dzidzior ma już 67,2mm. Przezierność piękna 0,9mm, kość nosowa w porządku, szyjka macicy "mistrzostwo świata", tzn. 55mm. Kruszynka na początku się nie ruszała, ale po chwili skinęła głową jakby dzień dobry mówiła :) Jak się zaśmiałam to widać było jak ją to poruszyło i po tym zaczęła się przeciągać, wiercić :) Cud to jest. Sama się micha śmieje. Następna wizyta 20 czerwca.
23_05s.jpgMógł lekarz zrobić lepsze ujęcie, ale i tak się cieszę, że kolejna fotka do albumu jest. Chcę go zacząć robić jak już będę na L4 metodą scrappbokingu. I chciałabym zrobić też własnoręcznie karuzelę nad łóżeczko, bo lubię takie manualne rzeczy :)
 
reklama
Do góry