reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Odrosty modne są, no przynajmniej były jeszcze niedawno ! Dziwaczna moda, osobiście mi się nie podoba. Mam odrosty na pasemkach i źle sie z nimi czuję, tak więc już czas coś z tym zrobić :-)
 
reklama
Kupinosia moda o ktorej piszesz nazywa sie Ombre Hair i byla bardzo popularna w ubiegle lato. Jest to koloryzacja ktora robi sie tak: farbuje sie cale wlosy na odcien od sredniego blondu (nie jasniejszy) do sredniego brązu (nie ciemniejszy). Jak sa wlosy juz cale ladnie wyfarbowane, wtedy rozjasnie sie ich konce (lub nawet czesto wiekszą czesc- ale "odrost" musi miec przynajmniej 8-10 cm). Koloryzacja dla pan raczej z dlugimi wlosami- koniecznie falującymi lub nawet kreconymi. Przy krotszych bedz prostych wlosach takie farbowanie daje efekt niedbalstwa.
 
Ej dziewczyny, ale ja się tak nie bawię!!:no:

Miałam robić kolaż z naszych zdjęć, wory pod oczami, fryzurami jak po Tsunami a tu du.pa!!:szok:
Wszystkie na fotkach jakie wrzucacie, piękne i kwitnące, gadka o dalszym upiększaniu, i przez Was mój plan spalił na panewce:eek::baffled::-p
 
hej !
melduję sie po powrocie do domu... i przyznam że nawet ni probuje nadgonić całego tygodnia, bo nie mam szans... a poza tym brak czasu.
Jestem zła bo siadł mi akumulator w aucie i muszę kupić nowy.. do tego moj maz juz 3 tydzien zostaje w domu wiec wypłaty za luty niettttt dobrze ze załatwiliśmy chociaz tacierzynski wiec bedzie na zusy, pieprzone przestoje na budowach. Niby się czlowiek z tym liczy bo to nie pierwszy rok ale coz. Dobra strona tego to to ze moze dzialac na budowie i nie trzeba nikogo najmowac. Tak wiec po tym tyg. nasz domek jest bogatszy o 25 tys. w sklad ktorego weszło ogrzewanie podlogowe, kaloryferki(jeszcze nie zamontowane) pięknie grzejący - przetestowany już kominek, piec ktory czeka na podmurówkę w dodatnich temp... i rozciagniętą kanalizację i "wodę" więc wynik prac zajebisty, tylko zapomnieli mi podciagnac wody do kibelka i zmywarki haha... ale się dorobi:)

Dzieci zdrowe po wyjezdzie w wypizdziawisko to najwazniejsze, ale ja niestety tak sobie w sobote mialam 39 goraczki i bolalo gardlo potem chrypa, ale kupilam za radą położnej syrop i apap c i zadziałało:)
Teraz jestem w domku i delektuję sie zakupami z allegro:) zaszalałam kupiłam ksiązki, spodnie na zumbę a przed chwilką za kasę od babci "z gór" lalkę z bijącym serduszkiem sterntaler dla Karolci:)

gosiu super że usg nie potwierdziło nieprawidłowości o ktore sie martwiliście, a co do usg główki, mój mały tez to przechodził mial bardzo nieciekawy wylew krwi do glowki podczas porodu i asymetrię ale sprawdzalismy i po niespelna 2 mies. bylo cacy,, mam nadzieje ze i u was juz niedlugo w 100% bedzie obraz prawidlowy:)
phelania sporo tych badan! ale dobrze ze poki co wszystkie badaania wychodza ook, tylko szkoda ze lekarze nie umieja znalezc przyczyny tej krwi... eh oby wszystko szybko sie wyjasnilo i bylo ok:)
firanka super rodzinne zdjęcia!! ja mam raptem kilka naszej 4 bo jakos nigdy nie po drodze...
mamaOskarka haha dobre z tym kolażem... wiesz tak się składa że ja akurat trafiam na fotki z córką bądz maym.. wtedy gdy nie jestem pomalowana, do tego wiecznie czerwony kichal i buzia.. chyba czas isc do dermatologa bo zaczyna mnie to wkurzac, moze da sie cos zrobic.
 
Ej dziewczyny, ale ja się tak nie bawię!!:no:

Miałam robić kolaż z naszych zdjęć, wory pod oczami, fryzurami jak po Tsunami a tu du.pa!!:szok:
Wszystkie na fotkach jakie wrzucacie, piękne i kwitnące, gadka o dalszym upiększaniu, i przez Was mój plan spalił na panewce:eek::baffled::-p

e tam , ja sie skupiam na dzieciach, to nie wizaż.pl a zreszta my tu seniorki :-p, dawaj i sie nie przejmuj :-);-)
 
mamaOskarka popieram to co napisała Kupinosia dawaj i się nie przejmuj :-)

Mój maluszek śpi sobie standardowo w bujaczku :-) Qrcze mały złapał jakiś kaszel ale nie ma ani gorączki ani nic i nie wiem czy mi się opłaca iść z nim do lekarza czy nie bo zapewne dostanie paracetamol w syropie.
A temat fryzur widzę trwa nadal ja dzisiaj jak dam radę to umówię się na sobotę do fryzjera.
 
Cześć
biggrin.gif

Moje dziewczyny śpią -jestem w szoku, że udało mi się Marysię uśpić
shocked.gif
wink2.gif
, więc ja mam chwilę na BB
biggrin.gif

Wczoraj późnym popołudniem zadzwoniła moja szwagierka z zaproszeniem na urodzinową kawkę na wtorek (ma urodziny w walentynki
biggrin.gif
), więc wieczorem jeszcze podskoczyliśmy na małe zakupki do CH po prezenty: dla szwagierki -kupiłam perfum C-True oraz dla mojego taty na urodziny - płytę Sylwii Grzeszczak..Marysia pobiegała po sklepach, więc szybko padła
biggrin.gif


A Wy dalej o fryzurach i farbowaniu?:-D:-)
Ja zaczęłam myśleć o dekoloryzacji i tym moim "starym" miedzianym..ale, że niedawno farbowałam, to trochę muszę poczekać:-)
 
reklama
Dziewczyny, opanowałam sztukę kamuflażu do perfekcji:-D Tona korektora i podkladu i wyglądam jak poprawiona w Photoshopie:-p

Mój Oskarek dziś dużo śpi dzięki czemu ja bezkarnie mogę śmigać po BB, ale oczywiście jak M wróci z pracy dostanie wersję, że mały nie spał a ja z nim kicałam na rękach po mieszkaniu :-D:-p
 
Do góry