reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
hej dziewczyny!
aga - super wiadomosci... na pewno ulzylo :)))
rojku, powodzenia... na pewno bedzie dobrze!
nereida - ja tez polecam kefir, a gdy sam nie wchodzi miksuje np. z truskawkami...;)
co do seksu - moj M chodzi smutny, a ja nie bardzo mam ochote... zbyt sie boje.... Becia, moze masz racje z tym, ze to wplywa na relacje... ale przeciez nie bedziemy w ciazy tak dlugo jak slonie..;)
U mnie przeszla burza,jest ponad 30 stopni, a ja w dzinsach, bo nozki jak u corki mlynarza...;)
Pozdrowki
 
Witajcie Mamuśki!!!

Kota-Bemota - ja też w pracy i z chęcia bym poszła na L4 ale u mnie szefostwo tez jest na plus:-)
Aga- najszczersze gratulacje,kurcze ale Ci fajnie ja dopiero 31 maja jeszcze tydzien:-)i tez bedzie wszystko wiadomo czy dzidzia w 100% zdrowa:tak:

Jeśli chodzi o seks z M pozwalamy sobie 2 razy w tyg, choc mam obawy ale testujemy pozycje które sa zalecane w ciąży:-Dzawsze po stosunku patrze czy nie plamie no i czasem "po" pobolewa mnie brzuch.(ale to szybko mija)

Jesli chodzi o zaparcia u mnie tez tragedia ale kupilam sobie platki fitness z suszonymi owocami i sliwki i mysle ze pomoga:tak:
Zupka ogórkowa tez mi chodzi po głowie;-)no no chyba jutro upichce no i M bedzie zadowolony bo dawno nie jadł:-)
 
aga jak przeczytałam twojego posta to aż mi się uśmiech pojawił na twarzy, jej super cieszę się razem z Tobą:D
u nas z seksem też kiepsko zero ochoty typowo nic , z jedzenia też prawie nic nie mogę poza owocami i warzywami a moje mdłości to mi żyć nie dają i czekam dnia kiedy mi przejdzie ważne by dzidzia była cała i zdrowa.
 
Agula wielkie gratki opisik super aż pysio mi się cieszy :-)
no ja jeszcze muszę troszkę poczekać ale mam nadzieje że szybko te dni zlecą ;-)
bo jak na razie tak mi się dłuży to czekanie ..ja w gorącej wodzie kompana :szok:
już bym chciała zobaczyć bąbla a tu jeszcze cały tydzień trzeba grzecznie czekać :-(
co do seksu to raz mam ochotę raz raczej z daleka od pieszczot ...piersi dalej bolą już są wielkie a gdzie jeszcze parę miesięcy aż strach się bać jak będę wyglądała .
 
Kurcze czuje się jak jakis ewenement. Mnie piersi nie bolą, brzuch od wczoraj nie boli, śpiąca w sumie tez już jestem wiele wiele mniej i tego seksu tak bardzo mi się chce.

Dobra na śniadanie zjadłam banana w południe jabłko i 3 suszone śliwki popiłam zieloną herbata i jakoś poszło :) - troche mi lżej na jelitkach - dzieki za porady :)
 
a-gala- 100 lat !
kasia – witaj !
papayka- ja będę miała kompleksowo usg + test z krwi , 300 zł w Białymstoku to samo w wawie już 600 zł .... w 22 tygodniu ? ojej , coś dźwignęłaś ?
kasia-jag- apap można
 
papayka- ja będę miała kompleksowo usg + test z krwi , 300 zł w Białymstoku to samo w wawie już 600 zł .... w 22 tygodniu ? ojej , coś dźwignęłaś ?

Nie, mialam caly czas krwiaka / krwiaki, a potem nie wiedziec czemu pekl pecherz i uciekla cala woda....:-( 3 tyg lezalam w szpitalu, odtwarzala sie woda, ale jednoczenie caly czas uciekala... potem dostalam krwawienia i skurczy.......:-(
 
Nie, mialam caly czas krwiaka / krwiaki, a potem nie wiedziec czemu pekl pecherz i uciekla cala woda....:-( 3 tyg lezalam w szpitalu, odtwarzala sie woda, ale jednoczenie caly czas uciekala... potem dostalam krwawienia i skurczy.......:-(
Biedna, pół ciąży było za Tobą..nawet sobie nie chcę wyobrażać, co przeszłaś i czułaś..:-( Ja straciłam dzidzię w 9 tc, a było mi bardzo ciężko..
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie jak często chodzicie na wizyte do ginekologa oraz USG. Mi lekarz mówił żebym przyszła za 4 tygodnie i tak się umówiłam ale zastanawiam się czy to nie za długi okres, bardzo się denerwuje, bo wizyta dopiero 7 czerwca i to juz będzie 12 tydzień :)
 
Do góry